Wozek maxi cosi opinie

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez karen » 25 lut 2012, 23:22 Wozek maxi cosi opinie

Witam! Jestem na etapie szukania wozka, spacerowki dla mojego 8 miesiecznego dziecka. Jak narazie to przegladalam tylko net. Czy ktos z Was uzywa maxi cosi mura 3 lub 4 albo maxi cosi elea? ... Co sadzicie onich? A moze ktos mi poleci jakis inny? Prosze o rady:-) z gory dziekuje :-)

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 26 lut 2012, 08:23 Re: Wozek maxi cosi opinie

firma dobra miałem ich nosidełko i działało dobrze :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez magawom » 27 lut 2012, 11:07 Re: Wozek maxi cosi opinie

Cze. Ja obecnie z moim Malym uzywamy mura4. Generalnie nie narzekam;ale jak kazdy wozek ma cos co mogloby byc lepsze. Mysle,ze co do wozkow nigdy nie znajdziesz"idealu". Tak jak przy zakupie pierwszego musisz sobie zadac pytanie jak chcesz go uzytkowac (no wiadomo,ze do wozenia dziecka),ale mam na mysli czy jestes typem mamy ,ktora uzytkuje wozek bardziej po nawierzchni falistej czy plaskiej (np. sklepowej). Mura 4 generalnie jest dosyc duzym wozkiem i przy tym nie najlzejszym, a dziecko coraz ciezsze (z tego co pamietam to wozek jest do wagi dziecka chyba do 15kg). Bardzo dobre duze, pompowane kola , wiec na spacerach po lakach sprawdzaja sie super. W takim wieku jak twoj maluch to nie wiem czy nie lepiej znalezc cos na styl parasolki,bo zacznie juz niedlugo chodzic i wiecej spedzac czasu poza wozkiem (nie wyobrazam sobie 3latka w tym wozku, a niektorzy ludzie jeszcze w tym wieku woza dzieci) i wygodniej operowac lzejszym wozkiem jak dziecko coraz ciezsze albo jak prowadzisz jedna reka a druga dziecko trzymasz.. Mura sklada sie dosyc ciezko, bo oddzielnie stelaz i siedzisko,wiec zabiera troche miejsca w samochodzie i do autobusu nie da rady na szybko zlozyc. Jakbys pytala o polecenie tego wozka "od urodzenia" to powiedzialabym na pewno tak. No i cena jest tez do zastanowienia(jesli kupujesz nowy) i to na kilka miesiecy moze....

magawom
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 18 lis 2011, 13:20
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron