Gry PC gdzie kupić w Birmingham ?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez rmazurek » 3 lut 2015, 19:21 Re: Gry PC gdzie kupić w Birmingham ?

Zgadza sie ze ubisoft zbanowal uzytkownikow ale z dniem dzisiejszym ban znikna.
Bal nie byl spowodowany tym ze klucze pochodzily z innych stran a faktem ze do ich zakupu uzywano danych z kradzionych kart kredytowych/debetowych.
Avatar użytkownika
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 38
Dołączył: 27 sie 2012, 12:38
Lokalizacja: Castle Bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 4 lut 2015, 11:00 Re: Gry PC gdzie kupić w Birmingham ?

to ja chyba wolę zapłacić te £2 więcej niż się potem spinać że coś mi nie działa.
Może to wynik tego, że po prostu jestem za stary i nie mam czasu na pisanie do wydawców/dostawców/supportu że coś mi nie działa, a potem codziennie się pilnować żeby odpowiedzieć na ich głupie zapytania (Dzień dobry, klucz dołączony do gry nie działa z komunikatem błędu: Niepoprawny klucz". Odpowiedź od supportu: Proszę zaktualizować sterowniki, DirectX. Z jakiego systemu operacyjnego pan korzysta i jaki jest rozmiar Pańskiego buta" ;)
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez JP2m » 1 mar 2015, 21:03 Re: Gry PC gdzie kupić w Birmingham ?

Ja również proponuje założyć konto na Steam, ale nie kupuj gier tam bo są droższe niż normalnie. Najlepszym rozwiązaniem jest kupna klucza do gry lub tzw Gift'u co w swoim rodzaju też można nazwać kluczem, a kupić tak możesz na allegro.
Avatar użytkownika
JP2m
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 36
Dołączył: 1 lis 2009, 18:21
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA