Przycinające się filmy z internetu na Galaxy Tab 2

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 13 mar 2013, 21:34 Przycinające się filmy z internetu na Galaxy Tab 2

Witam,

próbowałem ''streamingować'' filmy z róznych stron , jak i oglądać przez xbmc, ale wszystko się tnie.Dodam ,że filmy z dysku chodzą ok a i internet mam bardzo szybki.
Czy to wina tableta, czy cos należałoby dograć?
System to Android Ice Cream Sandwich 4.0.


Pozdrawiam
A
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

Spróbuj wyczyścić cookies jak nic nie zmieni zrób software upgrade mojej znajomej pomogło. Osobiście uważam ze tablety samsunga mogły by być trochę szybsze. Miałem galaxy taba jedynke to sie pozbylem po paru miesiącach dwójka o niebo szybsza, ale jeszcze czegoś brakuje.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

na galaxy tab 2.0 ogladanie stremow srednio mi rowniez chodzi. z neta ogladanie filmow dziala bez zarzutu a necik mam szybki.
poza tym bez zarzutu dziala. wszystko regularnie aktualizowane :)

Niklosh
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 gru 2012, 13:10
Reputacja: 0
Neutralny

Pytanie brzmi ; jakiej przeglądarki używacie? Na zwykłym Chrome potrafią się filmy ciąć, jak też na oryginalnej.Spròbujcie innych przeglądarek bo np u mnie filmy oglądam na dolphin browser.Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

Zacznijmy od tego, że w dużo większym stopniu to zależy od serwera, niż od waszego sprzętu i hiper szybkiego łącza. Co z tego, że macie net 100Mbps jak serwer wysyła (powiedzmy) 10kbps? I jeszcze ma ograniczenia na portach, i jeszcze ludzie zasysają.
Dlatego film z dysku będzie chodził jak burza, a z "szybkiego" serwisu moze miec przycinki.
A i dużo zależy od samego filmu. Znaczy jak został przygotowany przed wrzuceniem.
Ja na moim nie za szybkim necie (testowane 6,5Mbps) z tego samego serwisu (Youtube) jedne filmiki oglądam w full HD (1080) bez żadnych przycinek a innych się nie da, tak klatkują/doczytują.
Jak zwykle na problem trzeba patrzec w całości a nie tylko z punktu widzenia "dlaczego mój tablet jest do dupy bo tnie filmy?".

Chmielu - życzę cierpliwości w testowaniu serwerów, pór dnia i wstawiaczy filmów.

Pozdrawiam
PS no i rozumiem, że nie masz podpiętego tabletu do neta po kableku ino śmigasz na WiFi?

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA