Kosmetyki, które polecacie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 15 maja 2011, 21:39 Re: Kosmetyki, które polecacie

Kilka słów od siebie.
Są to preparaty bez dodatkowych zbędnych substacji zapachowych, wypełniaczy, środków barwiących. Kosmetyki wykonujemy sami, mieszając otrzymane półprodukty.
Z własnego i męża doświadczenia polecam:
Mam cerę mieszaną, naczynkową.
-Hydrolaty oczarowy i z kwiatu kocanki - używam jako tonik
-Serum Azelo-oliwkowe
-Serum na blizny
-Maseczka wulkaniczna z NEEM
-Olejek do mycia, różnany
-Żel hialuronowy - jako baza pod krem lub makijaż
-Olej tamanu - na wypryski

Nie mogę się doczekać, kiedy będę składać następne zamówienie. Mam kilka rzeczy do wypróbowania
kurde ze tez chce ci sie tak bawic, ja nie mam czasu zeby tworzyc cos i nie uzywam az takiej ilosci kosmetykow do twarzy :) podziwiam ;)
u mne to jest jeden krem wieczorem albo i nie, i to w zasadzie na tyle :D czasem jakas maseczke zrobie;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 15 maja 2011, 22:19 Re: Kosmetyki, które polecacie

bogini8 Zabawa jest tylko na początku, raz wymieszam preparat i jest gotowy. Zawsze lubiłam bawić się w laboratorium :D
Kosmetyki używam z mężem, nie wszystko jest moje. Także całkiem normalna ilość dla nas dwojga.
Nie myjesz twarzy czymś specjalnym? Ja bez toniku, jak bez ręki :D
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 16 maja 2011, 16:43 Re: Kosmetyki, które polecacie

Nie myjesz twarzy czymś specjalnym? Ja bez toniku, jak bez ręki

wlasciwie to nie ;)
woda i mydlo, chyba ze mam pod reka jakies mleczko albo husteczki do demakijazu;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Alex0007 » 26 maja 2016, 19:43 Re: Kosmetyki, które polecacie

Odkopales temat z przed 5 lat,zaraz dostaniesz zlota lopate,cos takiego kiedys rozdawali na tym forum. :D :D :D Chociaz stronka,ktora podales,moze sie komus przydac :)
Avatar użytkownika
Alex0007
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 25 maja 2016, 12:49
Reputacja: 12
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron