Internet mobliny

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Voltix » 28 cze 2014, 00:37 Re: Internet mobliny

W Three tylko The one plan oferuje darmowy tethering, a w rescie tarych trzeba ta usuge wykupic dodatkowo "addon". Zostalo to zmienione jakis czas temu, wiec osoby ze starym kontraktem moga miec to za darmo w innych taryfach.

SIM plans with All-you-can-eat data do not allow tethering (except for the One Plan). If you would like to tether, you will need to choose a Pay Monthly plan and / or an Add-On that does allow tethering.

Dodano: -- 28 cze 2014, 10:47 --

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 4bFE#gid=0

Przydatna rzecz znaleziona w necie.

Nie mam wystarczajacej mocy, aby edytowac swoj post ;/

Voltix
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 lut 2014, 12:59
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 wrz 2014, 16:17 Re: Internet mobliny

Sam posiadam umowe na nielimitowany internet w "3" ale tak jak wspomniali przedmowcy, tethering czyli udostepnianie internetu niestety w standardowym ROM'ie telefonu zostalo zablokowane. Probowalem roznymi aplikacjami i nie udalo mi sie tego uruchomic. Na proxy czy VPN nie mam czasu, a z wgrywaniem wlasnego ROM'u na telefon poczekam chyba do przyszlego roku jak bede mial troche wiecej czasu, bo przeraza mnie przenoszenie wszystkich danych do kopii zapasowej aby potem to wszystko przywrocic na swiezutkim telefonie.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

Poprzednia strona

Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA