bagaż podręczny dla 3latki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 sty 2011, 12:53 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Niektóre dzieci to z natury płaczki z byle powodu się drą więc taki lot jest dobrym pretekstem :D Dla mojej 3 letniej córki która była już świadoma lotu to była wielka frajda i pokazywała nawet że jej się uszy zatykają i się śmiała z tego,musiałyśmy ziewać by się odetkały , gorzej było jak trzeba było znowu zapiąć się pasami i siedzieć na miejscu , bo samolot szykował się do lądowania, wtedy mała płakała bo jeszcze chciała poszaleć a nie siedzieć bez ruchu. Natomiast pół roczny syn przespał prawie 89 % podróży plus strzelił podniebnego kloca i był spokój zero płaczu.
Steinik, tak czy inaczej nie dowiesz się jak będzie do póki nie wsiądziesz w samolot i nie ruszysz, powodzenia i daj znać jak się leciało :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 16 sty 2011, 16:15 Re: bagaż podręczny dla 3latki

ehhh Dzieki za odpowiedzi....w sumie to stresuje mnie cała ta przeprowadzka i wszystko z nia zwiazane....chcialabym zeby juz bylo po wszystkim h :smile:

[ Dodano: |20 Sty 2011|, o 10:13 ]
wiem ze to pytanko nie w temacie ..ale co tam :roll:
jestem nowa na forum i mam problem.....od pewnego czasu probuje wstawic swojego avatar<zdjatko profilowe>ale cos mi nie idzie...pytalam w innym temacie ale zero odzewu...

gdyby ktos chcial pomóc to ja takową pomoc z chęcia przyjme :wink:
pozdrowionka
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 23 sty 2011, 14:48 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Steinik, nic sie nie martw-tylko ja Ci radze kupic pierszenstwo wejscia na poklad- (szczegolnie jesli lecisz sama)ja latam sama z dzieckiem co 2miesiace, odkad skonczyla 3 miesiace (teraz ma ponad 2lata) i nie mialam nigdy roblemow z dzieckiem podczas lotu. Raz spi, raz nie spi :mrgreen: Nie widzialam w jakim wieku jest Twoje dziecko, ale badzo dobrze sprawdza sie male,przenosne dvd. Powodzenia
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 24 sty 2011, 14:22 Re: bagaż podręczny dla 3latki

ewela119 napisał(a):w Wawie np jest przerypane pod tym wzgledem bo nawet sluchawki od tel czy mp3 kaza wyciagac z torby
mi tam w wawie nigdynie kazali wyjmowac z torbby telefonu,p3 czy sluchawek:P

[ Dodano: |24 Sty 2011|, o 14:38 ]
Steinik, wchodzisz w PROFIL pozniej PANEL KONTROLNY AVATAROW,no i ta,m mosisz dodac obrazek z kompa nie wiekszy bodajze niz 20kb, i szerokosc i wysokosc kwadrat nnie wiekszy niz 100 na 100 pikseli.mozliwe ze twoj obrazek jest za duzyy ii mosisz go stuningowac/przyciac w jakis programie do obrobko zdjec.potrzebujesz wiecej pomocy pisz na pr:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO