Proszę o info-o fajnych miejscach dla dzieciaków

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Takiej dzielnicy nie ma.Ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz.

MariuszK
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 54
Dołączył: 21 sie 2011, 09:47
Reputacja: 0
Neutralny

Jak chcesz to możesz zabrać chłopców do Muzeum Techniki w Coventry, co prawda to nie aquapark, ale wstęp za darmo, mnóstwo wozów do ogladania,póżniej możesz zwiedzić centrum, pokazać żonie ruiny katedry zbombardowanej w czasie wojny, urocze miasteczko,byłam tam wielokrotnie, jeżdzi tam autobus 900 z Moor street.(godzina w jedna stronę) Spędzisz tam cały dzień. :)

zebra01
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 maja 2011, 12:59
Reputacja: 0
Neutralny

Cosford RAF museum - darmowe, tylko parking płatny. Duża kolekcja. Byłem 2 razy. Za 1szym razem mięliśmy zdecydowanie za mało czasu. Proponuję wycieczkę na cały dzień :)
Warwick Castle - płatny, ale na prawdę warto. Nie warto jechać na mniej niż cały dzień :)
Birmingham - muzeum czekolady :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

zebra01 napisał(a):Jak chcesz to możesz zabrać chłopców do Muzeum Techniki w Coventry, co prawda to nie aquapark, ale wstęp za darmo, mnóstwo wozów do ogladania,póżniej możesz zwiedzić centrum, pokazać żonie ruiny katedry zbombardowanej w czasie wojny, urocze miasteczko,byłam tam wielokrotnie, jeżdzi tam autobus 900 z Moor street.(godzina w jedna stronę) Spędzisz tam cały dzień. :)



Muzeum Transportu. Reszta sie zgadza :D Coventry to piekne miasteczko :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO