Virgin Broadband

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 14 maja 2007, 10:36 Re: Virgin Broadband

No i sprawa sie wyjasnila. Po pierwsze podobno problem dotyczyl calej okolicy jakis czas temu; po drugie mialem jakies problemy na linii - czary-mary , jezyk techniczny, nie zrozumialbym nawet jakby po polsku do mnie mowil :)
W kazdym razie zamontowal jakis pierdolnik na kablu przy modemie i na stronce testowej faktycznie wszystko wrocilo calkowicie do normy. No coz - zobaczymy na jak dlugo.
Do cust service mam ochote zadzwonic po raz drugi - informacje ze dzisiaj 12-16 bedzie inzynier otrzymalem mailem wczoraj 0 k 18- czyli odebralem po powrocie z pracy o 5 rano :)
Dziekuje wszystkim za wsparcie moralne.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 45
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kukki5 » 15 maja 2007, 00:29 Re: Virgin Broadband

uzywam virgin media od ponad dwoch tygodni jeszcze nie mi nic nie nawaliło, na szczescie. Za to zalozylem sobie telefon domowy rowniez z virgin, przez pierwszy tydzien dostawalem 2-3 wrong numbers dziennie, dziwne, teraz sie uspokoilo heh
...things always happen for a reason...
Avatar użytkownika
kukki5
Raczkujący
 
 
Posty: 64
Wiek: 39
Dołączył: 7 maja 2007, 22:42
Lokalizacja: B'ham/Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Janekk » 15 maja 2007, 19:41 Re: Virgin Broadband

No więc tak
Ja mam internet od marca 2006 był to TELEWEST który został wykupiony przez VIRGIN pod koniec zeszłego roku
Jakoś nie narzekam oprócz tego że modem (MOTOROLA) wiesza się tak do dwóch razy na tydzień
Pozatym OK

Pzdr

Janekk
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 maja 2007, 15:36
Lokalizacja: Sedgley
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA