Inna szkola niz deklarowana

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez she77 » 27 sty 2013, 07:39 Inna szkola niz deklarowana

Hej
Jestem tu od pazdziernika. Moje dziecko jest w ostatniej klasie Primary School i do konca listopada mialam zglosic go do Secondary. Jakoze totalnie nie bylam zorientowana, wybralam najblizsza szkole... Po rozmowie z jedna mama (wczoraj) wiem, ze nie dokonalam najlepszego wyboru :(
Czy moge jeszcze zmienic szkole? Jak to zrobic? Macie moze doswiadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam

she77
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 27 lis 2012, 09:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 27 sty 2013, 10:56 Re: Inna szkola niz deklarowana

Skontaktuj sie jutro z samego rana z miejscem ktoremu zglaszalas wybor szkoly i powiedz ze zmienilas zdanie i chcialas zapisac do innej (mozesz pomyslec tez jaki jest powod dlaczego chcesz zmienic te szkole teraz bo moga cie o to zapytac). Jesli nadal beda miejsca w szkole do ktorej chcesz zapisac dziecko to bedzie szansa ze da sie przepisac.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 28 sty 2013, 12:17 Re: Inna szkola niz deklarowana

ja tez wyslalam prosbe o przeniesienie rozpatrzyli w dwa tygodnie jako powód podaj iz dbajac o zdrowie psychiczne dziecka nie chcesz psuc mu kontaktów z rówiesnikami...oni bardzo na to patrza ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy


Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron