Gwarancja

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 28 maja 2007, 21:08 Gwarancja

mam laptopa na gwarancji i pewnego dnia padl jeden glosnik i poznij drugi :) oddalem do serwisu i po tygodniu byl zrobiony. po tygodniu znowu ten sam problem i teraz trzeci raz to samo. wiem ze w polsce jezeli cos oddaje sie do naprawy to po trzech naprawach oddaja rownowartosc przedmiotu. a jak to wyglada w angli??? moze ktos wie.
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 29 maja 2007, 09:51 Re: Gwarancja

Hmmm kolega kupil laptopa w pc world, okazalo sie ze mial martwego pixela, oddal nastepnego dnia i od reki dali mu nowego. Wydaje mi sie ze powinni dac ci nowego lapka bez problemu.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 30 maja 2007, 16:53 Re: Gwarancja

nie wiem nic o komputerach... ale bylem dzis oddac tomtom'a po 8 miesiacach uzytkowania. mam jakis problem z wyswietlaczem i wzieli od reki na zasadzie "nie dziala?" ok zreperujemy. nawet nie mialem ze soba dowodu zakupu, pudelka... to sie nazywa serwis!

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 30 maja 2007, 17:01 Re: Gwarancja

vanwaestel napisał(a):nie wiem nic o komputerach... ale bylem dzis oddac tomtom'a po 8 miesiacach uzytkowania. mam jakis problem z wyswietlaczem i wzieli od reki na zasadzie "nie dziala?" ok zreperujemy. nawet nie mialem ze soba dowodu zakupu, pudelka... to sie nazywa serwis!


nom to jest spoko. mnie tez nie pytali o gwarancje czy o jakis rachunek. wystarczy nazwisko i adres
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA