NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 19 lip 2012, 16:37 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Hunteros30 napisał(a):Jeśli chodzi o to Maps to wiesz może czyj to produkt...tj google czy jakaś inna firma? ja też mam coś w standardzie ale to łączy się z netem...


Nie mam pojęcia. Dostałem razem z telefonem (HTC Radar). Czy to Winda, czy HTC. Syn ma HTC Mozart z Polski i tam nie ma tego :)

Pozdrawiam
PS. Syn mi krzyczy przez ramię, że maps to windowsowa aplikacja działająca w oparciu o mapy bing (czyli wychodzi na to, ze potrzebuje netu). Mapy off-line - HTC Locations albo NokiaDrive

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 19 lip 2012, 17:04 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

AdamBoltryk ...właśnie maps na androida ma wbudowaną nawigację i prowadzi po mapie satelitarnej ale problem w tym że łączy się z netem . Zastanawiam się czy te locations albo nokia drive poszły by na szajsungu tj androidzie.

Dodano: -- 19 lip 2012, 17:04 --

Dodano: -- 21 lip 2012, 18:54 --

Zainstalowałem CO pilota póki co prowadzi nieźle, ma pełne mapy europy co ciekawe poi na mapie ma z nr telefonów czyli muzea i inne takie w pełni zsynchronizowane. Dzięki za wskazówkę JAROCIN . Wkrótce sprawdzę prowadzenie po europie. Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez harnas85 » 22 lip 2012, 21:34 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

kolego polecam sygic sciagniesz mapy pozniej poszukaj na chomikach jest z mapami na europe cala chodzi nie wiesza sie i nie potrzebuje neta sprawdzone

harnas85
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 38
Dołączył: 27 lut 2007, 01:00
Lokalizacja: Highgate
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 22 lip 2012, 22:11 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Aurę czyli syngica mam już zainstalowanego. problem z nim jest taki że mimo że ustawisz mu trasę szybką to i tak nie wiem dlaczego prowadzi przez środek miasta w godzinach szczytu, tak mi zrobił jak jechałem z mesham do West brom. poprowadził mnie przez centrum i tyle co nerwów natraciłem to już historia. Ale dziękuję za info, być może że na dłuższej trasie jest inaczej. Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 30 lip 2012, 15:23 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Pozwole podpiac sie do tematu i zapytać o w/w aure.
Próbowałem zainstalować aure (2.0 ,3.0 i 11) żadna z nich nie działa poprawnie na HTC ONE X
Nawigacja po zainstalowaniu odpala sie sciagam mapy ale tak jakby ich nie widzi.
Wiecie jak temu zaradzić?
Może ma ktoś z was działającą wersję na ten model telefonu?
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 1 sie 2012, 17:27 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ja ściągałem aurę z chomika, to była pełna wersja któa po zainstalowaniu miała downloadera i sama ściągała wybrane przeze mnie mapy. Przeszukaj chomika pod swój typ tel ;)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 2 sie 2012, 15:13 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Ja rozniez mam pełne instalki z downloaderem które działają znakomicie na galaxy s,s2 i s3. Na instalce nic nie pisze do jakiego telefonu jest dedykowana tylko do jakiego softa.
Gdzieś wyczytamałem ze wersja 11 powinna działać na 4 rdzeniach ale nie działa poprawnie. Chociaż na s3 działa.
Mnie sie wydaje że coś może być nie tak z rozpoznaniem karty pamięci której mój HTC nie posiada tylko jako wirtualny dysk (wbudowana pamiec)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 13 paź 2013, 19:42 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

czy ktos zna jakis serwis w west midlands odnosnie nawigacji? pekniety ekran wymaga wymiany....

dzieki
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 paź 2013, 16:10 Re: NAWIGACJE wasze opinie i sugestie.

Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA