Dekodery/telewizje

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez karmelek » 14 paź 2013, 17:49 Dekodery/telewizje

Mam pytanie, może ktoś będzie umiał mi pomóc. Niedługo kończy mi się umowa na telewizję w Cyfrowym Polsacie. Nie jesteśmy zadowoleni sporo programów a nie ma co oglądać, same powtórki, a nowości to po kilku latach dopiero się pojawiają. Zastanawiamy się nad zmianą operatora, tylko na jaki? Cyfra+, CN+, Nka, telewizja na kartę?
Koleżanka wspominała mi coś o specjalnym dekoderze (koszt około 100Ł) który rozkodowuje wszystkie programy z całego świata. Płaci się jakiś abonament około 6-10Ł miesięcznie, ale jak to dziewczyna nie miała pojęcia ani nie mogła mi udzielić więcej info. Warte w ogóle zachodu? Czy ponownie będzie milion programów na których nie będzie co oglądać?
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez manuuu » 14 paź 2013, 18:50 Re: Dekodery/telewizje

ja przez 2 lata miałam telewizję na kartę. podstawowe programy bez płacenia, plus po zapłaceniu kilka dodatkowych. płaciłam za rok około 25 funtów. prosto i wygodnie bez podpisywania żadnych umów. jeśli nie planuje się doładowywać karty to będzie aktywna przez rok

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 15 paź 2013, 07:58 Re: Dekodery/telewizje

A więc tak jest taki dekoder specjalny jak to nazwałaś koszta są różne.Jednak trzeba pamiętać że do tego dekodera jest potrzebne łącze internetowe i to dobre to co piszą sprzedający że połączenia okolo 2 mb/s. to bzdura bo przycina programy a chyba nie o takie coś nam chodzi.Dekoder dostępny na ebay.
http://www.ebay.co.uk/itm/POLSKA-TELEWI ... 3a860d4d79
Teraz to o czym pisze manuuu,też posiadam telewizję na kartę i to akurat tak trafiłem że aktywowałem sobie kartę przed 31 marca 2010 i teraz mam podstawowe programy do 2016 za darmo.Nie dawno myślałem aby to sprzedać,bo jak wiadomo brak jest na telewizję czasu a jak się znajdzie to zaś w telewizji nic niema.Tak że dobre rozwiązanie jest telewizja na kartę bo można sobie w każdej chwili doładować program jakie na potrzebne albo zostać przy darmowych które teraz po aktywacji karty są przez dwa lata.Do odbioru potrzebny jest dekoder z systemem Conax jeżeli Twoj posiada taki to tylko dokupienie karty.Jeżeli nie to karta plus dekoder kartę kupisz też na ebay
http://www.ebay.co.uk/itm/POLSKA-TELEWI ... 257e475018
Leżeli zajdzie potrzeba kupna dekodera też znajdziesz na ebay,ale jak mówię może Twój wystarczy anteny niema potrzeby zmieniać.Co do innych wymienionych telewizji nie wypowiem się bo nie miałem nie zam kosztów opłaty.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 15 paź 2013, 19:05 Re: Dekodery/telewizje

Ja polecam N-ke a obecnie NC+.
Osobiscie mam pakiet za 50zl miesiecznie ponad 100polskich kanalow z czego ponad 30 w jakosci HD.
Dekoder ma mozliwosc nagrywania.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez CZARNA2710 » 15 paź 2013, 20:00 Re: Dekodery/telewizje

Do zeszłego tygodnia miałam Cyfrę+ i kończyła mi się umowa zadzwonili o przedłużenie i mam już NC+, programów kilka doszło ale nawet przy największym pakiecie niema co oglądać.

CZARNA2710
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 kwi 2012, 08:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaarecki » 16 paź 2013, 21:38 Re: Dekodery/telewizje

Zależy co kto chce oglądać. Ja mam nc+ z najbardziej wypasionym pakiecie i też tak to moge powiedzieć, króluje tvp,tvn i... polsat. choć wszystkiego jest ponad stan i oglądalność filmów to promil. Jak coś wartościowego to się obejrzy na kanałach kodowanych, bo na tvn-ach i polsatach od reklam aż boli głowa. A co poleciłbym ? Teraz już nie ma wyboru. Polsat nie ma naprawdę nic ciekawego w swojej ofercie w stosunku do ceny, cyfra i n ka się połączyły, na cyferce czasem zdarzy sie obejrzeć coś fajnego, ale za to trzeba niestety zapłacić.
Mojejmu znajomemu zadałem kiedyś pytanie jaki ma telewizor u siebie w domu, odpowiedział mi - " zepsuty ! " Zastanawiam się do dzisiaj czy nie było by lepiej popsuć i swojego ?

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 4 lip 2009, 16:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez siwyy0 » 16 sty 2014, 10:58 Re: Dekodery/telewizje

hej:d Dopiero przyjechałem do Anglii i chciałbym załozyc angielską telewizje.
Czy kupując dekoder musze gdzies to oplacac?

siwyy0
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 paź 2013, 18:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 16 sty 2014, 11:45

W anglii jest darmowa telewizja naziemna zwana freeview. Kupujac tv w uk czesto zaopatrzone sa w dekoder ktory umozliwia odbierania tego sygnału jedynie musisz podlaczyc antene.
Sa tez freeview boxy ktore dokupujesz do tv.
Niestety w tym kraju musisz placic tv licence jesli posiadasz jakikolwiek odbiornik telewizujny lacznie z laptopem.
Oplata jednorazowa okolo 150f rocznie lub mozesz rozbić na oplate miesieczna przez direct debit.


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA