Kilka jezior w okolicach Birmingham

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 10 lip 2013, 20:46 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

Tam nie można się kąpać w tym bosworth
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 10 lip 2013, 22:34 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

malenkagdz napisał(a):Tam nie można się kąpać w tym bosworth

to wkoncu jak tam jest kto tam byl i ma rozeznanie?? to mozna sie kapac czy tylko mozna patrzec na wode :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 11 lip 2013, 07:24 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

bylam w zeszla niedziele i MOZNA sie kapac,
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 lip 2013, 09:19 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

Przeczytaj regulamin i dodatkowo pisałam do nich email i napisali wyraźnie ze nie można

http://www.bosworthwatertrust.co.uk/rul ... egulations

i tu email od nich ktory otrzymalam wczoraj:

Good afternoon,

Many thanks for your enquiry.
Unfortunately we do not allow recreational swimming, however we do hold the venue for triathlon training on a Thursday evening, 6:30pm until 8pm and on a Saturday morning 7am until 9am.

Kind regards,

Bosworth Water Trust.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 11 lip 2013, 10:32 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

ryb złowionych tez nei mozna brać a biorą wiec nie wiem jak to jest z regulaminem ale ludzie sie kapia dzieci tez i nikt nie patrzy i nikt nikogo nie wywala z wody :)))
wiec polecam to miejsce jest super w ta niedziele jedziemy ekipą 20 osobowa i mam nadzieje na fajną zabawę :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 11 lip 2013, 10:36 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

No z tymi rybami to już wiocha ...... Powinni się ludzie dostosowywać do prawa i zwyczajów kraju w którym żyją , łowienie ryb to hobby a nie walka o przetrwanie ...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 11 lip 2013, 11:35 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

mam37 napisał(a): ludzie sie kapia dzieci tez


A kąpiący się to tylko polacy???

Sam się zastanawiałem nad tym miejscem jak zacząłem czytać ten temat ale teraz już nie jestem tych kąpieli taki pewien :?

W Kingsbury też jest sporo wody :lol: , jest zakaz kąpieli ale polakom to nie przeszkadza :roll:
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 11 lip 2013, 13:17 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 11 lip 2013, 13:32 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

A daleko jest do Morza? :) Orientuje się ktoś jak daleko jest z Wolverhampton do Morza i ile mniej więcej się jedzie? :)

__________________________________________________________________________

Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 11 lip 2013, 13:37 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

Kitka napisał(a):http://www.heartpark.co.uk/index.php/heartpark_contact/2
:grin: :grin: :grin:


Obecnie otwarte tylko dla szkół i na imprezy okolicznościowe dla dzieci
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 lip 2013, 14:47 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

Nusiakowa napisał(a):A daleko jest do Morza? :) Orientuje się ktoś jak daleko jest z Wolverhampton do Morza i ile mniej więcej się jedzie? :)

najblizsza plaza to Weston-super-Mare ok 105mil samochodem nawet nie 2 h
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 11 lip 2013, 15:35 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

magiera23, ja jeżdzę bardzo duzo po angli i powiem Tobie że bardzo czesto jestem nad morzem u mojego brackiego i we wodze też slyszę tylko Polaków a przecież mogą wszyscy
polecam morze
bournemouth

pozdrawiam

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 11 lip 2013, 18:19 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

malenkagdz napisał(a):
Nusiakowa napisał(a):A daleko jest do Morza? :) Orientuje się ktoś jak daleko jest z Wolverhampton do Morza i ile mniej więcej się jedzie? :)

najblizsza plaza to Weston-super-Mare ok 105mil samochodem nawet nie 2 h



A są jakieś dojazdy pociągiem czy autobusem? :)
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 lip 2013, 22:13 Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

a ja nie wiem nie jezdzilam nigdy pociagami czy autobusem , sprawdz sobie stronki napewno cos jezdzi
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 12 lip 2013, 11:12 Odp: Re: Kilka jezior w okolicach Birmingham

mam37 napisał(a):magiera23, ja jeżdzę bardzo duzo po angli i powiem Tobie że bardzo czesto jestem nad morzem u mojego brackiego i we wodze też slyszę tylko Polaków a przecież mogą wszyscy
polecam morze
bournemouth

pozdrawiam

Nie chodzilo mnie o to kogo slychac a kogo nie. Tez bylem nad morzem tu i tam i nie zastanawiam sie nigdy czy w wodzie jest polak, rusek czy anglo. Morze to inna bajka. Temat dotyczy bosworth.....
Jak ostatnio bylem w Kingsbury i widzialem i slyszalem:grin: jak sie kapia polacy przy tabliczkach zakaz kapieli, gdzie woda zielona i kaczek pelno - masakra:shock: ale nas zakazy nie dotycza:-?
Wstyd jak cholera, wszyscy sie patrza i mysla sobie.........

Nie bylem w bosworth wiec pomyslalem ze moze byc podobnie. Ale na youtube widac ze jednak sporo ludziskow sie tam tapla:P . Wlasciciele nie zwracaja na to uwagi bo nie chca stracic klientow a wrazie jakis wypadkow nie ponosza odpowiedzialnosci bo ogolnie jest zakaz kapieli. Kapiel na wlasne ryzyko.


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ