Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
To ja dolaczam do grupy:)
Jestem po 30 , nawet sporo hihi , jestem zona (juz nawet po raz drugi) i kochanka (po raz enty :))
To tak w skrocie.

Najbardziej jednak martwi mnie fakt , ze jestem daleko od Was a tak bardzo chcialabym znalezc przyjazne dusze .
Ja mieszkam w Wolverhampton wiec chyba na wspolne kawkowanie czy lapke wina nie mam co liczyc. No ale pozostaje forum ...ehhh

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

Dolacze do Was dziewczyny,jak mozna :smile:
Jestem zona,matka i kochanka,a i jeszcze kura domowa,no i przede wszystkim jestem po 30-tce,sporo:)
Mieszkam w West Bromwich.
Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami dotyczacymi tzw.przyjazni,tutaj ludzie na prawde sie zmieniaja,na gorsze!
Nie moge patrzec na tych cwaniaczkow,co pluja,przeklinaja i swiruja,brak mi slow.
Na ten temat mozna porozmawiac dluzej,ale nie na forum,bo moze mi sie oberwac,hehe
Oczywiscie sa pewne wyjatki,ale jest ich zdecydowanie mniej.
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

Hej dziewczyny fajnie ze topik sie rozrasta,a jesli chodzi o odleglosc to wiecie dla chcacego to zaden problem ;)Komunikacja jako tako tu funkcjonujue wiec jak cos to spotkac sie na ta lampeczke winka mozna :mrgreen:
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 10 lip 2010, 19:43 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

a jak komus brakuje do 30 tloooske w miesiacach to moze tu popisac.....
ja niedlugo dolacze do Was...
jestem zona....matka....k......kkkkkkolezanka hihihi


p/s jako atut powiem ze w pl mialam zawsze staaarsze kolezanki bo jakos wiecej mialam z nimi do pogadania..... ah....
tesknie do psiaspiol z PL...
a Wy?
tutaj nawet "znajome" to juz nie takie "kolezanki"
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

olivka napisał(a):a jak komus brakuje do 30 tloooske w miesiacach to moze tu popisac

jak tloooske brakuje to moze :mrgreen:

olivka napisał(a):tesknie do psiaspiol z PL...
a Wy?
tutaj nawet "znajome" to juz nie takie "kolezanki

to prawda ze ciezko tu o prawdziwe przyjaznie.
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:02 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

hanoka77 napisał(a):jak tloooske brakuje to moze
oj to dziekuje :mrgreen:
zostane tu chetnie...



hanoka77 napisał(a):to prawda ze ciezko tu o prawdziwe przyjaznie.

no niestety.
ale ja juz nawet nie ludze sie o przyjaciol, fajnie byloby miec chociaz "szczere" kolezanki..
szczegolnie jak sie ma dzieci.
milobybylo spotkac inne mamki na kawke,spacer i ploteczki
bo znajomych do clubu i barow to nie brakuje....
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

olivka napisał(a):no niestety.
ale ja juz nawet nie ludze sie o przyjaciol, fajnie byloby miec chociaz "szczere" kolezanki..
szczegolnie jak sie ma dzieci.
milobybylo spotkac inne mamki na kawke,spacer i ploteczki


ja mam jedną taką koleżankę tu- w sumie mogę powiedzieć,po 5latach znajomości - przyjaciółke bo naprawdę dużo przeszłyśmy i możemy na siebie liczyć ......
zawsze uważałam z używaniem tego słowa,w sumie to przyjaciół wciągu mojego życia,mogłabym policzyć na palcach u jednej dłoni :wink:
z tym słowem poprostu ostrożnie .....bo tak naprawdę przyjaciół niema się ( niemożna mieć ? ) wielu :-)

i tak szczerze,to tak jestem od niej uzależniona że jak się codziennie nie słyszymy chociaż,to jakoś tak pusto wciągu dnia ..... choćby na chwile,usłyszeć co nowego,to taka rutyna już ;)

a że ma synka starszego od mojego o rok,więc chłopaki świetnie się dogadują :-)
nasi "kochankowie" :-D również bardzo się lubią

ale oczywiście na nowe znajomości się nie zamykam :wink:

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 09:35 ]
olivka napisał(a):a jak komus brakuje do 30 tloooske w miesiacach to moze tu popisac.....
ja niedlugo dolacze do Was...
jestem zona....matka....k......kkkkkkolezanka hihihi


:029: ale ja tu setke w wieku pod avatarkiem widze :razz:

:-D
mi brakuje do 30stki 18miesięcy :razz:
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:39 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

adamirus, super ze masz przyjaciolke tu, no i po 5 latach to napewno znacie sie jak lyse koniki hihi
zazdroszcze wam ze synkow macie w podobnym wieku, moga sie pobawic jak wy kawkujecie, super ;)

a setka to tak dla zmylki....zeby mnie stad nikt nie wygonil hihihihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

olivka napisał(a):adamirus, super ze masz przyjaciolke tu, no i po 5 latach to napewno znacie sie jak lyse koniki hihi


no fakt,potrafimy wyczuć swoje nastroje choćby przez telefon ;)

olivka napisał(a):zazdroszcze wam ze synkow macie w podobnym wieku, moga sie pobawic jak wy kawkujecie, super ;)


no też się ciesze bo takie przyjaźnie z dzieciństwa to super sprawa

a z tą ich zabawą to różnie jest ..... najczęściej kłócą się zabawki bo każdy chce tą samą
czasem sie nawet podrapią ;)
ale doszłyśmy zgodnie do porozumienia że póki nie robią sobie krzywdy to my nie ingerujemy,a oni niech się sami dogadują

na marginesie,mój ma 3latka a tamten 4 :-)
także ciekawy wiek :-D

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 09:43 ]
olivka napisał(a):a setka to tak dla zmylki....zeby mnie stad nikt nie wygonil hihihihi


no tak tak,szacunek do starszych trzeba mieć :-D
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:52 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

adamirus napisał(a):póki nie robią sobie krzywdy to my nie ingerujemy,a oni niech się sami dogadują
no i bardzo dobrze
niech sie ucza chlopaki jak sobei radzic
a chodzi juz twoj do przedszkola?
fajnie ze ma starszego kumpla do zabaw

ja mam raczej znajome bez dzieci niestety...
a fajnie byloby miec z dzieckiem, jakas sasiadeczke.... ;)

narazie wracam tu na forum gadac.
pocwicze szybkie klikanie w klawiarurke ;)



ooooo wlasnie, a moze bedziesz wiedziec - gdzies w bham...czy tamworth jest jakis las..gdzie sa postacie z bajek???? jest cos takiego?
czy mi sie cosik ubzduralo ?....... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

Hej :)

jesli chodzi o przyjaciolke,to mialam w swoim zyciu tylko jedna jeszcze ze szkoly podstawowej,potem do szkoly sredniej razem chodzilysmy,razem tez bylysmy w ciazy dosc szybko,to znaczy nie doslownie ze razem heheh tylko w tym samym czasie :razz: No ale niestety po przyjezdzie tu kontakt juz nie taki jak kiedys widzimy sie raz na ruski rok,coraz rzadziej do siebie dzwonimy no i tak powoli wszystko sie rozsypuje :( Tu w Anglii teraz to nawet kolezanek zabardzo nie mam.
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

olivka napisał(a):no i bardzo dobrze
niech sie ucza chlopaki jak sobei radzic
a chodzi juz twoj do przedszkola?
fajnie ze ma starszego kumpla do zabaw


tak tak chodzi
odkąd skończył 16miesięcy to chodził do żłobka
teraz ja mówie na to przedszkole ;) jak zwał tak zwał
bo teraz będzie w najstarszej grupie :-)
ten jego najlepszy kolega właśnie skończył najstarszą grupe i od września idzie do pre -school ,więc się rozstają - przynajmniej w przedszkolu :wink:

olivka napisał(a):ja mam raczej znajome bez dzieci niestety...
a fajnie byloby miec z dzieckiem, jakas sasiadeczke.... ;)


ja mam sąsiadke polke,dwa domy dalej mieszka, ma dwójke dzieci i (o losie ) widujemy się dwa razy w roku,na urodzinach naszych dzieci ;)
jakoś mało kontaktu załapałyśmy .....chyba dwa inne światy

a gdzie mieszkasz ?

olivka napisał(a):ooooo wlasnie, a moze bedziesz wiedziec - gdzies w bham...czy tamworth jest jakis las..gdzie sa postacie z bajek???? jest cos takiego?
czy mi sie cosik ubzduralo ?....... :roll:


hmmmm niewiem :609:
nie szukałam nigdy takich miejsc

Anastazja, ja też miałam taką ....bliska ,najbliższą koleżanke w Polsce i też zawsze wszędzie razem ....jednak odkąd jestem tu to jakoś nam nie po drodze :roll:
mało kontaktu,a nawet jak jest to nie ten sam .....
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 18:46 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

ja mam w polsce przyjaciolke
jest nia odkad pamietam.....
razem szkoly konczylysmy....
znamy sie od podszewki....zawsze na dobre i na zle....
widujemy sie baaaaaaaaaardzo rzadko odkad tu jestem, ale dzwonimy do siebie,skypujemy,gadugadujemy....
to jest jedyna osoba w zyiu jakiej ufam w 100%...niewiem czy sobie tak ufam jak jej

dlatego tu nawet nie szukam przyjaciol
ale zaufana kolezanke miec bym chciala

bo moje znajome ktore mysla ze mnie znaja nie wiedza o mnie nic... jakos nie umiem sie otworzyc.. .raz sie odwazylam i poszly moje sekrety jak swierze buly u jednej z fryzjerek.... niewazne.
adamirus napisał(a):a gdzie mieszkasz ?

nie w bham niestety....
mam blizej do wolves niz do bham..... :roll:



a tego lasu to nikt nie kojarzy....
ciekawe czy ja go czasami nie wymyslilam.... ;) :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

Hej staruszki dołańczam do Was ;)
Moniagab mi też brakuje towarzystwa, ale kurcze nie potrafię się otworzyć za bardzo tutaj na nowe znajomości, mam pare koleżanek z pracy i nawet niektóre jakoś tak przypadkiem poznałam ale zawsze coś nie pasuje , mam wrażenie że tu jestem skazana na takie znajomości dopóki będe pracować lub tu mieszkać, natomiast cięzko uzyskać coś co się zostawiło w polsce, te lata spędzane z tymi samymi osobami, imprezy, zwierzenia, radości i smutki. Niestety z czasem i te polskie znajomości się urywają przyjaźnie się wypalają (moja przyjaźń rozpadła się własnie tutaj kiedy przyjaciółka mnie tu ściągła). Teraz nawet będąc w Polsce jakoś tak wszystko było sztywno, nagle opowiadac sobie ze znajomymi 2 lata od poprzedniego widzenia,i głownie prostowanie pojęcia "socjalu w UK" kurcze może warto budować sobie tutaj jakieś nowe znajomości zwłaszcza szukać ludzi o podobnym podejsciu do życia i spojżenia na świat. Najbardziej nie umię znieść ludzi którzy tutaj siedzą rok, 3 lata czy nawet 5 i tylko płaczą jak im źle jakie tu wszystko do du...y i jaka polska cudowna i w ogóle a tacy ludzie mi się często niestety trafiają :504:
Fajnie jest mieć kogoś takiego co myśli podobnie tak by móc rozmawiać snuć jakies palny marzenia a nie przekupywać się jak na targowisku co lepsze gorsze itd. Myślę że jak będziemy się bardziej otwierać na ludzi to może w końcu będziemy miały jakieś fajne znajomości tutaj ja sobie czytam to forum i już mam kilka typów ludzi z którymi bym się chciała spotkać i poznać lepiej osobiście jak tylko zdam te cholerne prawko :neutral:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 21:33 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

malaroksi napisał(a):Fajnie jest mieć kogoś takiego co myśli podobnie tak by móc rozmawiać snuć jakies palny marzenia a nie przekupywać się jak na targowisku co lepsze gorsze
dokladnie. nic dodac nic ujac.

a swoja droga jak ktos narzeka na uk a chwali pl to ja bym miala tylko jedno pytanie..po co tu siedzi?????????????????????????????????????
mnie by tu napewno nie bylo jakbym miala w pl lepiej.

ah temat rzeka.
malaroksi napisał(a):jak tylko zdam te cholerne prawko
aha to tutaj robisz? jestem ciekawa czy latwo sie tu zdaje :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET