UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 7 kwi 2010, 22:05 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

No wlasnie ja tez zawsze trzymam torebke w wozku! Zachowuje sie bardzo nieostroznie i nieodpowiedzialnie. :razz: Staram sie miec wozek na oku - ale wiadomo jak to jest - niektorych "okazja czyni złodziejem" (czy jakos tak) :razz:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 kwi 2010, 15:13 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

KA i PE napisał(a):
samotny napisał(a):pisz proszę także bo tagże to jakoś dziwnie się czyta


czesc. nie pisz jak ma pisac bo i tak nic to nie da fcale a zaras ci powiedza rze sie czepjasz, potem ktos zaprodukóje papjer rze ma dysklekcje i wyjdzie rze wydyskryminowywójesz nipełnowsprawnych. I have been there and done that jak to któś kjedyś powiedzial w pjosence.

pozdr

pe


Dawno was nie było już się martwiłem że wygasł w was duch patriotyczny i widzę że co do polszczyzny też luz no i PE masz rację walka z wiatrakami :) ale ja nie mówiłem jak kto ma pisać tylko prosiłem a proszę tylko raz więc spoko więcej się nie powtórzy jak komuś ogonki przeszkadzają w moich literkach to też mogę tego unikać bo ja się szybko uczę :) łatwiejszego życia .

Więc bądźmy czujni, rozważni i wyrozumiali a będzie żyło nam się lepiej

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 9 kwi 2010, 20:38 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

ludzie moze tak byscie sie obudzili i zajeli czyms bardziej pozytecznym niz krytykowanie innych, czasami wchodzac na forum mam wrazenie ze wiekszosc z was wchodzi na forum ,wynajduje nowe posty i od razu atakuje ,naprawde nie wiem o co wam chodzi macie nudne zycie towarzyskie ,nieudany sex czy w ogole problemy emocjonalne bo ciezko mi uwierzyc ze kazdy temat budzi takie kontrowersje to juz nie jest forum tylko rynek pelen przekup o co tu w ogole chodzi . Dziewczyna miala dobre checi chciala ostrzec innych zeby po prostu uwazali a tu co? zostala zmieszana z blotem a wy co zawsze jestescie tacy ogarnieci i nigdy was nie dopada zwykle roztaegnienie tym bardzie z dzieckiem w wozku -nie wierze idealy. Forum jest po to zeby sie wygadac ,posluchac innych a wy tylko klotnie przecierz to jest chore ,jezeli nie interesuje was temat no i z racji tego ,ze jestescie nieomylni i zawsze ogarnieci -nie dotyczy NIE czytajcie tych postow i NIE PISZCIE swoich chorych spostrzezen. Zycze powodzenia na pewno wam sie nigdy nic zlego nie przxydazy .

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 9 kwi 2010, 20:56 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

anarek7 napisał(a):ludzie moze tak byscie sie obudzili i zajeli czyms bardziej pozytecznym niz krytykowanie innych, czasami wchodzac na forum mam wrazenie ze wiekszosc z was wchodzi na forum ,wynajduje nowe posty i od razu atakuje ,naprawde nie wiem o co wam chodzi macie nudne zycie towarzyskie ,nieudany sex czy w ogole problemy emocjonalne bo ciezko mi uwierzyc ze kazdy temat budzi takie kontrowersje to juz nie jest forum tylko rynek pelen przekup o co tu w ogole chodzi . Dziewczyna miala dobre checi chciala ostrzec innych zeby po prostu uwazali a tu co? zostala zmieszana z blotem a wy co zawsze jestescie tacy ogarnieci i nigdy was nie dopada zwykle roztaegnienie tym bardzie z dzieckiem w wozku -nie wierze idealy. Forum jest po to zeby sie wygadac ,posluchac innych a wy tylko klotnie przecierz to jest chore ,jezeli nie interesuje was temat no i z racji tego ,ze jestescie nieomylni i zawsze ogarnieci -nie dotyczy NIE czytajcie tych postow i NIE PISZCIE swoich chorych spostrzezen. Zycze powodzenia na pewno wam sie nigdy nic zlego nie przxydazy .


o proszę jaki konstruktywny post jakbyś wypunktowała zarzuty do (między innymi) mnie to bym ciebie wyprostował w podpunktach ale monologów nie chce mi się pisać.
Wszedłem w ten post tylko dlatego, że temat pojawił się na stronie bham.pl i dawał do myślenia że jakieś mamusie to złodzieje, ale prawdę mówiąc nie zauważyłem by ktokolwiek , kogokolwiek mieszał z błotem. Ktoś pisze o rzeczach oczywistych, w sposób tak dramatyczny, że komentarze same cisną się na klawiaturę .....

P.S. ja osobiście zrobiłem dużą poprawę przez ostatnie dni PRZECIEŻ już się ortografii nie czepiam hehe :)

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 kwi 2010, 21:01 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Wlasnie forum jest po to zeby sie wygadac i wyrazac swoje opinie wiec wyrazamy. Nikt autorki nie mieszal z blotem, poprostu uswiadomilismy jej ze postepuje nie rozsadnie bo napisala:

natalijaa30 napisał(a):rzeczy typu portfel i takie tam zawsze trzymam w torbie od wozka


Slowo zawsze sugeruje ze nie bylo to zwykle roztargnienie i kobieta byc moze nie jest swiadoma ze sama sciaga na siebie zagrozenie
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 9 kwi 2010, 22:51 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Uważajcie zwłaszcza na wózki,miałem okazję poznać kiedyś zawodowego złodzieja,który opowiedział mi,że jego dziewczyna okradła kiedyś na markecie kobietę z dzieckiem na 2000F,uwieżcie mi ale byłem w szoku,jak można z taką kasą chodzić po markecie :twisted: .
Pozdrawiam wszystkich trzymajcie się ciepło :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 10 kwi 2010, 07:12 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

eric27 napisał(a):Uważajcie zwłaszcza na wózki,miałem okazję poznać kiedyś zawodowego złodzieja,który opowiedział mi,że jego dziewczyna okradła kiedyś na markecie kobietę z dzieckiem na 2000F,uwieżcie mi ale byłem w szoku,jak można z taką kasą chodzić po markecie :twisted: .
Pozdrawiam wszystkich trzymajcie się ciepło :mrgreen:

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 10 kwi 2010, 21:47 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

anarek7,to prawda ze jak ma sie dziecko przy sobie to czlowiek bywa roztargniony,ale zgadzam sie z tym co ewela napisala.
Troche to dziwne bo,skoro oboje widzieli,ze nagle kolo nich kreci sie jakis koles,ktory sie usmiecha to chyba cos tu nie gra,a pozatym bedac w sklepie to prosi sie o obsluge,a nie sie podsadza jeden drugiego,bo przeciez mogloby sie cos stac.
PS.Okazja czyni zlodzieja ;)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez salma » 9 maja 2010, 20:12 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Jestem gościem na tym forum bardzo rzadko ale gdy tylko tu wpadam to załamka mnie ogarnia... Człowiek chciałby się czasami wymienić z rodakami doświadczeniami, myślami, przeżyciami ale po przeczytaniu kilku postów odchodzi na to ochota. Zawsze znajda się żałośni łowcy postów które postanowią zjechać. Do Samotny Ty już z tym hasłem: "konstruktywny post" jesteś osłabiający... Nie dość, że się powtarzasz to jeszcze nie rozumiesz, zdaje się, na czym polega forum. Jeżeli chcesz czytać same konstruktywne teksty wybierz raczej inne strony, poradniki, słowniki, co tam chcesz, żeby wnosiły coś w Twoje życie nowego.
Nie chce mi się wracać do tych śmiesznych odpowiedzi niektórych forumowiczów ale załamały mnie, naprawdę... Laska pisze, że próbowali ją okraść i próbuje TYLKO przestrzec inne mamy które noszą portfele w torbach przy wózku a tu fala krytyki. Szkoda mi tego forum, tylu Polaków mieszka w Brum i fajnie byłoby mieć takie miejsce w necie dla nas wszystkich ale niestety jakoś nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Rozmawiać kulturalnie, bez ośmieszania o oceniania.
Może jeszcze coś się zmieni.
Pozdrawiam Polacy w Birmingham i okolicach.

salma
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 28 wrz 2009, 21:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 maja 2010, 20:37 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

A inne mamy tylko je przestrzegly ze noszenie portfela w tobie przy wozku jest nierozsadne i niebezpieczne gdyz jak napisala kindzulinaa okazja czyni zlodzieja.
Sa i pozytywne wypowiedzi, nie wszyscy tylko krytykuja, no a jezeli powod do krytyki sie jest to i sie komus oberwie i wtedy nie ma co sie oburzac tylko "wziac to na klate". Ostatnio to juz nikomu na nic nie mozna zwrocic uwagi bo odrazu oburzone glosy ze tylko krytykuja i krytykuja.
Bo jak sie nie ma samemu nic sensownego do powiedzenia to najlepiej sie obrazic i zarzucic innym ze krytykuja kogos, powiedziec ze sa chamscy, zalosni, zawistni itd. oby tylko odwrocic uwage od tego ze faktycznie sie strzelilo gafe, albo ze nie ma sie nic ciekawego do powiedzenia. I wychodzi na to ze "przyganial kociol garnkowi"
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez schmittka222 » 9 maja 2010, 21:15 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

DRODZY POLACY
Naprawde nie da sie czytac tych glupot jakie wypisujecie dogryzajac sobie na wzajem!Kobieta chciala Was ostrzec a wcale nie musiala tego robic poprostu z dobrego serca napisala aby uwazac na zlodzieji a tutaj takie rzeczy wypisujecie,Coraz bardziej sie wsydze ze jestem Polka,nie raz sie przekonalam na wlasnej skorze ze Polak Polakowi wilkiem a nawet wilkolakiem:)Ludzie zacznijcie uzywaz waszych mozgownic bo naprawde Polska zginie i to w najblizszym czasie jak bedzie miala samych czerepow takich jak niektorzy stad.I nie pisze tego aby ktos poczol sie obrazony czy urazony w jakis sposb,tylko po to aby zminic nastawienie do ludzi,rodakow,I to tyle narka

schmittka222
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 17 cze 2009, 16:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 10 maja 2010, 08:23 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

schmittka222 napisał(a):,Coraz bardziej sie wsydze ze jestem Polka,


Czyzbys miala jakies kompelksy, ze az sie wstydzisz swojej narodowosci :o :?: Ja rozumiem, mozna sie wstydzic ZA rodakow, ale nie samamemu za siebie, jezeli sie nic zlego nie zrobilo. To tak jakbym ja, po wysluchaniu opowiesci o rodzicach "tyranach", coraz bardziej wstydzila sie, ze jestem rodzicem, mimo tego, ze nic zlego nie robie :roll: :roll:
Ehh...niektore komenatarze rozkladaja czlowieka na lopatki :roll:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 10 maja 2010, 08:48 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Kitty, trafna uwaga dobre dobre :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 10 maja 2010, 09:25 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Kitty napisał(a):schmittka222 napisał/a:
,Coraz bardziej sie wsydze ze jestem Polka,

Czyzbys miala jakies kompelksy, ze az sie wstydzisz swojej narodowosci Ja rozumiem, mozna sie wstydzic ZA rodakow, ale nie samamemu za siebie, jezeli sie nic zlego nie zrobilo. To tak jakbym ja, po wysluchaniu opowiesci o rodzicach "tyranach", coraz bardziej wstydzila sie, ze jestem rodzicem, mimo tego, ze nic zlego nie robie
Ehh...niektore komenatarze rozkladaja czlowieka na lopatki


To moim zdaniem bylo juz zwykle czepanie sie. Ja czasem tak powim ale wlasnie w sesie, ze wstydze sie czasem za polakow i jakos kazdy z kim rozmwiam wie o co mi chodzi. Ty moze i wiesz albo nie, nie wazne co nie zmienia faktu, ze postanowilas poprostu sie "odgrysc". Szkoda pisania
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 10 maja 2010, 12:46 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

oj na każdym forum zawsze ktoś się bedzie czepiał, zawsze ktoś bedzie poprawiał błedy i zawsze ktoś bedzie bronił.
Temat jest dobry bo przestrzega ale nie tylko przed złodziejem jak i przed ludzką głupotą więc nie ma co się oburzać.
Osobiście powiem że mi by było wstyd tak szczegółowo przedstawić sytuacjię typu ile miałam kasy gdzie ją "jak zawsze trzymałam" co robiłam czyli wspinałam sie po męzu by zdjąć sobie rzecz i w miedzy czasie obserwowałam murzyna by się na niego rzucić :)
Wystarczyło napisac "RODZICE PRZYPOMINAM O RZECZY KTORA POWINNA BYĆ OCZYWISTA ALE DLA ROZTARGNIONYCH: UWAŻAJCIE NIE TRZYMAJCIE RZECZY WARTOŚCIOWYCH W TORBIE NA WÓZKU, TYLKO ZAWSZE MIEJCIE PRZY SOBIE, BO PRZEZ WŁASNA NIEUWAGĘ PADŁAM OFIARĄ KRADZIEŻY"
I myślę że wystarczyło by :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO