Różnica pomiędzy precasting a casting

Słownik tematyczny jezyka angielskiego, przydatne zdania, rozmowy po angielsku.

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 2 lis 2012, 17:01 Różnica pomiędzy precasting a casting

Każdy zna program jak x-factor. Najwięcej właśnie w tego typu programach ukazują się określenia PRECASTING i CASTING.
Czy ktoś potrafi określić czym one od siebie się różnią?
Mnie zdawało się że w CASTING-u występują już jurorzy którzy decydują kto przechodzi do następnego programu.
Jednak w PRECASTINGu czyżby bez jurorów ktoś miał prawo decydować o występie uczestników?
Może ktoś kto zna dobrze język wyjaśni te zagadkę?
Bardzo dziękuję.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 2 lis 2012, 21:40 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

nie ma zadnej tajemnicy ze prekasting wyłania osoby które sa smiałe szalone badz bezdennie głupie i które zrobia szoł! albo show zalezy czym charakteryzuje sie dana osoba
precasting najczesciej obsługuja jakies osoby które decyduja czy wogóle taki ziomek sie nadaje i czy bedziemy mieli z niego polewke czy cos nam pokaze...czesto naprawde dobre osoby odpadaja bo komus sie nie podobał czyjs strój albo ktos komus warknał...a castingi sa nagrywane juz z mysla o pokazaniu ich w tv...jedno wiem napewno wsselkie tego rodzaju spedy sa rezyserowane od a do z..nawet wybiora ci jakie gacie masz ubrac....oczywiscie stosowna umowa zawiąze ci jezor na supel cobys czasem nie wygadał ze mimo ze byles swietny szanowni sądziowie kazali ci sie ubrac tak a tak albo zaspiewac to a to a potem..objechali cie za zły repertuar badz zły ubiór...szkoda zachodu
nawet jesli wygrasz? nie uwolnisz sie od tych sepów bo szoł mast goł on hehe takze tancz pajacyku a my zbijemy kase ;) pozdrawiam...aa jako przykład podam zwycięzczyni x factora Kelly clarkson..która teraz po latach dopiero pojechała po tym programie...ile zapłaciła za swoje byc albo nie byc i jak bardzo mała się nia ktokolwiek interesował...miała tylko spiewac i ładnie sie usmiechac a dzidy napychały sobie pieniedzmi kieszenie
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 2 lis 2012, 21:51 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

Dziękuje Ivoneczka23. A czy potrafisz określić który dokładnie moment w x-factor jest PRECASTINGiem a który CASTINGiem?
Głównie na myśli mam czy w precastingu występują juniorzy i puszczane jest to na antenie?
Jeśli tak, to nie rozumiem różnicy pomiędzy castingiem?
Chodzi mi o główne oficjalne reguły gry, bo za kulisami dokładnie zgadzam sie z Tobą że dzieją się różne rzeczy.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 lis 2012, 00:47 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

Jak zobaczysz jurorów znanych z telewizji, to zapewne już jest casting :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 3 lis 2012, 00:59 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

Precastingi nie sa pokazywane w tv i nie wystepuja w nich Ci jurorzy ktorych widzisz na antenie. Przeciez oni zadaja takiej kasy ze zadnej stacji nie byloby na to stac. Na wizji sa pokazywane jedynie castingi ktore i tak jak wspomniala Ivoneczka sa z gory ustawione
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 3 lis 2012, 07:34 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

ewela119 napisał(a):Precastingi nie sa pokazywane w tv i nie wystepuja w nich Ci jurorzy ktorych widzisz na antenie. Przeciez oni zadaja takiej kasy ze zadnej stacji nie byloby na to stac. Na wizji sa pokazywane jedynie castingi ktore i tak jak wspomniala Ivoneczka sa z gory ustawione


Dziękuję Ewela119. Wiele rzeczy zaczyna byc już jasnych, ale jednej rzeczy jeszcze nie rozumiem.
Skoro na Precastingach nie ma jurorów jakich znamy, i brak jest transmisji TV, a ktoś z innych ludzi musi decydować o tym kto się kwalifikuje do castingów, zatem jak to możliwe że na castingach tak często widzimy zupełnie beznadziejne talenty, wręcz ludzi którzy robią sobie żarty ze swego występu.
Ja rozumiem że wiele z tego jest planowane przez grube ryby ale są przecież jakieś granice, i chyba takich idiotów z telewidzów i z siebie samych ekipy telewizyjne nie chciały by robić....
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez m-b » 3 lis 2012, 17:14 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

A tak to Panie szanowny , że to się poprostu sprzedaje . Ty siedząc przed telewizorem , widzisz i jesteś w stanie ocenić siebie jako osobe lepszą , stawiasz siebie w lepszym świetle , co w dalszym rozumowaniu daje Ci jakieś tam poczucie wyższości nad tym "głupkiem" , którego głównym zadaniem jest właśnie przyciągnięcie Twojej uwagi. Jak sama widzisz , nie jest to pierwsza edycja - więc chcąc wyprodukować kolejną , musimy w jakiś sposób zachęcać kolejnych "głupich" , żeby uwierzyli w siebie i przyszli na precasting gdzie producent wybiera sobie perełki mające zwiększyć mu oglądalność. Nie wiem co mówi się takim ludziom na precastingach - ale jeżeli powiesz głupiemu , że to co robi jest dobre i on w to uwierzy to zrobi z siebie pośmiewisko i producent ma z tego oglądalność a oglądalność = kasa ;)

m-b
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 wrz 2012, 09:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 3 lis 2012, 19:29 Re: Różnica pomiędzy precasting a casting

o twoim byc albo nie byc.... decyzuje jakis oszołom...nie ma to nic wspólnego z uczciwym wybieraniem talentów...jak sie komus spodobasz to cie wezmie jak nie to pamelo zegnaj
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SŁOWNIK