Witam. Czy ktoś może mi podpowiedzieć: child benefit

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Witam,takie pytanie.Przed świętami otrzymałem tel że,mój wniosek został zaakceptowany a pieniądze zostaną wypłacone po dniach wolnych.Co to może oznaczać,kiedy mogę się spodziewać pieniędzy?
Dziękuję za pomoc,pozdrawiam.

lukaszknurow
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 6 paź 2012, 10:29
Reputacja: 3
Neutralny

Witaj.Na wniosku powinna byc data kiedy pieniazki trafia na konto.Jesli oczywiscie w momencie wysylania formularza wpisalas konto bankowe.Najczesciej max 2 tyg chociaz z tym takze bywa roznie
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

A ja przepraszam mam takie pytanie czy ktoś otrzymał odpowiedź w wyznaczonym przez nich terminie ? Pozdrawiam

Dodano: -- 16 gru 2014, 10:58 --

lukaszknurow napisał(a):Witam,takie pytanie.Przed świętami otrzymałem tel że,mój wniosek został zaakceptowany a pieniądze zostaną wypłacone po dniach wolnych.Co to może oznaczać,kiedy mogę się spodziewać pieniędzy?
Dziękuję za pomoc,pozdrawiam.

Hej ile czekałeś na odpowiedź od nich ?Pozdrawiam

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

Witam. Jest em w uk od tygodnia, żona a còrka jeszcze w pl, ale za Miesiac dojada,a raczej doleca :-) co trzeba zrobic,by dostac child benefit? Powinienem juz sie starac? Czy moze dopiero jak one tu beda? Jakie warunki trzeba spelnic? Pozdrawiam

pio23063
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 mar 2015, 19:11
Reputacja: 0
Neutralny

Na pewno numer NIN, konto bankowe, metryka dziecka-orginalna. Zadzwon do revenue po wniosek, albo wydrukuj, wypełnij, wyslij i czekaj co dalej
Avatar użytkownika
ada21
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 21 gru 2014, 09:43
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO