TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 11 gru 2012, 20:54 TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Witam.

Ci ktorzy nie posiadaja polskiej telewizji i chcieli by np. ogladac tvn player z UK bez ograniczen polecam ponizsza instrukcje co nalezy zrobic.
Od dluzszego czasu uzywalem rowniez program XMBC - jest to wg. mnie najlepszy system multimedialny dzieki ktoremu mozemy ogladac filmy, sluchac muzyki, przegladac zdjecia itp. Jest bardzo prosty w obsludze i ma nieograniczone mozliwosci. Program ten posiada wielkie wsparcie wsrod developerow przez co mozemy znalezc duzo pluginow (dodatkow). Jednym z takich pluginow jest wlasnie mozliwosc ogladania tvn playera, Onet tv, VOD TVP bez wzgledu na lokalizacje. Ponizej przedstawie co nalezy zrobic zeby wszystko smigalo. Postaram sie w jak najprostrzy sposob. Dodam rowniez ze program mozna zainstalowac na roznych platformach jak np. Telefon z androidem.

Pierwsze co potrzebujemy to program XMBC Pobierz wersje dla swojego systemu np. Windows a nastepnie zainstaluj.
Pobieramy rowniez plugin Pobierz

Uruchamiamy program i klikamy w zakladke System

Obrazek

Nastepnie klikamy w zakladke Add-ons

Obrazek

Wybieramy "Install from zip file"

Obrazek

wybieramy plik ktory wczesniej sciagnelismy (repository.smuto-1.2.0.zip)

Nastepnie przechodzimy do "Get Add-ons"

Obrazek

Szukamy "smuto addons" -->nastepnie "Video addons" i tam bedziemy mieli nasze dodatki:

Obrazek

Klikamy np. w tvn player i klikamy "install" W ten sam sposob instalujemy pozostale dodatki (Iipla itp)

Tak wyglada instalacja programu i wtyczki ktora robi sie tylko raz. Teraz aby ogladac tvn player nalezy wyjsc z settings do glownego menu (mozna po przez klikanie klawisza escape albo klkniecia w ikonke Domku w lewym gornym rogu) W menu glownym klikamy w Videos a nastepnie w "video add-ons" oraz tvn player:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest bardzo duzo roznych wtyczek takich jak tvcatchup, youtube, picassa itp.
Instalacja wtyczek jest identyczna na telefonie.

Rowniez polecam XMBC do ogldania filmow ktore juz mamy na dysku. Nie raz sie pewnie zdarzylo ze film np. na laptopie jest za cicho a glosnosc jest ustawiona na maxa. XBMC ma dodatkowa opcje do podglaszania i juz nigdy nie bedziesz nazekac ze film jest za cicho ;-)

Dodam na koniec ze to wszystko jest darmowe.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lucyferek » 11 gru 2012, 21:17 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

jest strona z polska TV

Wystarczy sie zarejestrowac i mozna ogladac niemalze na zywo mase programów od Polsatu przez TVN po TVP 1

Niestety sa limity wiec trzeba płacic ale jedynie 20 pln na miesiac czyli jakies 4 funty :)

w google wystarczy wpisac w i sie zarejstrowac :)

Lucyferek
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 37
Dołączył: 5 cze 2012, 08:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 11 gru 2012, 21:54 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

@Lucyferek

Dzieki za info. Na stronie ktora podales znajduje sie rowniez wtyczka do xmbc. Super!
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 11 gru 2012, 23:16 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

A na androida Ice Cream Sandwich 4.0 tez pójdzie?Mam Samsunga Galaxy Tab2 z tym systemem.
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 gru 2012, 23:26 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

O kurcze, nieźle, nieźle:
http://wiki.xbmc.org/index.php?title=Ca ... ll_add-ons

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 12 gru 2012, 06:28 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

chmiel napisał(a):A na androida Ice Cream Sandwich 4.0 tez pójdzie?Mam Samsunga Galaxy Tab2 z tym systemem.


Tak dziala na 4.0 Ja mam zainstalowane na note 2 i nexusie 7
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mario8203 » 12 gru 2012, 16:27 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

ej fok@ twój plugin jest nie widoczny i nie można go tam zainstalować.

mario8203
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 cze 2012, 15:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia-84 » 12 gru 2012, 18:59 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Fok@, Fok@, Fok@,
Mam maly problem wszystko chodzi tylko nie tvn player :( wyskakuje wybierz jakosc ale nie ma nic do wybrania "puste czarne okno "
Moze cos poradzisz ?

asia-84
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 17 gru 2008, 16:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 12 gru 2012, 19:34 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

@mario8203 skoro nie widoczny to cos musiales nabroic. Dokladnie przeczytaj krok po kroku instalacjie i sprobuj od nowa. Najpierw instalujesz plik zip potem wchodzisz w get add-ons i instalujesz TVN player

@asia-84Skoro zaszlas tak daleko to znaczy ze wszystko zrobilas prawidlowo. Jedyne co moge poradzic to usunac xbmc i zainstalowac wszystko od nowa.

Milo by bylo jakby ktos potwierdzil czy dziala im wszystko wg. mojej instrukcji.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez manuuu » 12 gru 2012, 20:41 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

fok@ zrobiłam wszystko według Twojej instrukcji i wszystko jest ok, ale niestety mam to samo co asia-84 czyli tvn player nie działa

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 12 gru 2012, 20:56 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Sprawdzilem teraz u siebie i mam to samo co asia i manuu. Prawdopodobnie jest to chwilowy blad spowodowany np. aktualizacja do nowszej wersji przez dewelopera. Mysle ze powinni naprawic to szybko. Akurat pech sprawil ze w tej chwili sa jakies problemy z wtyczka.

W kazdym badz razie wszystko zrobiliscie jak nalezy. Trzeba tylko poczekac az wtyczka znow zacznie dzialac.

Dodano: -- 13 gru 2012, o 07:03 --

u mnie juz dziala
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez manuuu » 13 gru 2012, 10:48 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

u mnie niestety nadal nie

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 13 gru 2012, 11:39 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

ja wykupilam abo na zmienne IP za 2,5 euro i ogladam przez miesiac wszystkie polskie stacje z kompa podłaczenie przez HDMI do plaskacza;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 13 gru 2012, 12:28 Re: Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

Ivoneczka23 napisał(a):ja wykupilam abo na zmienne IP za 2,5 euro i ogladam przez miesiac wszystkie polskie stacje z kompa podłaczenie przez HDMI do plaskacza;)

Ja tez bawilem sie w zmiany ip i jest to bardzo dobre rozwiazanie jak chce sie placic. To co ja przedstawilem jest zupelnie za darmo i ma sie wszystko w jednym miejscu. To ze wtyczka tymczasowo nie dziala nie oznacza katastrofy.

Btw. Jakie "wszystie" polskie stacje masz na mysli ?

sent from galaxy note 2
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 13 gru 2012, 13:01 Re: TVN Player, TVP i inne bez ograniczen!

wszystkie dostepne w polsce ;) na platformach cyfrowych i iple i inne


jak sie chce płacic...2,5 to nie majatek wiecej na waciki wydaje;)

wtyczka nie dziala tymczasowo... u mnie takich problemów nie ma i nie zmianiam swojej metody;) pozdrawiam
Ostatnio edytowano 13 gru 2012, 14:08 przez Ivoneczka23, łącznie edytowano 1 raz
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA