UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez natalijaa30 » 6 kwi 2010, 09:26 UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Hej witam wszystkie mamusie!!Chcialam napisac o tym co mi sie wczoraj przydazylo w centrum.Pojechalismy z mezem na zakupy,aby malemu pokupic jakies nowe ciuchy,weszlismy do sklepu w burlingu o nazwie WORLD SPORT,zeby malemu jakies fajne dresiki wybrac .Podkresle ze moje dziecko jezdzi jeszcze w wozku wiec wszystkie rzeczy typu portfel i takie tam zawsze trzymam w torbie od wozka!!Wiec zaczelismy ogladac dresy,ktore nam sie mniej wiecej podobaja odrazu zaczol krecic sie kolo nas murzyn dziwnie sie do nas usmiechajac!!Spodobal nam sie dres ale byl za wysoko a obslugi w poblizu zadnej wiec maz postanowil mnie podsadzic,gdy juz stanelm na ziemi zauwazylam ze moja torba jest otwarta a portfela w torbie brak.Wiec dlugo nie myslac rzucilam sie na tego faceta bo nie zdazyl odejsc i wylecial moj portfel podkresle ze w portfelu mialam 300 funtow,tagze nawet nie chce myslec co by bylo gdybym szybko nie zareagowala!!I co facet uciekl ale na szczescie nie z moim portfelem!!Opisze moze jak mniej wiecej wygladal-Byl bardzo wysoki ,mial na sobie dlugi brazowy plaszcz kolorowy szalik gosc byl w wieku mniej wiecej okolo 30 moze nawet mial z 35 lat!!!Ja mam nauczke a wy drogie mamusie uwazajcie!!Pozdrawiam wszystkie mamy!!

natalijaa30
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 36
Dołączyła: 8 sty 2010, 12:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 6 kwi 2010, 11:00 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

natalijaa30 napisał(a):Byl bardzo wysoki ,mial na sobie dlugi brazowy plaszcz kolorowy szalik

bardzo klarowny opis przestepcy :mrgreen: mysle ze nie bedzie problemu zeby go namierzyc :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez zygfryd32 » 6 kwi 2010, 12:41 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

no i pewnie byl czrnoskory :))

zygfryd32
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 50
Dołączył: 25 lis 2007, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 kwi 2010, 13:37 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Oczywiscie nic nie usprawiedliwia kradziezy ale z Twojego opisu to jak dla mnie wynika ze sama az sie prosilas zeby Cie okrasc

natalijaa30 napisał(a):wszystkie rzeczy typu portfel i takie tam zawsze trzymam w torbie od wozka!!


jak wiadomo torby takie nie sa jakos specjalnie dobrze zamykane przewaznie to jakis maly rzep i tyle, ja osobiscie w zyciu nie wlozylabym portfela do takiej torby, juz nie mowiac o tym ze zamiast trzymac ja przy sobie zawieszasz ja na wozek i gdzies tam sie podsadzacie z mezem :-P

Dziwi mnie tez fakt posiadania dosc sporej (jak dla mnie) sumy pieniedzy w portfelu w kraju gdzie wszedzie bez problemu mozesz zaplacic karta i bankomaty co pare krokow sa na ulicach
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 6 kwi 2010, 14:37 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Ja tam właśnie lubię spacerować i zagadywać co fajniejsze mamuśki i opis wypisz wymaluj mój i teraz już będę bał się tam pokazywać bo to nie byłem na pewno ja i czuję się jakbyś mnie oczerniła w oczach mamusiek. Dla mnie też cały opis sytuacji jest kompromitujący dla autorki. Ja osobiście bym publicznie się nie przyznawał do tego że jestem tak roztrzepany no ale cóż życie jest kolorowe. Suma duża jak na pobyt w portfelu ale nie aż tak duża żeby rozpaczać. Mam tylko jedno pytanie czy na kartach kredytowych masz napisany PIN ? ee lepiej go wymaż. Pozdrawiam i gratuluję refleksu

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 6 kwi 2010, 17:15 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

natalijaa30 napisał(a):weszlismy do sklepu w burlingu o nazwie WORLD SPORT

a nie SPORTS WORLD?? a teraz to juz nawet SPORTS DIRECT czy jakos tak :-P
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 kwi 2010, 20:21 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Ciekawa jestem czy autorka wie co by bylo gyby sie okazalo ze jednak ten koles jej nie okradl a ona sie na niego rzucila w sklepie przy ludziach, wyrok i grube odszkodowanie za rasizm jak nic. No i sugerujac sie jej opisem ja ktora mam manie okradania od dziecinstwa (nie ze ja okradam tylko ciagle sie boje ze mnie okradna) powinnam rzucac sie na kazdego czarnoskorego w plaszczu :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez natalijaa30 » 6 kwi 2010, 20:37 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Słuchajcie w moim tekscie chodzilo raczej o ostrzezenie zeby uwazac!!a nie o krytykowanie mnie!! gratuluje madrzejszym mama!!zdarzylo mi sie cos takiego pierwszy raz w zyciu!!!tagze chcialam was tylko ostrzec!!aa i nie rzucam sie na byle kogo,bo facet byl bardzo podejrzany i krecil sie kolo nas dluzsza chwile!!!

natalijaa30
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 36
Dołączyła: 8 sty 2010, 12:45
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez wili » 6 kwi 2010, 21:09 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

no i tu na forum tak to wlasnie wyglada! oni wola ci dogryzc ! szkoda gadac. pozdro

wili
 
 

MężczyznaPostNapisane przez VA » 6 kwi 2010, 21:43 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Witamy w dorosłym świecie :wink:
Coś na dobry początek Ci się przydarzyło i w głównej mierze od Ciebie zależy czy Ci się coś podobnego kiedyś znowu przydarzy, czy nie.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 6 kwi 2010, 22:32 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

wili napisał(a):no i tu na forum tak to wlasnie wyglada! oni wola ci dogryzc ! szkoda gadac. pozdro


Jasne a co wkońcu polakami jesteśmy.
Pomyśl a może mamy dosyć postów typy temat BARDZO WAŻNE a post "...właśnie zwróciłem uwagę oni tu jeżdżą po lewej stronie ......" Złodzieje byli i będą dopóki takie nierozgarnięte ludziska będą dawać sygnały by to właśnie ich okraść. Więc ten post nie wnosi w nasze życie nic konstruktywnego a to że typ był podejrzany dłuższą chwilę uświadcza mnie w przekonaniu że wina zaistniałej sytuacji należy do prowokatorów. (natalijaa30 pisz proszę także bo tagże to jakoś dziwnie się czyta)

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 7 kwi 2010, 15:11 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Ciekawe ile jeszcze chętnych osób się znajdzie, aby nas przed czymś przestrzec... skoro taki najazd na autorkę nastąpił :roll: Polacy... wytykać błędy i mądrzyć się to potrafimy, jak nikt inny, chyba jakąś radość z tego czerpiemy czy jak... :roll:
Pozdrawiam.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez tiger4 » 7 kwi 2010, 15:57 Tu nie ma nic do śmiechu wierzcie mi

Z tego opisu wynika ,że to ten sam złodziej który w zeszłym roku w tym samym sklepie okradł mnie też nie ma mała sumkę. Na jego nieszczęście został złapany przez mojego męża , była sprawa został skazany :mrgreen: na 60- dni aresztu, więc z tego co piszecie nic go to nie nauczyło i znowu poluje na rodziny z dziećmi. To nie żarty, uważajcie bo on jest naprawdę perfidny w tym co robi.

tiger4
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 kwi 2009, 16:45
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 kwi 2010, 19:07 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

więc UWAGA!!! ZA ROK znów zaatakuje!!! :)

Guest
 
 

PostNapisane przez KA i PE » 7 kwi 2010, 21:40 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

samotny napisał(a):pisz proszę także bo tagże to jakoś dziwnie się czyta


czesc. nie pisz jak ma pisac bo i tak nic to nie da fcale a zaras ci powiedza rze sie czepjasz, potem ktos zaprodukóje papjer rze ma dysklekcje i wyjdzie rze wydyskryminowywójesz nipełnowsprawnych. I have been there and done that jak to któś kjedyś powiedzial w pjosence.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO