popularna metoda na angielski

Słownik tematyczny jezyka angielskiego, przydatne zdania, rozmowy po angielsku.

KobietaPostNapisane przez ella » 1 lis 2007, 20:18 Re: popularna metoda na angielski

Hej!
Tutaj jest Metoda Callana + ebooki. Wydaje mi sie,z e to o to chodzi- nie sprawdzalam, czy to dokladnie ten Callan, ale wydaje mi sie ze tak.
Mozna sciagnac po zalogowaniu sie. Pozniej aby otworzyc plik wystarczy podac haslo englishtips.org
Strona jest takze w j. angielskim

http://englishtips.org/index.php?newsid=1150790700

ella
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 48
Dołączyła: 20 lip 2007, 19:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawlooo » 3 lis 2007, 08:24 Re: popularna metoda na angielski

najlepiej na gleboka wode ha ha ha ha

pawlooo
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 paź 2007, 22:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez _BezCenny » 13 lis 2007, 22:40 Re: popularna metoda na angielski

Jak coś mogę zarzucić linkiem do lekcji w formacie pdf i mp3 na rapidshare.
Avatar użytkownika
_BezCenny
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 37
Dołączył: 5 lis 2007, 23:33
Lokalizacja: Tarnobrzeg/SellyPark
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 29 lis 2007, 20:44 Re: popularna metoda na angielski

fajnie jest zamieszkac z angolami, tylko ciezko domek znalesc gdzie jeszcze jest z nimi w miare normalnie........ :-P
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 29 lis 2007, 22:30 Re: popularna metoda na angielski

Mlody napisał(a):fajnie jest zamieszkac z angolami........ :-P



ta metoda akurat jest chyba najlepsza. angielski 24/h i chcesz czy nie - musisz gadac hihi
moja kolezanka ma nazeczonego anglika i smiga akcentem ze szok... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 29 lis 2007, 22:34 Re: popularna metoda na angielski

sugerujesz angielska nazeczona?? :D
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 29 lis 2007, 22:36 Re: popularna metoda na angielski

Mlody napisał(a):sugerujesz angielska nazeczona?? :D


czemu nie?! przyjemne z pozytecznym hihihihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 29 lis 2007, 22:41 Re: popularna metoda na angielski

pozyteczne to tak, czy przyjemne tu bym sie klucil :D choc niezawsze :-P
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 29 lis 2007, 22:49 Re: popularna metoda na angielski

trzeba sie skupic na nauce jezyka (angielskiego).... :-D
angielki nie sa AZ takie zle... nie ktore sa naprawde sympatyczne i ladne.
znam takich dziewczyn kilka....tzn, jedna wlasciwie ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agatak » 8 gru 2007, 17:30 Re: popularna metoda na angielski

poziomoow w Callanie jest 9. Uczylam w szkole Callana w Gdansku 8 miechoow, kontrowersyjna metoda i dla niektoorych dziala pieknie, niektoorzy nie wynosza wiele. Ale musze powiedziec, ze jesli chodzi o plynne moowienie i nauczenie sie szyku zdan to jestem za metoda. Niektoore problemy gramatyczne lub strukturalne jezyka pokazane sa naprawde bardzo fajnie . Generalnie zalozeniem Callana jest to, ze bez gramatyki jestesmy takze w stanie nauczyc sie jezyka, bo swojego wlasnego uczylismy sie jako dzieci nie znajac gramatyki. W Callanie uczysz sie Angielskiego obserwujac jak jezyk "is put together" :)

Mam pytanko, nie wiecie jak sciagnac ksiazki Callana? Ja mam tylko stage piaty tutaj i mam problemy male ze znalezieniem ksiazek w necie. Bede dzwieczna za wskazoowki, jesli macie dostep.

Podrawiam

[ Dodano: Sob Gru 08, 2007 17:38 ]
o cholera, znoow w temat nie trafilam , bo tylko pierwsza strone przeczytalam :/ hehe
Ale nadal szukam dojsc do wszystkich ksiazek Callana ... :)

A czy ktos tutaj uczy Callanem w dalszym ciagu? Mam namiar na chlopaka, ktoory poszukuje nauczycieli z doswiadczeniem w nauczaniu metoda Callana.
Ja troszke zaczynam i w Bham w tym robic, poczekamy zobaczymy

Pozdrawiam
na plenecie o nazwie fantazja ...
Avatar użytkownika
agatak
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 25 sie 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 9 gru 2007, 08:58 Re: popularna metoda na angielski

http://isohunt.com/torrents.php?ihq=cal ... =13&iho1=a

Nie sprawdzalem co tam jest ale na to wyglada ze sa wszystkie stages metody Callana

A co do nauczania to sam nieswiadomie uczylem sie metoda Callana nawet nie wiedzac o jej istnieniu, wybieralem jakies jedno lub kilka reprezentatywnych zdan dla danej parti materialu i uczylem sie go na blache.
Wczesniej zauwazylem ze jak sie przestanie uczyc jezyka to pamieta sie tylko cale zdania a reszta ulatuje z glowy.

Pozniej po pewnym czasie uzywa sie konstrukcji automatycznie zamieniajac tylko wyrazy i nie zastanawiajac sie nad gramatyka bo sie ja ma zawarta juz w tym zdaniu. A podczas rozmowy nie ma czasu na myslenie o gramatyce. Pozwala to na szybkie przekazywanie informacji. A jak ktos sie uczy pojedynczych wyrazow metoda to jest to to jest tamto to pozniej ma problem z szybkim skleceniem zdania.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 17 mar 2008, 12:07 Re: popularna metoda na angielski

agatak napisał(a):poziomoow w Callanie jest 9.
Poziomow w callanie jest 11 + przygotowanie do certyfikatu po ukonczeniu 11.
Skonczylam metode callana w Polsce. Rewelacja dla ludzi z pamiecia sluchowa. Bylabym biedna w Anglii bez tego kursu. Przyjechalam tu i nie balam sie mowic bo wszystko mialam genialnie wycwiczone. Choc angielski ktorego uzywaja Anglicy w Birmingham rozni sie nieco od literackiego poprawnego jezyka ktorego uczono nas w szkolach.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez virgo » 18 mar 2008, 07:22 Re: popularna metoda na angielski

jeśli się nie mylę tutaj mozna ściągnąć książki do callana i mp3: http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=callan2008
Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra

virgo
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączyła: 22 sie 2007, 21:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 22 mar 2008, 17:29 Re: popularna metoda na angielski

virgo, wielkie podziękowania za podanie strony :!: memu angielskiemu wiele póki co można zarzucić, a materiały te napewno pomogą w jego udoskonaleniu :grin:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 mar 2008, 22:43 Re: popularna metoda na angielski

A jakie opinie macie o programie Euro + Cambridge?
Ja go uzywam i nawet moge polecic.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SŁOWNIK