zwierzak - przyjaciel rodziny

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 16 kwi 2012, 12:51 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

:lol: robale :]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 16 kwi 2012, 13:15 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Paola90, cudne psiaki :)) zabierasz je ze soba?:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Paola90 » 16 kwi 2012, 13:33 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Jak najszybciej sie da oczywiscie ze tak... ;) tylko ze zwierzaczki sprowadzimy dopiero jak sie osiedlimy w bham bo tak w ciemno to ciezko by bylo trzeba jeszcze powyrabiac paszporty i pozaszczepiac itp... Mysle ze po miesiacu bedziemy mogli zwierzatka spokojnie sprowadzic . Najpierw trzeba bedzie wylapac jakas prace i zarobic na jakies lokum
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paola90
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 33
Dołączyła: 14 kwi 2012, 14:16
Lokalizacja: Bham/ erdington
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 16 kwi 2012, 13:53 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Hummer dużo je więc trzeba na niego zarobić :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paola90 » 16 kwi 2012, 14:26 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Ty go i tak nie karmisz i tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paola90
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 33
Dołączyła: 14 kwi 2012, 14:16
Lokalizacja: Bham/ erdington
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 16 kwi 2012, 18:58 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

:D :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 kwi 2012, 19:13 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Nie mam psa, ale chyba powinniście się zapoznać z przepisami tutejszymi dotyczącymi psów niebezpiecznych. Gdzieś mi się o oczy obiło, ze coś takiego tutaj jest. Bo chyba Amstaff zalicza się do tej grupy.
Ale może to tylko były próby wprowadzenia czegoś takiego? Nie wiem. Poszukajcie informacji pod tym kątem.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 16 kwi 2012, 19:37 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Szukałem informacji to znalazłem tylko tyle, że przywieść nie można do UK pibulla, amstaff jako pochodna rasa pitbullowi już moze wjechać bez problemu. Jeśli chodzi o samo posiadanie amstaffa w anglii to ponoć kaganiec i ubezpieczenie. Tyle wyczytałem. Powertuje jeszcze troche może znajde coś więcej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 16 kwi 2012, 22:53 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Paola90 cudowny duet!!!!!!!!!!!!!!!!!!w Polsce zostawiłam moją najukochańszą na świecie cocker spanielke...na szczęście jest w rękach moich rodziców i dość często spotykamy się na skypie ;) czekam z niecierpliwością na sprowadzenie jej tutaj :) w moim życiu przewinęło się mnóstwo psiaków, a to dlatego, ze byłam domem tymczasowym głównie dla amstaffów :) osobiście posiadałam cudowną sunie tej rasy,(którą wychowała mi moja cudna spanielka - filmik z moimi dziewczynkami http://www.youtube.com/watch?v=lHrsNEBIBSM ) ale niestety rozpad związku i "podział" majątku zrobił swoje :) na szczęście amstaffka mieszka w klatce obok moich rodziców i dość często bywając w PL ją widywałam :) tęskno za paskudami cholernie, ale cóż... :) mam nadzieję, że niebawem staniemy na nogi i rudziszone tu ściągniemy :) potem adoptujemy jej jakąś kumpele (bullowatą jakąś, bo kocham TTB) i będziemy żyli długo i szczęśliwie :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 17 kwi 2012, 10:50 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Oby się udało :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paola90 » 18 kwi 2012, 15:20 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Ja nie wyobrazam sobie jak bym mogla zostawic psiaki na tydzien a co dopiero na miesiac .... A co jesli na jeszcze dluzejj oooooj straszne ! .... ;) chalimala...pieski sa cudowne :)
Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. :grin: .happy end kazdemu sie nalezy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paola90
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 33
Dołączyła: 14 kwi 2012, 14:16
Lokalizacja: Bham/ erdington
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 18 kwi 2012, 16:58 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

wiecie co byłam jakiś czas temu w pl na tydzien pozałatwiać kilka spraw. uwierzcie mi, ze w życiu nie widziałam, żeby moja rudziszona tak szaleńczo się cieszyła :D godzine skakała po mnie :D nie wiedziała z której strony ma mnie witać :D kurcze no cieżko tak bez psiaków, ale póki co musimy się tu jakoś ułożyć a potem choćby na rowerze to ją tu sprowadze :)

i dzięki za miłe słowa :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Andra7 » 18 kwi 2012, 19:25 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Paola90 napisał(a):Jak najszybciej sie da oczywiscie ze tak... ;) tylko ze zwierzaczki sprowadzimy dopiero jak sie osiedlimy w bham bo tak w ciemno to ciezko by bylo trzeba jeszcze powyrabiac paszporty i pozaszczepiac itp... Mysle ze po miesiacu bedziemy mogli zwierzatka spokojnie sprowadzic . Najpierw trzeba bedzie wylapac jakas prace i zarobic na jakies lokum


Jezeli nie sa jeszcze pozaszczepiane, nie maja paszportow i mikrochipow i nie odbyly pol rocznej kwarantanny to niestety mam smutne wiesci - potrwa to min 7 miesiecy.. Dwa trzy lata temu przywozilismy do UK naszego kotka i mniej wiecej tyle to trwalo...

Andra7
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 5 mar 2012, 10:27
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 18 kwi 2012, 21:22 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Andra7 napisał(a):
Paola90 napisał(a):Jak najszybciej sie da oczywiscie ze tak... ;) tylko ze zwierzaczki sprowadzimy dopiero jak sie osiedlimy w bham bo tak w ciemno to ciezko by bylo trzeba jeszcze powyrabiac paszporty i pozaszczepiac itp... Mysle ze po miesiacu bedziemy mogli zwierzatka spokojnie sprowadzic . Najpierw trzeba bedzie wylapac jakas prace i zarobic na jakies lokum


Jezeli nie sa jeszcze pozaszczepiane, nie maja paszportow i mikrochipow i nie odbyly pol rocznej kwarantanny to niestety mam smutne wiesci - potrwa to min 7 miesiecy.. Dwa trzy lata temu przywozilismy do UK naszego kotka i mniej wiecej tyle to trwalo...



Koleżanko masz nieaktualne wiadomości - okresu kwarantanny już nie ma. Jedyniy czas, który trzeba odczekać to 3 tygodnie od momentu wszczepienia chipa i zaszczepienia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 18 kwi 2012, 21:22 Re: zwierzak - przyjaciel rodziny

Andra7, kwarantanna została zniesiona z dniem 1 stycznia 2012 :) debatują tylko na temat tabletki tężcowej czy jakoś tak - byłam u polskiego weta wypytać o wszystko :)

Dodano: -- 18 kwi 2012, 21:23 --

xxxx30, wyprzedziłeś mnie :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO