Kilka jezior w okolicach Birmingham

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 12 lip 2013, 14:44 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

malenkagdz jak zawsze wszystko ma obcykane. :lol: ja bylam w bosworth i ludzie sie kapia i jakos nikt nas z wody nie wyrzucil...chodzi nawet ratownik ja tam jade znowu w sobotke :D
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 12 lip 2013, 23:48 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

uczepilas sie mnie gdzie napisalam jak jest wedlug regulaminu i to co dostalam w odpowiedzi na email .wiec daruj sobie swoje komentarze :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ps » 14 lip 2013, 12:41 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

czy Shustoke Reservoir mozna zazywac kapieli czyli poplywac....oczywiscie nie na sprzecie typu kajak , lodka..etc...poprostu sie pomoczyc :D
moze ktos cos wie?
dzieki
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez OWA » 14 lip 2013, 16:50 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

hejka, czy mozna dojechac na bosworth transportem publicznym z birmingham? nic nie moge znalezc :-/

OWA
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 17 sty 2013, 07:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 15 lip 2013, 12:34 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

OWA nie sądzę, żeby coś tam publicznego dojeżdżało. Najpierw jedzie się autostradą a ląduje na jakimś odludziu :).
Byliśmy tam wczoraj i były miejsca wyznaczone do kąpieli, nie za wielkie i jak to na jeziorach dużo mułu. Kąpali się wszyscy; Angole i Polacy oraz inne nacje, głownie to dzieciaki miały frajdę z tej wody. Piękne miejsce, ale jak ktoś lubi spokój to tam go nie znajdzie. Tysiące ludzi :)
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 16 lip 2013, 09:38 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

hejka
byłam także nad jeziorkiem w niedziele w bosworth i jest tak
Jest miejsce wyznaczone do kąpieli ale malusie i kąpią sie tam przeważnie dzieciaczki
Mijesce jest urokliwe
Kąpią sie także i dalej koło sowich miejsc piknikowych i aut
Jednym zwracaja uwagę innym nie
Generalnie niby nie wolno ale sie ludzie kąpią i wbrew wcześniejszym komentom nie tylko Polacy a i ruskie i anglicy Każdy kto ma ochote
Dla mnie woda jest nie do kąpańia dużo w niej glonów czego nie nawidzę po za tym basen wodny bardzo czysty
polecam wszystkim to miejsce można fajnie odpocząć zabawić sie popływać rowerkiem kajakiem połowić ( my nie złowiliśmy nic eheh) pograć w lotki itp
pozdrawiam :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kinguleec85 » 17 lip 2013, 17:04 Wypad do Mmeriden

czesc
razen ze znajomymi i dziecmi w weekend planujemy wypad nad jakies jeziorko ktos mi polecil Meriden czy mozecie mi powiedziec czy tam jest fajnie czy da sie wjechac pod samo jeziorko samochodem i czy mozna robic tam grilla a no i czy zna ktos tak poscode ???

bardzo bym byla wdzieczna za info

z gory dziekuje

kinguleec85
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 27 sty 2013, 09:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 17 lip 2013, 17:47 Odp: Wypad do Mmeriden

W Meriden nie ma jeziorka.... ale jest dosc blisko. Na ta chwile jest otwarte tylko dla szkol i na imprezy okolicznosciowe.
Polecam natomiast Cotswold Water Park.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mondeotdci » 17 lip 2013, 19:53 Re: Wypad do Mmeriden

polecam Chasewater,15 mil od birmingham
mozna grillowac i sie kapac.woda czysta i jest free parking oraz kajaki dla dzieci.
postcode WS87NL

mondeotdci
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 maja 2013, 21:18
Lokalizacja: WEST BROMWICH
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinguleec85 » 18 lip 2013, 07:02 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

a na ten Cotswold Water Park da sie jakos dojechal autobusem bo my mamy samochod ale znajomi nie maja a tez chca jechac

kinguleec85
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 27 sty 2013, 09:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 18 lip 2013, 09:51 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

kinguleec85, bardzo wątpie żeby sie dalo dojechać tam autobusem nie widzialam by tam jakiś bus jezdził
moze niech zobaczą w poblizu jaka jest wiocha i moze tam a wy z tamtąd ich wezmiecie nad wode

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ