Potrzebuje monitora i obudowy.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez suap » 16 maja 2007, 14:08 Potrzebuje monitora i obudowy.

Hej!

Lece za 4 dni ( w niedziele :) ) do Bham i bede potrzebowal tam komputera oraz polaczenia z netem. Planuje wziac swoj sprzet, ale bez monitora i obudowy (tylko same wnetrznosci, klawiature i mysz).

Czy moze mi ktos poradzic gdzie w Bham moge kupic tanio jakis monitor (byle nie mniejszy niz 15", nie musi byc LCD)? Moze ktos chce sprzedac?

Chcialbym tez dowiedziec sie czegos o sklepach komputerowych w tym miescie, najlepiej gdzie jest najtaniej. ;)

Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 08:32 przez suap, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
suap
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 37
Dołączył: 16 maja 2007, 14:02
Lokalizacja: Włocławek
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 maja 2007, 15:57 Re: Potrzebuje monitora i obudowy.

najlepiej na jebaju.................

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 16 maja 2007, 16:48 Re: Potrzebuje monitora i obudowy.

cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 16 maja 2007, 18:10 Re: Potrzebuje monitora i obudowy.

Ja kozystam z tych 2 sklepow internetowych coprawda do 2 nie mam jakos szczescia ale wszystko jest sukcesywnie zwracane na gwarancje bez wiekszych problemow
http://www.saverstore.com
http://www.ebuyer.com
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 16 maja 2007, 18:17 Re: Potrzebuje monitora i obudowy.

Czesc ,ja mam do sprzedania CRT 17''.Za 30 funtow moge Ci sprzedac.Monitor kupilem w zeszlym roku i uzywalem go 8 miesiecy.Wszystko z nim ok.Przerzucilem sie na TFT Iiyama 22".

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 17 maja 2007, 08:38 ja wlasnie proboje kupic cos na ebayu

tak wiec 19'' LCD kupisz tam kolo 100 widescrean.

CRT chodza ponizej 5 funtow, dotyczy to nawet duzych monitorow-niedawno widzialam 21'' ktory poszedl za 1funta....
Ludzie chca sie ich po prostu ekologicznie pozbyc, oddac komus byleby nie wyrzucac w pelni sprawnego i niechodliwego sprzetu.


Trzeba troszke sie poczaic i znalezc monitor w obrebie 25 mill od miejsca zamieszkania, tak aby w ramach tygodniowej/miesiecznej travel card albo jedniodniowego biletu mozna bylo tam dojechac i odebrac osobiscie...

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 23 maja 2007, 10:00 Re: Potrzebuje monitora i obudowy.

A! Przypomialem sobie. Jeszcze w miare tanio mozna (bylo??) kupic takie rzeczy w sklepie(??) (warehousie??) miedzy Digbeth i Domem Polskim (idac od Digbethu przed hmmm wiaduktem kolejowym(??) po lewej stronie (niepamietam jaka to ulica - naprzeciwko zdaje sie jest jakis warsztat samochodowy). Sa to glownie rzeczy z "demobilu" biurowego. Mozna tanio kupic monitory(glownie CRT'ki) drukarki i komputery (cos w stylu pentium 800 Mhz 128 ram i karta graf zintegrowana) ktore juz nie sa uzytkowane w biurach. Bylem tam daaaaawno temu i nie wiem czy to jeszcze jest. Wiem ze jak szukalem latwo to bylo przeoczyc. Jak ktos wie gdzie to jest moze poda ci dokladneijszy namiar.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 23 maja 2007, 11:00 Re: Potrzebuje monitora i obudowy.

ja mam monit 15 samsunga płaski w stanie tip top. dasz 15 funta i twój, jak coś to pm/gg
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA