Założenie internetu Virginmedia

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez ramzes11 » 18 sty 2012, 19:43 Założenie internetu Virginmedia

Witam. Za tydzień w czwartek przeprowadzam się do nowego domu. Chciałbym tam założyć internet i mieć go zaraz po tym jak tam już zamieszkam. Na stronie Virgin można zrobić zamówienie ale nie wiem czy mógłbym to już zrobić nie mieszkając tam i umówić się na wizytę na dzień w którym tam już będę mieszkał czy mogę to zrobić dopiero po tym jak zamieszkam pod nowym adresem?

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 cze 2011, 14:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewa_emilia » 18 sty 2012, 22:28 Re: Założenie internetu Virginmedia

Hej,ja przy przeprowadzce zglaszalam wczesniej,a umowilam sie na dzien jak juz mieszkalam w nowym domu,z tym ze ja nie zakladalam na nowo neta tylko ze wzgledu na przeprowadzke go "przenosilam".A zakladasz internet wraz z telefonem stacjonarnym,tv czy sam internet bez zestawu?

ewa_emilia
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 23 lis 2011, 21:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ramzes11 » 19 sty 2012, 00:12 Re: Założenie internetu Virginmedia

Chciałbym założyć tylko sam internet. Więc nie powinno być problemów?

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 cze 2011, 14:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewa_emilia » 19 sty 2012, 09:15 Re: Założenie internetu Virginmedia

Nie,problemow nie bedzie.Pytam dlatego bo jak masz znajomego co ma juz w virgin internet to maja oferte ze jak cie znajomy wkreci w virgin to dostaje 50£ bonusu i odejmuja mu je z rachunkow a ty wtedy masz instalacje na darmo,bo przy zakladaniu samego internetu placisz prawie 50£ za instalacje,jak zakladasz w pakiecie np z telefonem to wtedy masz tylko za darmo.Wiec jak masz kogos z Virgin to niech cie wkreci zaoszczedzicie oboje po 50£.A jak nie masz to daj znac ja mam w Virgin wszystko :D

ewa_emilia
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 23 lis 2011, 21:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 19 sty 2012, 09:38 Re: Założenie internetu Virginmedia

O to ja daję znać, mam problem z siecią w domu ale.taki na priv.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ramzes11 » 19 sty 2012, 14:41 Re: Założenie internetu Virginmedia

Mam znajomego ale niestety będę zakładał sam internet więc bonus nie wchodzi w grę niestety.

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 cze 2011, 14:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Marcinuk » 19 lut 2012, 13:02 Re: Założenie internetu Virginmedia

Kurcze wszyscy polacy uparli sie na Virgin. Ja mialem go ponad 5 lat. Osobiscie polecam O2 ta sama , a w moich testach jest po prostu szybszy. Pakiet tanszy. I jak jestes klientem O2 mobile kontrakt lub pay-go. to masz 3 mies. free + 3 free na starczie i kontrakt tylko na 12 miesiecy. = taniej , krocej i lepiej !!!!!!!

p.s. do kazdego neta musisz miec linie tel. nie musisz miec tel stacjonarnego, ale bedziesz placic line rental - ok 7-9 funtow o ile pamietam.

Marcinuk
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 45
Dołączył: 22 gru 2011, 21:25
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 22 lut 2012, 17:09 Re: Założenie internetu Virginmedia

Marcinuk napisał(a):do kazdego neta musisz miec linie tel


Virgin, chyba jako jedyny nie wymaga lini telefonicznej.
W zeszłym roku, wahałem się między o2 a Virginem. O2, wolniejsze łącze, niewiele tańszy był. Mam V. i nie mam co narzekać jak na razie.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 lut 2012, 19:00 Re: Założenie internetu Virginmedia

rad napisał(a):
Marcinuk napisał(a):do kazdego neta musisz miec linie tel


Virgin, chyba jako jedyny nie wymaga lini telefonicznej.
(...)


Mylisz się.
4 lata temu zakładałem internet w nowo wybudowanym domu. I musiałem wziąć telefon w BT, bo nie było jeszcze podciągniętego kabla do tego budynku. Virgin bardzo chciał wcisnąć mi net, ale jak sprawdzili, to powiedzieli, że "się nie da" bo nie ma kabla. Jak sobie pociągnę, to chętnie mi dadzą internet...
Dlatego wybrałem wówczas tandem BT phone + LiveBox z Orange.

Jest tak jak napisał Marcinuk - do neta [b]musi[/b[ być kabel telefoniczny podciągnięty do danej posesji. Chyba, że rozmawiamy o GPRSach i innych takich namiastkach netu.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez rad » 22 lut 2012, 19:13 Re: Założenie internetu Virginmedia

No nie wiem, mi Virgin jako jedyny provider nie robił telefonu, i nie wciskał na siłę. BT, czy Sky, stwierdzili iż bez telefonu, neta nie będzie....

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 lut 2012, 00:27 Re: Założenie internetu Virginmedia

rad, czytaj ze zrozumieniem...
Virgin nie wymaga instalowania/kupowania telefonu, ALE wymagana jest LINIA telefoniczna. Innymi słowy KABEL.
No przecież po czymś ten internet musi dochodzić do mieszkania. A skoro mowa o internecie kablowym, to rzeczony kabel jest wymagany.
A to, że w 99% lokali takowy się znajduje (doprowadzony lata temu przez nie wiadomo kogo) to i Virgin korzysta.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 23 lut 2012, 09:52 Re: Założenie internetu Virginmedia

AdamBoltryk, To Ty się mylisz , Virgin nie używa linii telefonicznych, tylko telewizji kablowej.

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 23 lut 2012, 14:37 Re: Założenie internetu Virginmedia

Nie mam kablówki, ani telefonu. W domu, nie ma nawet kabla, czy gniazda od telefonu. Pamiętam, iż jak podłączali neta, fachowiec namawiał mnie na telefon, twierdził, iż to tylko jedna dziura w ścianie, i trochę kabla...
Cóż, niektórzy wiedza lepiej, co mam w domu....

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 lut 2012, 16:11 Re: Założenie internetu Virginmedia

artkor napisał(a):AdamBoltryk, To Ty się mylisz , Virgin nie używa linii telefonicznych, tylko telewizji kablowej.

Bosh, to Ty nie pojąłeś co mówiłem.
Mówiłem, że potrzebny jest kabel... A czy telefoniczny, czy telewizyjny, co za różnica. Kwestia gniazdka/wtyczki i modemu. Telefoniczny był tylko jako przykład.

Rad, no to muszę Cię zmartwić. NIE MASZ neta po kablu.... No chyba, że masz jakiś wirtualny - niewidzialny kabel, skoro tak twierdzisz - że go nie masz...
Net po radiu nie jest netem kablowym.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 23 lut 2012, 16:34 Re: Założenie internetu Virginmedia

AdamBoltryk napisał(a):Jest tak jak napisał Marcinuk - do neta [b]musi[/b[ być kabel telefoniczny podciągnięty do danej posesji.
AdamBoltryk napisał(a):Virgin nie wymaga instalowania/kupowania telefonu, ALE wymagana jest LINIA telefoniczna.

Ty sam za bardzo nie wiesz chyba co mówisz ::stop::

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA

cron