Fajne wozki dla dzieci

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez dorotamakota » 7 lip 2012, 18:11 Fajne wozki dla dzieci

Hej dziewczyny!! Moze ktoras z Was wie gdzie mozna kupic fajne wozki dla bobasow? Za 2m-ce mam termin porodu a wozka wciaz nie kupilam, i wogole nie wiem gdzie sa w Birmingham jakies sklepy z wozkami. Bardzo prosze napiszcie gdzie takie sklepy sa, ja tylko wiem o jednym na smethwicku. Pozdrawiam,z gory dziekuje!!

dorotamakota
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 38
Dołączyła: 26 cze 2007, 09:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 7 lip 2012, 18:20 Re: Fajne wozki dla dzieci

Sprawdź sklep momas&papas w Twojej okolicy, Toysaurus na oldbury który polecam gdyż jest tam sporo tego. poza tym w walsall są sklepy w okolicy Asdy living nie pamiętam nazwy ale też mają sporo wózków.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez martinirosso » 7 lip 2012, 18:29 Re: Fajne wozki dla dzieci

mamas&papas jest to drogi sklep.na Yardley jest sklep "jolly tots" chyba taka pisownia ale ogromny wybor (wiecej do wyboru w sklepie niz na ich stronie) i sa tansze niz w innych sklepach.Ja na 2 dzieci przerobilam 8 wozkow (bo mialam pierdzielca na punkcie wozkow) i wszystkie kupowalam wlasnie tam
Avatar użytkownika
martinirosso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 43
Dołączyła: 6 sty 2008, 19:02
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monia81 » 7 lip 2012, 22:08 Re: Fajne wozki dla dzieci

Bardzo fajny sklepik jest również na Perry Barr Baby Store Direct B42 1BT, jest nie duży ale też mają fajną stronkę www oraz prowadzą sprzedaż katalogową. Kiedyś tam widziałam piękne wózki.
Pozdrawiam.

monia81
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 42
Dołączyła: 19 wrz 2007, 12:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez nadia25 » 9 lip 2012, 05:26 Re: Fajne wozki dla dzieci

np.Mother Care,tez sa fajne wozki :)

nadia25
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 25 cze 2012, 09:57
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO