Odmowa sure start maternity grant

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez monika8224 » 3 kwi 2012, 08:50 Re: Odmowa sure start maternity grant

P880920 napisał(a):Hej dziewczyny jeśli chodzi o wyprawke tj wozek łóżeczko itp to polecam polski sklep internetowy babyabcd.co.uk kupiłam tam wszystko oprócz Urbański i wszystko super pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Dodano: -- 2 kwi 2012, o 21:48 --

Hej dziewczyny jeśli chodzi o wyprawke tj wozek łóżeczko itp to polecam polski sklep internetowy babyabcd.co.uk kupiłam tam wszystko oprócz Urbański i wszystko super pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

monika8224
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 19 maja 2010, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sylwio70 » 4 kwi 2012, 12:52 Re: Odmowa sure start maternity grant

Ok to dzięki za rady. Na pewno skorzystam.

sylwio70
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączył: 21 lip 2009, 10:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 4 kwi 2012, 13:07 Re: Odmowa sure start maternity grant

Ja tam kupuje i starszej (6l) i mlodszej (5m) ciuszki w Primarku i nie mam z nimi najmniejszego problemu, piore w 60 stopniach, czasami prasuje, czasami nie i nigdy nic im sie nie dzieje. Pozniej jeszcze oddaje dzieciom kuzynki i ona tez zadowolona. Od ponad 3 lat tam kupuje starszej corce i nie zdarzylo mi sie nigdy wyrzucic chociazby jednej rzeczy dlatego ze sie sprala czy rozciagnela. Czasami i owszem juz na pierwszy rzut oka widac ze cos jest slabej jakosci wystarczy wiec tego nie brac, jednak zdecydowana wiekszosc ciuchow jak dla mnie jest dobrej jakosci, szczegolnie w porownaniu do ceny
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 4 kwi 2012, 20:11 Re: Odmowa sure start maternity grant

w primarku sa fajne ciuszki tylko trzeba patrzec ile jest bawelny w ubranku jak sie patrzy co sie kupuje to mozna fajne ciuszki i tanio kupic. W matalanie jest pelno ladnych ciuszkow, cena wzgledna i jakosc bardzo dobra
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sylwio70 » 5 kwi 2012, 09:06 Re: Odmowa sure start maternity grant

Ja też tak myślę. Kupuję dla 10 letniego syna i 6 letniej córki i prawie całą wyprawkę kupiłam dla maleństwa które niedługo urodzę. Nie ma wszystkiego ale całe paczki kosztują ok Ł6 więc nie drogo. Nie ma w primarku np. czapeczek bawełnianych czy ręczników dla niemowląt i pieluch tetrowych ale poza tym mozna znaleźć dobre gatunkowo rzeczy. Matalan też ok. Luubię tam kupować koszule do szkoły czy spódniczki. Ale dobrym sklepem też jest Mark's and Spencer tylko trzeba tam polować na wyprzedaże.

Dodano: -- 5 kwi 2012, o 09:12 --

Czy może wiecie coś na taki temat? Jak będę pobierać Maternity Allowance to czy dalej mi się należy Working and Child Tax Credit?

sylwio70
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączył: 21 lip 2009, 10:26
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron