Jaki wózek wybrać?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez agg » 21 kwi 2008, 21:01 Re: Jaki wózek wybrać?

hihi agi...
ja jestem moze dziwna, ale dobrze musze sie "czuc" z wozkiem, to jak np z kurtka :) moze glupie porownanie....
loola jezdze juz prawie 2 miesiace i jestem bardzo zadowolona :) jedyny minus - maly kosz wiec nie jest to wozek na jakies duze zakupy, chociaz jak dla mnie wystarczy. bo na zakupy albo samochodem albo robie "na raty" na biezaco co potrzebuje :) podejrzewam, ze to i tak nie ostatni wozek mojej coreczki :p
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez babulki » 21 kwi 2008, 21:44 Re: Jaki wózek wybrać?

wozeczek musi byc zgrabny, praktyczny, wygodny z duzym koszem no i oczywiscie ladny i pozytywny jak dla mnie hihi
moj wygodny duzy trzykolowiec nie nadaje sie do duzego miasta, autobusow, samolotu.. hihi
a obecny mimo ze jeszcze niestestowany na zewnatrz mysle ze sprawdzi sie w 100%
a jak nie.. to... hmmmm hihi
lalala
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 22 kwi 2008, 08:15 Re: Jaki wózek wybrać?

babulki, zerknij w mothercare na spacerowki jak szukasz lekkiej i w zywych kolorkach... chyba sa tam nawet przeceny ciekawe teraz....
sprobuje wrzucic cosatto spacerowke nie glupia..
Załączniki
41JuhV6o0sL__SX315_SY375_.jpg
41JuhV6o0sL__SX315_SY375_.jpg (18.05 KiB) Przeglądane 21503 razy
41IIS3oUgCL__SX315_SY375_.jpg
41IIS3oUgCL__SX315_SY375_.jpg (17.55 KiB) Przeglądane 21503 razy
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 22 kwi 2008, 18:52 Re: Jaki wózek wybrać?

Nie mam pojęcia na ten temat :)

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 22 kwi 2008, 19:58 Re: Jaki wózek wybrać?

olivka dzieki
ale ja wozek juz zakupilam peg perego pliko p3 w uk pod marka mamas and papas
ale ja na necie znalazlam z wloch i kolorek ladny zielony hihi

a ja nie szukalam takiej zwykle parasolki
tylko troche wiekszej hiih

buzka
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika81 » 15 cze 2010, 11:25 Jaki wózek

Podobają mi się wózki Graco i Chicco.
Najbardziej chodzi mi o gondolkę coś nie jestem przekonana aby maluch spał w foteliki i z tego co czytałam to te wózki Graco i Chicco są za małe i ciasne dla malucha bo gondola jest mała.
Jakie wózki polecacie

Pozdrawiam

monika81
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 kwi 2010, 13:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 15 cze 2010, 12:14 Re: Jaki wózek wybrać?

Najlepiej chyba pojsc do sklepu i poprostu zobaczyc. Ja nigdy nie kupuje czegos czego nie widzialam, nie pomacalam i nie sprawdzilam. Chociaz moj dzidzius jest dopiero w planach to tez juz sie rozgladam za wozkiem i wiem ze napewno musi miec: 1 sztywna gondolke, 2 fotelik samochodowy z mozliwoscia zamontowania na ramie wozka i podstawa ktora zostaje w aucie, 3 spacerowke, w oko wpadl mi Chicco Trio Living 3 In 1 Travel System In Chic, no ale poki co widzialam tylko w necie, ale napewno wybiore sie do sklepu a kupie na ebayu zapewne uzywany, bo nowe sa kosmicznie drogie :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 15 cze 2010, 19:18 Re: Jaki wózek wybrać?

To jak tak o własnych doświadczeniach :wink: Miałam Graco travel system czy jakos tak z dodatkami. Bardzo byłam z tego wózka zadowolona, bo spelniał moje oczekiwania w tym czasie. To jest najważniejsze, czego oczekujemy od wózka!To duży wózek z bardzo pojemnym koszem, wygodny dla dziecka i fajnie się prowadzi.
Gondola w nim jest miękka i to mi się właśnie podobało, łatwo się ją montowało a wózek nie był jakoś ogromny przez nią i można była spokojnie autobusem jechać. Gondola była wystarczająca, nie była za mała a synio urodzil sie 56cm dlugi :wink: Synek i tak tylko jeździł w niej 4 miesiące, bo nie chciał dłużej leżeć i patrzec w niebo :wink:
Fotelik montowany na wózku to super pomysł, inaczej sobie nie wyobrażam przy maluszku, który zasypia kiedy chce i gdzie chce. Zawsze można go przenieść z auta na wózek lub na odwrót.
Fakt, że po pewnym czasie wydał mi się za duży i zmieniłam na Lune od mamas&papas, ale to chyba normalne, że się wózek zmienia z biegiem czasu, bo sie troche nudzi :wink:
To na tyle a mogłabym tak jeszcze wymieniać hehe.

aaaa i ja też muszę na żywo sprawdzić a potem mozna sobie dopiero okazje na necie szukać :-)
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monika81 » 15 cze 2010, 19:35 Jaki wózek

Kitka bardzo mi pomogłaś
Dziękuję :mrgreen:

monika81
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 kwi 2010, 13:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 15 cze 2010, 20:11 Re: Jaki wózek wybrać?

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/sto ... 0001_14051 a o to moj pojazd lekki zwrotny i synek jest zachwycony tym kontrastem kolorow:))
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez marszurek » 6 lut 2011, 17:30 Re: Jaki wózek wybrać?

Czy korzysta ktoś ze spina z mothercare lub wie coś na ten temat?Zastanawiamy się z żoną nad kupnem tego modelu

marszurek
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 kwi 2007, 10:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malpa3000 » 9 lut 2011, 11:27 Re: Jaki wózek wybrać?

Witam, za 2 miesiące będe miała maluszka i ciągle nie mam wózka. Podoba mi się zestaw 3in1 travel system, ale nie wiem czy on sie sprawdza. Zauważyłam, że mało jaka mama korzysta z budy dla dziecka i zastanawiam się czy nie będzie to zbędna rzecz, która tyko bedzie zajmowac mi miejsce w domu. Jakie są wasze opinie i doświadczenia? Czy mógłby mi ktos doradzić?

pozdrawiam

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posty: 122
Dołączyła: 1 sty 2010, 21:10
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 9 lut 2011, 12:33 Re: Jaki wózek wybrać?

marszurek,nie wiem nic na temat tego wozka,ale moze na stronie mothercare sa opinie na jego temat.
malpa3000,ja swoje dzieci wozilam w gondolce.Jak dla mnie gondolka to podstawa na te pierwsze miesiace zycia dziecka.Nie chcialam zeby takie malenstwo bylo wygiete w nosidelku czy w spacerowce.
Zauwazylam,ze duzo Polek sprowadza specjalnie wozki z Polski,zeby byla ta gondolka,no ale tutaj tez mozesz kupic taki wozek.Tyle tylko,ze nie masz az takiego wyboru kolorystycznego jak w Pl.
Ale ja,jak wyzej napisalam jestem za wozkiem 3 w 1 :-)
Takze decyzja nalezy do Ciebie.
Pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania :)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 9 lut 2011, 13:51 Re: Jaki wózek wybrać?

ja nie wiem co teraz jest modne na rynku wozkowym, ale...
dla mamy, ktora jezdzi srodkami transportu polecam travel system (ja mialam graco quatro tour de luxe)
PLUSY:
- duzy kosz, co przy robieniu zakupow bez auta jest bardzo wazna rzecza
- wklad "al'a gondolka" zawsze mozna wyjac razem z dzieckiem gdy np spi i przeniesc do pokoju bez budzenia go (nie, nie jest on miekki lecz sztywny)
- fotelik samochodowy mocowany na wozku, przydatny kiedy jedziemy np taksowka czy ze znajomymi, nie musimy sie martwic o jego brak, a potem o noszenie go bo montujemy go na wozku
- dobra amortyzacja, duze, skretne , piankowe kola
- dobrze sie prowadzi
- no i jesli ktos nie planuje szybko zmiany sluzy jako spacerowka, rozklada sie na plasko (moja corcia juz od 4 m-ca jezdzila na pollezaco)
WADY:
- duzy po zlozeniu, ale przy zalozeniu jak powyzej, bedziemy go skladac tylko do taksowki, samochodu znajomych itp. wiec nie powinno byc to problemem
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 9 lut 2011, 19:30 Re: Jaki wózek wybrać?

kindzulinaa napisał(a):bylo wygiete w nosidelku czy w spacerowce.
moj syn mial spacerowke rozkladana na plasko i nie byl nigdy,, wygiety,,,,,!! gondole uwazalam za zbedna tym bardziej ze maly rodzil sie wiosna i bylo cieplo na spacerki i braku gondoli nie zaluje .
ja mialam travel system fotelik zakladany na wozek .poki co jestem zadowolona , maly ma 10mcy.

[ Dodano: |9 Lut 2011|, o 19:31 ]
co do nisidelka tez nosilam malego sporadycznie i nic mu sie nie stalo...a wrecz byl wnbniebowziety ze pr\y mamie i mozna poogladac swiat :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO