IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez vanilia » 29 paź 2013, 11:11 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

Tak sobie też pomyślałam, bez sensu jest płacić po 15f miesięcznie za neta, skoro ja mam w kom i mogę go udostępniać przez tel, czasem tak na laptopie robie :), a że mam unlimited internet to bez sensu kupować mi neta z ograniczeniem, bo max co mają to 5GB miesięcznie. Dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 29 paź 2013, 11:13 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

No wlasnie nie mozesz. W tym problem.
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 29 paź 2013, 11:14 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

To czemu na laptopie mi działa skoro nie mogę?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 29 paź 2013, 11:18 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

Tak jak pisalem. Do czasu.

Operatorzy sie przed tym zabezpieczaja, i daja Ci wlasnie net unlimited, bo i tak nie wykorzystasz go w taki sposob na telefonie w jaki moglabys z laptopa. Bedzie Ci dzialac, moze przez miesiac, dwa, az system dokopie sie do tego co przegladasz i w jaki sposob i Ci neta zablokuja, bo tzw. tethering jest zabroniony... chyba ze zaplacisz dodatkowa kase (kupisz add-on) to wtedy mozesz sobie na 1 urzadzenie takie cos kupic. A sprawdzic idzie to i to bardzo latwo. Sa oczywiscie "myki" jak to obejsc, ale to jest walka z wiatrakami i dla tych paru funtow nie oplaca kombinowac.

Inna sprawa jest taka, ze ten net z sieci mobilnych najwyzszych lotow to nie jest, no ale fakt... youtuba na nim poogladasz.
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 29 paź 2013, 11:20 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

Nie no ale tam raz na jakiś czas używać mogę, nie mówię o używaniu non stop, ale raz na jakiś czas :).
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 29 paź 2013, 11:22 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

Ja Ci tylko mowie jak to wyglada, a ze dziala, no bo musi i probowac mozesz przeciez Ci nikt nie zabroni ;).
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 29 paź 2013, 13:21

W trojce mozna w "one plan"

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 29 paź 2013, 13:25 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

Tu mnie zaskoczyles, bo wczesniej nie umozliwiali tego! Dobrze wiedziec!
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 29 paź 2013, 19:10 Re: IPAD czy Sony Xperia tablet Z?

O to ja mam one plan w 3 :). Właśnie wróciłam ze sklepu. Zrobiłam sobie porównanie Ipada i Sony, ale wpadł mi w rączki ten Samsung 2014 edition i muszę przyznać, że się zakochałam. Samo to, że ma procesor 1,9GHz i 3GB ramu, a do tego pięknej jakości zdjęcia wykonuje, w porównaniu do Ipada ma lepszą rozdzielczość bo aż 2560 x 1600, co daje nam 298,9 pixeli na na cal, a Apple 2048 x 1536, co daje 264 pixele na cal. Aż w szoku byłam. Zakochałam się od razu, tylko jeden minus są dostępne w wersji 16GB, a ja chcę 32GB więc muszę poczekać :).
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA