NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 17 lip 2012, 17:18 NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Witam.Wpadła mi w ręce aplikacja o nazwie waze.Jest to nawigacja w której jedni użytkownicy informują drugich o sytuacji na drodze.Czy zna może ktoś te aplikacje i czy wiecie może o jakiś lepszych nawigacjach gdyż ta ma mankament,nie prowadzi po Polsku i wymaga neta ale nie do map tylko do info o drodze.Pytam o rzetelne opinie. bo przyznaję że jazda do PL na takiej nawigacji wiąże się z opłatami roamingowymi.Mam samsunga galaxy s2 i będę wdzięczny za informacje o programach które nie wymagają neta do działania
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2012, 18:22 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Zle mi się wydaje czy chcesz jechać pól Europy z nawigacja w telefonie?

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ona79 » 17 lip 2012, 18:48 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Draco, dlaczego Ciebie to tak dziwi,ze z nawigacją w telefonie chce jechać.Kiedyś nie było nawigacji i ludzie przemieszczali się używając znaków i mózgu.Znam osobiście osobę,która z Polski przyjechała bez nawigacji.Nie zgubił się,nikt nie został ranny,samochód w całości :)Wierzcie lub nie-można :)

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 17 lip 2012, 19:01 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Jeśli chcecie pomóc to proszę o opinię a nie głupie stwierdzenia. Mam rozum i potrafię jeździć bez nawigacji znam na tyle Europę a i mapę potrafię czytać. Draco postęp idzie do przodu nawigacja w telefonie to już zaczyna być standard.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2012, 19:04 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Więc uważasz, ze samo posiadanie nawigacji oznacza brak mózgu? Więc powodzenia życzę. Tylko widocznie albo chcesz udawać wielce myslaca albo nigdy nie jeździłas z nawigacja. Używanie jej samo z siebie w jakimś stopniu wyłącza myślenie i ogranicza kierowanie się po znakach, nie dlatego, ze ktoś nie ma mózgu jak w twoim przypadku się Tobie wydaje a dlatego, ze człowiek jest leniwy i szybko przyzwyczaja się do wygody. Telefony maja do siebie to ze czesto dzwonią w nieodpowiednich momentach i nagle.... nie wiemy gdzie mamy skręcić. Łatwo to pojąć czy wytłumaczyć bardziej lopatologicznie?

Dodano: -- 17 lip 2012, o 19:12 --

Hunteros30, napisałem pytanie nie po to aby dodawać niepotrzebne posty ale po to aby sprecyzować Twoje pytanie bo nie okresliles do końca czy chcesz mapę na telefon czy inne urządzenie. Bo jesli na inne to mam dobrze działająca automape ale nie wiem czy android ja pociągnie. Przy okazji zwróciłem uwagę na problem jaki czesto trafia się w telefonach. Zreszta sam zapewne wiesz ile zjazdów jest np brzy Brukseli i niech ktoś wówczas zadzwoni... Dla mnie nawigacja w telefonie moze służyć ale do szukania adresów w birmingham a nie 1000km dalej. Ale każdy używa to co lubi.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 17 lip 2012, 19:20 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Samsung galaxy s2 to telefon. nie słyszałem o nawigacjach, które mają na pokładzie androida. na nawigacji zwykłej mam igo i nie narzekam. w tel jest trochę inaczej gdyż android to inny trochę iny system. Temat zadany by wymieniać się doświadczeniami i opiniami. W okolicach Brukseli jak sam wiesz jest coś podobnego jak w Birmingham z taką ilością zjazdów że idzie się pogubić ale każdy kierowca wie i ma rozum by myśleć i oczka by wypatrywać znaków.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2012, 19:25 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Hunteros mi kolega sciagnol na iphona aplikacje tomtoma zupelnie za darmo tylko powiedzial, ze mam jej nie uaktualniac ale jak on to zrobil to nie mam pojecia, a teraz jest w Polsce wiec nawet nie mam jak zapytac ale moze ktos wie jak cos takiego zrobic i cos doradzi???

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2012, 19:28 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Bardzo prosto to zrobił. Jailbreak i do przodu. Ale gdybys czasami nie był taki zrozumiały to bym wytłumaczył dokładnie :p

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2012, 19:42 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ale mi to do szczescia nie jest potrzebne bo zawsze moge pujsc do kumpla i on mi to zrobi ewentualnie wytlumaczy w ostatecznosci moge przeszperac neta i tez znajde. Ja Twojej pomocy nie potrzebuje (a nawet nie chce) o pomoc prosil Hunteros wiec to jemu wysli PW.

Dodano: -- 17 lip 2012, o 19:42 --

Ale mi to do szczescia nie jest potrzebne bo zawsze moge pujsc do kumpla i on mi to zrobi ewentualnie wytlumaczy w ostatecznosci moge przeszperac neta i tez znajde. Ja Twojej pomocy nie potrzebuje (a nawet nie chce) o pomoc prosil Hunteros wiec to jemu wysli PW.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 17 lip 2012, 20:42 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Proszę się nie kłócić i nie wymądrzać. Draco już swoje mądrości wątpliwej jakości poweidziałeś. Daj sie wypowiedzieć innym a nie neguj.

Ja teraz mam na tel Syngic, IGO, Waze , i google maps. Więc potrzebuję obiektywnych opinii a nie wymąrzdzania się
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 17 lip 2012, 20:48 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Polecam nawigacje na androida CoPilot
Nie jest wymagany internet bo mapy masz wgrane w telefon.
A co do samsunga s2 to jest idealny telefon do którego można wgrać nawigacje.
Wyświetlacz jest już duży to niektóre nawilgacie maja mniejszy wyświetlacz

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 lip 2012, 07:42 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Mam gógl mapy i tomtoma na aj-fonie. O ile gógl mapa w mieście gdzie powszechny jest dostęp daje jakąś tam orientację, to juz w trasie ani gógl map ani tomtom nie spełniają swojej roli. Pierwsze z powodu urywającego się internetu, drugie z powodu zbyt słabej anteny gps. Jeśli w aucie chcesz się kierować gps'em to kup dedykowane urządzenie.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 18 lip 2012, 08:07 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

plazermen, ja juz to mowilem, ale oni wiedza lepiej i nie dociera.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 lip 2012, 08:26 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Hmm... I znów przepychanka i brak opiniii. Spróbuję CO-pilota. Sądzę że galaxy s2 ma wystarczającą antenę do nawigowania przez europę. Zauważyłem że wiele zależy od mapy i aplikacji w urządzeniu gdyż inaczej komunikują się one z odbiornikiem gps. Niektóre wspierają się internetem. a właśnie nie o takie mi chodzi.Draco czy możesz sobie darować te proste teksty typu "nie dociera?" nie jesteś alfą i omegą w tym temacie,a Twoim problemem jest to że traktujesz wszystkich jako nic nie wiedzących.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 18 lip 2012, 08:31 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

wow, juz nie rob z siebie takiej ofiary. forum jak sam napisales jest do wyrazania opinii wiec i ja mam do tego prawo.

ps. skoro ponoc tak znasz dobrze europie to moze po znakach pojedz jak przeszkadzaja Tobie moje opinie?

ps2. jak zauwazyles na forum sa setki innych tematow w ktorych nie biore udzialu wiec skad wiesz w czym jestem dobry i czuje sie mocny? po tym co napisalem? wiec zycze powodzenia skoro po tym oceniasz ludzi... jak zauwazyles w moim temacie tez buractwo zaczelo wypisywac dziwne komentarze, jakos wtedy to nikomu nie przeszkadzalo, wiec i ja mam do tego prawo.

Guest
 
 
Góra
-4

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA