Gdzie na spacer okolice Erdington

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 2 mar 2013, 12:12 Gdzie na spacer okolice Erdington

Witam,
Nadchodzi wiosna ufff w koncu :) czy jest w tym Birmingham cos ciekawego do zobaczenia jakies parki, jeziorka w okolicy Erdingtonu, Perry Common, Sutton? Jakos nie przypadlo mi jak na razie do gustu to miasto, brak morza przede wszystkim mnie dobija... Ale coz musimy tu pozostac. Jednak idzie wiosna, ja w 6 miesiacu ciazy prawie. Milo byloby pojsc gdzies na spacer, niby kolo mnie jedno jeziorko i cmentarz... No ale moze cos jeszcze poza cmentarzem warto zobaczyc heh ;) Pozniej w lecie tez fajnie by bylo wiedziec gdzie moznaby pojsc na spacer z baby, jednak nie mam pojecia gdzie wtedy bedziemy mieszkac.. Co jak co ale slonko i witamina D dla kobiet w ciazy wskazana wiec czekam na jakies propozycje w tych okolicach. :)

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 2 mar 2013, 16:55 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Nie mozliwe ze nie slyszalas o Sutton Coldfield Park? Polecam ;-)
Jeszcze ew. spacer wzdluz kanalow.
No i troche dalej, jakies 5 mil od Erdingtonu w strone Aldridge jest Beacon Hill, takie wzgorze widokowe, calkiem w porzadku, z parkingiem laka i drzewkami :-)
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 2 mar 2013, 18:34 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

No tak slyszalam oczywiscie o Sutton Park musze sie tam wybrac :) co do tych kanalow to bezpiecznie mozna tam spacerowac? Boje sie jakis pijanych rozrabiakow troche... A jakies atrakcje ze zwierzatkami hehhe w Birmingham? Uwielbiam zwierzeta i te dzikie i nie tylko. Jest tu moze jakies zoo albo park ze zwierzetami? Wiosna idzie jak sie nie rusze z tej chaupy to oszaleje ehh

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 2 mar 2013, 18:51 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Ze zwierzątkami jest Edgbaston Nature Centre - niedaleko centrum Bham. I w centrum Dudley - miejscowości obok jest Zoo. Po Sutton Coldfield Park chodzą krowy i konie.
Kanały są ok, meneli raczej nie ma, rowerzyści są.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hereedi » 2 mar 2013, 21:25 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

W sutton parku sa kruliki, krowy i konie, od strony sutton jest farma z kucykami. Jest tez chyba 5 jeziorek z kaczkami, labedziami i gesmi

hereedi
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 9 kwi 2012, 12:17
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 mar 2013, 02:27 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Polecam ogród botaniczny. Szczególnie w ładną wiosenna pogodę. Może traficie na jakiś koncert?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 3 mar 2013, 08:25 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

A gdzie jest ogrod botaniczny w Birmingham jesli mozna wiedziec? Ile kosztuje wstep? Bardzo fajny pomysl z tym ogrodem :) ale zaczekam do prawdziwej wiosny. Rozumiem Adam ze kocert to masz na mysli ptasi spiewany czy cos innego??

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 mar 2013, 13:31 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Gdzie jest i ceny biletów - nie pamiętam.
Po aktywności na forum widzę, że masz dużo wolnego czasu więc spokojnie sobie wygooglasz Botanical Garden Birmingham.
A Koncert? Nie - zupełnie normalny. Jest tam altanka przy wielkim trawniku i co jakiś czas grają ludziom do wypoczynku Jak to w Anglii na piknikach w sobotnio-niedzielne popołudnia. Jeszcze tylko meczu krykieta nie ma gdze tam zrobic do kompletu :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 3 mar 2013, 14:00 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

No wykilkam jasne :) To prawda duzo wolnego czasu mam i jakies lekkie przeziebienie mnie dopadlo, a ze w ciazy jestem to moj nie pozwala mi sie ruszac wiec siedze w lozku i tak se pisze od 3 dni, od kiedy sie odwazylam na tym forum heh. A pytan mam pelno i zadnych polskich znajomych w Birmingham. Wlasciwie to wcale tu jak dotad nie mam znajomych to tak sobie klikam. Chyba dobrze ze pisze, wczesniej wertowalam to forum 3 miesiace i wielu odpowiedzi na moje pytania nie uzyskalam, wiec teraz ja odwazylam sie je zadac i chyba dobrze ktos inny poczyta i tez sie czegos dowie :)
Co do takich parkow to troszke nie moj typ obcowania z przyroda. Zwierzatka owszem nawet i w zoo chetnie zobacze i roslinki tez, +tone spacerowiczow to juz nie koniecznie... Teskni mi sie za dzika przyroda, takim polskim lasem ah ale pewnie tu niczego takiego w poblizu nie znajde... :(

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 mar 2013, 22:14 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Jaga S napisał(a):(...). Teskni mi sie za dzika przyroda, takim polskim lasem ah ale pewnie tu niczego takiego w poblizu nie znajde... :(

To własnie znajdziesz (m.in) w sutton aprk :) moze nie dokładnie to, ale coś na wzór :P
Wystarczy połazić.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 3 mar 2013, 22:47 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Naprawde? No to super w takim razie jak tylko bedzie pogoda i czas (heh ja mam czasu baaaardzo duzo ale Moj juz niestety troche mniej) musimy sie tam wybrac. Juz sprawdzalam w necie no i rzeczywiscie niezle to wyglada. Oczywiscie moj tez wie o tym parku. Wiec pytam czemu nigdy mnie tam nie zabral a on na to ze zima byla i bym zmarzla... Hahahha padne :D
Takze pozdrawiam Adam i dzieki wszystkim za infoo :) oczywiscie jak jeszcze cos ciekawego znacie to prosze piszcie

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 16 mar 2013, 10:00 Re: Gdzie na spacer okolice Erdington

Jaga S, co prawda to kawałek od Erdingtonu ale qarto zobaczyć Sheldon Country Park. Jest tu farma zwierząt i można je karmić więc radocha dla dzieci. Na sam końcu parku jest widok na pas startowy lotniska i ławeczka na której możesz usiąść i oglądać jak samoloty lecą Ci nad głową. Naprawdę frajda dla dzieci
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ