NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 18 lip 2012, 08:54 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ja od paru lat używam GPS w telefonie i nigdy nie zdarzyło mi się aby zgubił sygnał w odróżnieniu do tomtoma mojej żony.

Nie ma też żadnych problemów z obieraniem połączeń, telefon mi się przełącza w tryb cardock gdy tylko wchodzę do samochodu. Cale sterowanie mam głosowe wiec nie muszę używać rąk żeby wklepywać adres abo gdzieś zadzwonić, odebrać telefon czy przełączyć muzykę. Dodatkowo ma z netu wszystkie informacje o korkach i wypadkach i robotach na drodze.

Teraz używam co pilota na androidzie i ale dostałem zaproszenie do testowania tomtoma wiec jak znajde chwile to sobie zainstaluje.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 lip 2012, 09:28 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

I to jest obiekktywna opinia. Ja mam też gps na windowsie 5.0 Goclever z IGO na pokładzie jak wcześniej miałem wgrnego tom toma to sie też spóźniał.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 lip 2012, 10:54 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Hunteros30, chcesz się pobawić gadżecikami w swoim jakże wyczesanym smartfonie i modnym (bo alternatywnym) androidem czy mieć funkcjonującą nawigację?
Jak będziesz nadal taki zarozumiały, to nikt nie będzie z Tobą już chciał gadać.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 18 lip 2012, 12:23 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

plazermen napisał(a):Hunteros30, chcesz się pobawić gadżecikami w swoim jakże wyczesanym smartfonie i modnym (bo alternatywnym) androidem czy mieć funkcjonującą nawigację?
Jak będziesz nadal taki zarozumiały, to nikt nie będzie z Tobą już chciał gadać.


Hunteros30, zadał konkretne pytanie dotyczące nawigacji dla samsunga a nie o wyższości nawigacji dedykowanej nad nawigacją w telefonie.

Skoro panowie nie potraficie udzielić konkretnej odpowiedzi po co wyjeżdżacie ze swoimi głupimi komentarzami.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 lip 2012, 12:28 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Dzięki Jarocin. Drodzy Panowie zadałem konkretne pytanie. nie chwalę się telefonem bo to bez sensu. próbuję po prostu zebrać opinie obiektywne o nawigacjach na androida i wybrać coś pewnego dla siebie. Może ktoś też skorzysta z tych opinii. Zatem głupie komentarze o zarozumialstwie niewskazane. za stary jestem by bawić się w pyskówki
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 18 lip 2012, 12:29 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ja uzywalem aplikacji tomtoma i waze tylko na miejscu maksymalnie do 100km i nie było problemu ale nie wiem jak to będzie po Europie. Może spisz sobie z gogle map wszystkie zjazdy skrzyżowania itp itd weź mapę i już dasz radę kiedyś tak jeździłem.

Draco, a nie daje Ci do myślenia to, ze zawsze kłótnie zaczynaja się jak Ty się pojawiać w temacie albo Ty go otworzysz ktoś Ci odpowie, a Ty mu zaraz pojedziesz

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 lip 2012, 13:00 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

jarocin napisał(a):
Hunteros30, zadał konkretne pytanie dotyczące nawigacji dla samsunga a nie o wyższości nawigacji dedykowanej nad nawigacją w telefonie.

Skoro panowie nie potraficie udzielić konkretnej odpowiedzi po co wyjeżdżacie ze swoimi głupimi komentarzami.


Dostał odpowiedź na temat aplikacji działających z neta i gps'a na telefonie o podobnym systemie operacyjnym (UNIX), po czym moje osobiste zdanie co do sensu używania ich w telefonach.
Wskaż prosze w ktorym miejscu mój komentarz był głupi, żebym w przyszłości do Twojego poziomu miał szansę się podciągnąc.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 18 lip 2012, 14:00 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

xxxx, jakimś dziwnym trafem w każdym temacie gdzie są kłótnie to i ty się pojawiasz.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 lip 2012, 16:34 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Panowie spokojnie. Prawda jest taka że zamiast wyrazić prostą opinię w temacie zaczyna się pienienie na siebie. Draco wyjaśnij mi jak to się dzieje że w każdym wątku w jakim się pojawiasz zawsze dziać się muszą kłótnie i pyskówki. Forum owszem jest do wygłaszania swoich opinii ale w tym temacie prosiłem o opinie na konktretny jak esencja temat. APLIKACJE NA ANDROIDA SŁUŻĄCE DO NAWIGOWANIA I NIE UŻYWAJĄCE INTERNETU.każdy inteligentny człowiek wypowie się w sposób opisujący nawigację jakiej używa lub opisze aplikacje czy poleca czy też nie. Plazermen jeśli myślisz że siedzą tutaj chłopcy którzy chcą popyskować na siebie lub się czymś pochwalić to się mylisz. Proszę zatem uszanować pytanie które zadałem na początku i wypowiedzieć się o konkretnych aplikacjach a nie zaśmiecać temat bezsensownymi komentarzami.

wracając do tematu czy ktoś oprócz co-pilota używał jeszcze czegoś i jak to się sprawdziło w trasie? czy pobierało dane z neta ..słucham opinii gdyż każda opinia w temacie jest ważna
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 18 lip 2012, 17:41 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Pojawiły się pyskowki bo Tobie Szanownemu Panu tego tematu nie spodobała się opinia innej testujacej już takie rozwiązania osoby na temat używania takich map. Sam narzucasz innym co maja pisać więc sam prosiłes się o pyskowki. Dostałeś na początku ode mnie grzeczna odpowiedz ale się nie spodobała bo przecież to SGSII i on jest najlepszy więc sobie poradzi. Wytyczasz wszystkim co tu maja pisać więc po co zadajesz pytania skoro znasz odpowiedzi i wiesz lepiej? Nawet plazermen jest tu na forum dla mnie osoba, ktora ma cos w glowie a Ty jemu pojechales, wiec zastanow sie kto tak naprawde zaczyna te pyskowki. Tyle z mojej strony bo zaraz zleci się banda sempow czekające aby mi dokopać a pózniej z wielkiej radości poleca posmyrac się po wackach :)

Guest
 
 
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 lip 2012, 18:25 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Draco napisał(a):Pojawiły się pyskowki bo Tobie Szanownemu Panu tego tematu nie spodobała się opinia innej testujacej już takie rozwiązania osoby na temat używania takich map. Sam narzucasz innym co maja pisać więc sam prosiłes się o pyskowki. Dostałeś na początku ode mnie grzeczna odpowiedz ale się nie spodobała bo przecież to SGSII i on jest najlepszy więc sobie poradzi. Wytyczasz wszystkim co tu maja pisać więc po co zadajesz pytania skoro znasz odpowiedzi i wiesz lepiej? Nawet plazermen jest tu na forum dla mnie osoba, ktora ma cos w glowie a Ty jemu pojechales, wiec zastanow sie kto tak naprawde zaczyna te pyskowki. Tyle z mojej strony bo zaraz zleci się banda sempow czekające aby mi dokopać a pózniej z wielkiej radości poleca posmyrac się po wackach :)


Czy Ty jesteś porąbany? czy użyłem stwierdzenia że jakiś badziewny smartfon jest lepszy od nawigacji czy też Twoja paranoja nie pozwala Ci na analityczne podejście do tematu i wygłoszenie swojej opinii? Napisałem o sprzęcie, o systemie i zapytałem o nawigacje oraz o opinie czy ktoś używa danych aplikacji. Jeśli chcesz być tępym półgłówkiem to sam sobie zasłużysz na to miano a reszta to nie są sępy ale osoby, które jak by na to nie patrzeć chcą wyrazić swoją opinię W TEMACIE!!!!! a nie odbiegać od niego tak znacząco jak Ty to robisz dowalając każdemu kto ma inne zdanie niż wszechwiędzący DRACO Zacznij obiektywnie...powtarzam OBIEKTYWNIE spoglądać na wypowiedzi a nie negować kompletnie wszystko i wszystkich. Ja nie zaczynam pyskówek w temacie założonym przez mnie gdyż skoro go zakładam to szukam opinii o danej rzeczy innych użytkowników a nie czy to że masz nawigę na telefonie jest słuszne czy nie co też znegowałeś na początku. Ogarnij się chłopie bo nei jestem chłoptasiem ani manipulatorem.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 18 lip 2012, 18:42 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ale macie problemy...

A co do meritum.
Jak miałem HTC z windą 6.5 używałem TomToma.
Jak mam HTC z winda 7 to nie mogę. A z tego co gdzieś tam kiedyś wyczytałem, to TomTom przestał wspierać/produkować aplikacje pod smartfony skupiając się jedynie na urządzeniach.
Starsze wersje pójdą zapewne i na Androidzie, pytanie - co z aktualnymi mapami.

Obecnie w UK używam Maps - aplikacji dostarczonej z HTC i windą ze ściągniętymi na telefon mapami UK. Europa też była.

Z tego co zauważyłem, nie łączy się z netem.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 lip 2012, 18:46 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

[quote="AdamBoltryk"]Ale macie problemy...

A co do meritum.
Jak miałem HTC z windą 6.5 używałem TomToma.
Jak mam HTC z winda 7 to nie mogę. A z tego co gdzieś tam kiedyś wyczytałem, to TomTom przestał wspierać/produkować aplikacje pod smartfony skupiając się jedynie na urządzeniach.
Starsze wersje pójdą zapewne i na Androidzie, pytanie - co z aktualnymi mapami.

Obecnie w UK używam Maps - aplikacji dostarczonej z HTC i windą ze ściągniętymi na telefon mapami UK. Europa też była.

Z tego co zauważyłem, nie łączy się z netem.

Pozdrawiam[/quote


Jeśli chodzi o to Maps to wiesz może czyj to produkt...tj google czy jakaś inna firma? ja też mam coś w standardzie ale to łączy się z netem...
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 19 lip 2012, 06:24 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ale ludzie na forum to jakoś dziwnie lubią się napinać...Zawsze to samo.Połowa chce wyjść na obrotniaka który zabłyśnie.Zastanawia mnie czy to jest zjawisko charakterystyczne tylko dla Polonii w Bham, czy dla Polaków wogóle.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 19 lip 2012, 07:28 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

krisbrumm napisał(a):Ale ludzie na forum to jakoś dziwnie lubią się napinać...Zawsze to samo.Połowa chce wyjść na obrotniaka który zabłyśnie.Zastanawia mnie czy to jest zjawisko charakterystyczne tylko dla Polonii w Bham, czy dla Polaków wogóle.



Tu się zgadzam. No cóż niestety forum internetowe pozwala się anonimowo wypowiedzieć po przykrywką nicka nawrzucać ludziom jacy są...smutne ale prawdziwe. Nie sądzę żeby takie pieniacze zrobili to samo w większym gronie na jakimś spotkaniu na żywo.bo jeśli tak to znając temperamenty jakimi są obdarzone różne typy charakterów mogło by to się różnie skończyć. :)
To chyba charakterystyczne dla Polaków bo na innych forach jakich byłem nie spotkałem się z taką głupotą :) pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA