Która sieć komórkowa ma w miarę szybki internet.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 28 lis 2013, 11:00 Która sieć komórkowa ma w miarę szybki internet.

Jesteśmy w o2 już kilka lat.Używamy internetu w komórce(3G), ale w porównaniu do EE działa on wolniej. Która sieć oferuje dobrą szybkość internetu w przystępnych cenach ?




Pozdrawiam
A
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 lis 2013, 11:12

Ja mam telefon w 3 i net w 3g smiga całkiem dobrze zasieg rowniez nie zły. W porownaniu do vodafone i o2 zdecydowanie lepiej.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Ja tez mam telefon w 3 i internet smiga bardzo dobrze. Często używam telefonu jako rutera i tez działa bez problemu można oglądać filmy na YouTube czy kinomaniaku.

Guest
 
 

też mam telefon w 3.. parę miesięcy temu przeniosłam się z o2.. z internetem (w odróżnieniu do o2) nie mam najmniejszych problemow i co dla mnie najważniejsze mam go bez limitu :) ja akurat za swój pakiet płacę Ł12.90 ale z tego co pamiętam były też tańsze opcje w zależności od tego, kto czego oczekuje od telefonu ;-)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

Polecam GiffGaff. Kozystam od pazdziernika ubieglego roku. Slucham radio zet online w samochodzie, pobieram calkiem duze pliki (200-300MB). Smiga bez zarzutu. Za 15f na miesiac masz unlimited internet, 400 minut do innych sieci, unlimited sms, wewnatrz sieci polaczenia za free, no i co dla mnie najlepsze numery 0800 za free - gdzie wiekszosc sieci charguje niezle za to. Do polski bezposrednio z telefonu bez maicznych numerow 2p stacjonarne i 5p na komorki.
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

Gaba Twój pakiet to abonament czy telefon na karte? Masz w tym jakieś darmowe minuty smsy? W styczniu kończy mi sie umowa, a do tej pory miałem jakieś 8000 minut 5000smsow i abonament 35£, a tak naprawde 500minut w zupełności mi wystarczy i bez sesu znowu płacić przez 2 lata wysoki abonament za to czego nie wykorzystuje.

Guest
 
 

xxxx, to jest miesięczna umowa.. mam w tym 5000 smsów i 200 min do wszystkich sieci
Tobie może bardziej by pasowała opcja za Ł18 (chyba) w tym jest 5000 smsów 500 min do innych sieci + 300 do trójki i też umowa przedłużana co miesiąc - taką ma mój Rafał
najlepiej przejrzyj sobie oferty na ich stronie bo my przechodziliśmy jakoś sierpień/wrzesień i od tego czasu taryfy mogły się zmienić :)

Dodano: -- 2 gru 2013, 14:33 --

a i do Pl na stacjonarne 2p a na komórki 7p
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

ja mam wszystkie telefony w trójce od kilku lat i jestem mega zadowolona . najtanszy pakiet w trojce jaki posiadam to 15 f w tym 3000 tyś minut do sieci 3 , 500 minut do wszystkich sieci i 5000 smsów . to bardzo dobra opcja jest na tyle fajnie ze można co miesiąc z ich usług zrezygnowac jak się przestanie podobać , o2 to najgorsza sieć jaka można mieć , może w bisnes klasie tak ale nie na kontrakt dla zwykłego człowieka .trojka wygrywa z tym , że ma internet do bólu bo gdyby nei to to zaś z zasięgiem często są kłopoty a tak po za tym super

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

mam37 napisał(a):najtanszy pakiet w trojce jaki posiadam to 15 f w tym 3000 tyś minut do sieci 3 , 500 minut do wszystkich sieci i 5000 smsów

a widzisz xxxx to już tym bardziej lepiej przeglądaj oferty na bieżąco bo jak my przechodziliśmy to takich superanckich nie było ;-)
my z zasięgiem absolutnie problemów żadnych nie mamy.. w o2 co to się działo to jakaś masakra.. internet zanikał w trakcie używania, rozmowy rozłączało w trakcie a smsy czasami przychodziły jako zlepek różnych smsów z różnych okresów i od różnych ludzi :roll: pamiętam, raz dostałam smsa od koleżanki jak się później okazało, którego ona dostała od swojej koleżanki (której ja nie znam) kilka lat wcześniej :shock: nie wiem.. może to była też wina mojej komórki :roll: ale komórkę i sieć zmieniła więc już się nie dowiem :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

to nie kwestia przegladania ofert a indywidualnej rozmowy . Najlepiej zadzwoń i pogadaj z nimi są bardzo elastyczni ja zawsze mówie czego oczekuje rzucam propozycje a oni mówią co moga zaoferować jak sie troszke z nimi potargujesz to możesz dostac całkiem fajna propozycje
powodzonka

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

xxxx, ja Ci źle napisałam z tą taryfą za Ł18 tam jest 2000 min do wszystkich sieci i 5000 do trójki (reszta się zgadza) a ta opcja o której pisała mam37 to umowa na 12 miesięcy.. też nie głupia, ale ja jednak wolę się nie uwiązywać na tak długo ;-)
a tu link do strony gdzie możesz sprawdzić oferty :)
http://store.three.co.uk/SIM_Only/Voice_Pay_Monthly
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

Ja mam w orange za 8.60 f mam 600min,sms unlimited i 1gb internetu.Dokładnie udać się do salonu i dyskutować co mogą zaproponować i za ile.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Dzięki wszystkim za rady. Właśnie kiedyś jak dzwonilem żeby zerwać umowę na internet to wciskali mi rożne cuda na kiju żebym tylko nie zerwał tej umowy ale szczerze mówiąc to mnie to wtedy nie interesowało i chciałem tylko zerwać umowę i nawet nie słuchałem tego co do mnie mówią, a to mogły być całkiem niezłe oferty.
Podsumowując to płacąc około 20£ miesięcznie mam szanse dostać 500minut do wszystkich internet bez limitu i jakiś nowy telefon kontrakt moze być nawet na 24 miesiące? Jeszcze jedna sprawa, a co jeśli podana przez telefon oferta będzie mi pasować to jak podpisać umowę? Gdzie odebrać nowy telefon?

Guest
 
 

xxxx, jak już zgodzisz sie na jakąś oferte wszystko przyślą Ci do domu
Gaba ja nie mam kontraktu na 12 miesięcy a co miesiąc sie odnawia .
kontrakt to sprawa indywidualna nie ze stronki , tak jak xxx pisał jak chcesz z nimi zerwac to ci cuda na kiju daja podrugie Wu jesteście gaba nowymi klientami ja jestem z nimi już dobre 4 lata . Zadzwon xxx do nich i pogadaj , ja zawsze móiwe ze koncze z nimi bo mi za drogo i wtedy oni sie mnie pytaja co bym chciala i mówie ze naprzyklad za 15 f to to i to i oni patrza czy mogą ci to dać
Moni w sierpniu wzielam telefon z odnawialnym kontraktem za 21 f miesiecznie z tel iphon 4s bo taki chciała i jest zadowolona i ja tez . Także tak jak pisałeś mozesz mieć za 20 dychy i tel i pelno minut ,

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 3 gru 2013, 09:05

Wejdz np. Na http://www.affordablemobiles.co.uk
Tam znajdziesz dobre oferty.
Ja z telefonem samsung gs3 tysiące minut i smsow do tego unlimited internet z możliwością bez limitowanego tethering-u w 3G za 27.
Teraz pewnie będzie jeszcze taniej.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA