TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 27 mar 2014, 17:18 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Hej. Jest jeszcze jeden sposób na oglądanie tvnplayer za granicą. Jeżeli mamy przeglądarkę firefox lub chrome wchodzimy w dodatki i szukamy program Hola! Unblocker, instalujemy. Po prawej stronie przeglądarki pojawi się płonąca buźka. Klikamy na nią i w polu adresu wpisujemy np player.pl lub ipla.pl.
Po załadowaniu się strony możemy normalnie oglądać zawartość serwisu.
Pozdrawiam.
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 7 kwi 2014, 18:09 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Ja mam problem z instalacją, zrobiłem wszystko według instrukcji w pierwszym poście nie działało jak wiadomo nie było tego, potem ściągnąłem ten drugi plik i jest mogę zainstalować telewizje Polską i kanały Premium, ale przy instalacji mam installation failed i nic z tym nie mogę zrobić. Sprzęt to Sony Xperia M z androidem
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 8 kwi 2014, 11:30

Tutorial jest troche nie aktualny. Sam proces instalacji nie zmienia sie tylko wtyczki sa aktualizowane i sama strona tvn player zostala zmieniona. Dobrą alternatywą jest Hola jak napisal mahol. Jedyną działająca wtyczką z tvn jest wtyczka od sd-xbmc team. Z tym ze trzeba placic za proxy dzieki ktoremu mozeny ogladac po za granicami polski (1zl za 2 dni dostepu)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 8 kwi 2014, 11:36 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

A rozumiem dziekuje za odpowiedz, a metoda mahol-a zadziala na androidzie?
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 13 cze 2014, 11:26 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Witam,


ja, żeby uszczęśliwić swoją drugą połówkę zrobiłem tak.Pogrzebałem w internecie, w swoim Smart Tv odinstalowałem angielskie ikonki, czytaj programiki, zainstalowałem polskie. TVP Vod działa bez zarzutu, tak samo onet Vod.Myślę, że co po niektórym, powinno to zastąpić polską tv, a najważniejsze, że wszystko to za darmo i w bardzo dobrej jakości.



Pozdrawiam
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 13 cze 2014, 23:50 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Ja korzystam z weep.pl nie całe 5 funta na miesiąc a jest co oglądać,tylko czasu brak.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA