Samotne matki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez agniecha500 » 14 lis 2009, 14:46 Samotne matki

witam , zastanawiam sie czy sa jakies samotne matki, najlepiej z erdingtonu ale niekoniecznie. ja wychowuje samotnie 6miesieczna corke i z checia poznalabym jakies mamuski , ktore sa w podobnej sytuacji na jakies pogaduszki przy kawie. pozdrawiam

agniecha500
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 39
Dołączyła: 11 maja 2009, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 14 lis 2009, 17:45 Re: Samotne matki

Hej :) Nie jestem samotna matka ale mam synka w podobnym wieku bo 5,5 miesiaca. Chetnie bym sie zapoznala z tym ze ja mieszkam w Sutton Coldfield dzielnica obok jakies 15 min autobusem. Pozdrawiam :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agniecha500 » 14 lis 2009, 18:01 Re: Samotne matki

hej Anek. podaje Ci moje gg 7984293 bo pw nie zawsze dochodza :D pisz to sie umowimy na kawke . pozdrawiam

agniecha500
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 39
Dołączyła: 11 maja 2009, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mena 33 » 8 mar 2010, 12:18 Re: Samotne matki

witam wszystkich serdecznie,moi kochani moge was prosic o jakies wskazowki,pokierowanie mnie w odpowiednie instytucje,w czerwcu przyjezdzam z 2 dzieci do kuzynki,[na stale]i niewiem od czego mam tu zaczac ,ca najpierw zalatwiac,wiem ze wazna jest szkola dla moich dzieci [ale jakie papiery zlozyc]wiem ze jaies ubezpieczenie .i koniecznie trzeba podjac brace zeby dostac jakikolwiek grosz na zycie, w polsce otrzymuje alimenty na dzieci od panstwa,czy ktos wie co dalej bedzie z alimentami ,czy bedom wyplacane mi w birmingham,jestem tak tym wszystkim przerazona bo niewiem co dalej ale niemoge sie podac i musze stawic czolo temu wszystkiemu bo w konicu robie to dlaa dobra dzieci,prosze zyczliwych ludzi o jakies wskazuwki ,wierze ze sa tacy ludzie ,pozdrawiam i dziekuje

mena 33
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 46
Dołączyła: 8 mar 2010, 11:30
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 19 mar 2011, 23:44 Re: Samotne matki

dawno nikt tu nie zagladal, ale moze da mi sie wznowic temat, jestem rowniez samotną mamą dwulatka i z checią poznam jakieś mamuski z dzieciaczkami w podobnej sytuacji życiowej by miło razem moc spedzic czas

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 8 kwi 2011, 06:38 Re: Samotne matki

martaf5 napisał(a):dawno nikt tu nie zagladal, ale moze da mi sie wznowic temat, jestem rowniez samotną mamą dwulatka i z checią poznam jakieś mamuski z dzieciaczkami w podobnej sytuacji życiowej by miło razem moc spedzic czas


Hej
Tez samotna mama- w sumie swiezo w separacji 7 miesiecy- nowa w tym miescie - mama 5 dzieci w roznym wieku- chetnie pogada sobie z kims w podobnym bagazem doswiadczen.
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 11 kwi 2011, 21:04 Re: Samotne matki

littleflower, Witaj!!! Milo ze sie ktos odezwal...chcialabym zapytac w ktorej czesc mieszkasz i cos co mnie najbardziej ciekawi...jak sobie z tym wszystkim radzisz, bycie samotna mama dla piatki dzieci to nie lada wyzwanie podziwiam ze potrafisz sie w tej sytuacji odnalesc, jesli masz tylko czas i ochote jestem otwarta ....Pozdrawiam

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 11 kwi 2011, 21:19 Re: Samotne matki

Witam ponownie- mieszkam w Castle Vale
Jak na razie dopiero tydzien- zostawilam wszystko za soba i probuje zaczac od nowa- tylko z dziecmi, mieszkanie jako tako juz z pudel uporzadkowane, teraz pilnie szukam pracy i staram sie tu jakos dostosowac :smile:
Chetnie gdzies umowie sie na kawe jesli bedzie nam to po drodze, wogole chce poznac Birmingham i od polskiej strony tez :-D
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 13 kwi 2011, 19:48 jak najbardziej

jestem chętna na spotkanie nie mieszkamy zbyt daleko od siebie jak tylko uporasz sie z pracami domowymi daj znac..

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agniecha500 » 13 kwi 2011, 20:15 Re: Samotne matki

hej. mieszkam na erdingtonie. mama prawie 2letniej corki. z checia sie spotkam. nie pracuje na razie,sytuacja zmusila. pozdrawiam

agniecha500
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 39
Dołączyła: 11 maja 2009, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 14 kwi 2011, 06:11 super

Mieszkam niedaleko Edrington- nawet wczoraj bylam tam
Bylybyscie chetne na spotkanie w niedziele po poludniu? gdzies z dzieciakami na powietrzu lub jesli brzydka pogoda sa tu jakies fajne miejsca? gdzies gdzie mozna autobusem dojechac? moje corki uwielbiaja sie bawic z innymi, a juz z maluszkami jak najbardziej :-)
A ja tez potrzebuje odskoczni od codziennych problemow

moj skype angelastefan1
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 6 maja 2011, 20:22 Re: Samotne matki

Hej To znowu ja !!!nie dobra !!! :lol: Czy jest ktoras chetna na spotkanie np. na Erdingtonie w niedziele, na jakis zapoznawczy spacerek??? oczywiscie o ile pogoda bedzie w miare???? :?: :wink:

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 7 maja 2011, 11:20 Re: Samotne matki

chetnie po poludniu :-)
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 7 maja 2011, 15:14 Re: Samotne matki

Hej mamuski :) Ja kiedys tez bylam samotna mama z trojka dzieci i wiem jak w takiej sytuacji jest ciezko,ale nie ma tego zlego.....Ja sie ciesze,ze jeden gorszy rozdzial w swoim zyciu mam juz zamkniety.Zycze Wam powodzenia :)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 7 maja 2011, 20:21 Re: Samotne matki

chyba kazda z nas ma nadzieje ze samotnosc to stan przejsciowy bo na dluzsza mete i matke i pociechom ona doskwiera. Marze by stworzyc dom na wzor mojego rodzinnego, gdzie zawsze tetni zycie i cos nieustannie sie dzieje

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO