nawigacja satelitarna - zakup

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 15 cze 2007, 20:43 Re: nawigacja satelitarna - zakup

vanwaestel napisał(a):niedyskretne pytanko: a gdzie mozna najnowsze mapy dostac? jedyne co mi tomek tomek sciaga to uaktualnienie oprogramowania... i tyle


http://torrentscan.com + program uTorrent (lub inny z rodziny torrentów) ;)
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 15 cze 2007, 20:53 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Fok@ napisał(a):
vanwaestel napisał(a):niedyskretne pytanko: a gdzie mozna najnowsze mapy dostac? jedyne co mi tomek tomek sciaga to uaktualnienie oprogramowania... i tyle


http://torrentscan.com + program uTorrent (lub inny z rodziny torrentów) ;)


a to legalne?

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 15 cze 2007, 21:23 Re: nawigacja satelitarna - zakup

rapid share najlepiej

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 22:25 ]
vanwaestel napisał(a):
Fok@ napisał(a):
vanwaestel napisał(a):niedyskretne pytanko: a gdzie mozna najnowsze mapy dostac? jedyne co mi tomek tomek sciaga to uaktualnienie oprogramowania... i tyle


http://torrentscan.com + program uTorrent (lub inny z rodziny torrentów) ;)


a to legalne?


jak chcesz legalnie to wyjmij ok80 funtow i kup.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 16 cze 2007, 09:09 Re: nawigacja satelitarna - zakup

no ja mam TT One moja pierwasza nawigacjaw zyciu i spisuje sie

polecam
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 16 cze 2007, 10:31 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Shon napisał(a):no ja mam TT One moja pierwasza nawigacjaw zyciu i spisuje sie

polecam


Jezeli wybierasz sie samochodem do PL ,to polecam nowe mapy PL, bo te standardowe w tomtomach nie sa zbyt aktualne.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 16 cze 2007, 17:02 Re: nawigacja satelitarna - zakup

ja mam TomTom NAVIGATOR 6.010 w NOKI N73 z mapami GB i europy zachodniej i jestem zadowolony.... kosztowalo mnie to wszystko dokladnie 43 funty za GPS odbiornik....

dobre rozwiazanie dla kogos kto uzywa nawigacji od czasu do czasu .... i nie jest wielkie jak wszystkie tomtomy ...

BTW nie ma ktos map polski do takiego tomtoma ??
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 16 cze 2007, 17:11 Re: nawigacja satelitarna - zakup

wsiaz napisał(a):Jezeli wybierasz sie samochodem do PL


a tak wlasnie bylem mapy fakt do granicy z niemcami i na razie starcza :)

a slyszalem wlasnie ze sa nie dokladne ?
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 16 cze 2007, 19:42 Re: nawigacja satelitarna - zakup

ja porownuje mapy do swojego miasta z PL ok 79tys mieszkancow i w poprzednich mapach byly tylko 3 ulice, jedna sytacja benzynowa. Wiadomo, ze swoje miasto znam jak wlasna kieszen i do tego nie potrzebuije tam navi, ale mam wtedy zajebiste porownanie czy jest ok czy jest lipa, na najnowszych mapach jest prawie jak tutaj , wszystkie nawet malutkie osiedlowe uliczki.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 cze 2007, 19:56 Re: nawigacja satelitarna - zakup

moja przygoda z tomtomem zaczela sie od pda wlasnie, 'poskladanego' niejako z kawalkow z polskiego allegro za okolo 800 zeta w 2004 roku, smigalem z nim po germanii, i wiele osob nie wierzylo ze takie ustrojstwo dziala i jakie moze byc pozyteczne, potem byl TT one, jeszcze ten stary, czarny. w miedzyczasie Ka kupila jeszcze w pl pda z automapa xxl, i potem uzywala to tutaj przez chwile z oprogramowaniem TT, jeszcze tym starym, bez kodow. tutaj przez pol roku jezdzilem z 7setka, a obecnie oboje mamy 510 (na obudowie jest napisane 710, ale mapy sa uk i europa glowne drogi). obydwa kupilismy mniej wiecej w styczniu za 200Ł z jebajaUK. tak na prawde nie wyobrazam sobie pracy bez TT (przez pierwsze 2 tygodnie tutaj jezdzilem z mapa na kierownicy, wiec mozna, tylko po co), ka od samego poczatku od przyjazdu moze swobodnie jezdzic wszedzie bez obaw ze sie pogubi.

jesli ktos zastanawia sie czy warto....... warto, najtanszy, uzywany one jest do upolowania za 8 dych wiec to nie majatek, a zwraca sie w czasie i paliwie.

problem tylko jesli ktos nie nauczyl sie wczesniej jezdzic z mapa........ jak TT zawiedzie to bedzie mial przesrane :-)

pe

[ Dodano: Sob Cze 16, 2007 20:58 ]
aha, a jesli ktos rozwaza tansza opcje, tzn blaupunkt, ViaMichelin, Garmin czy Navman - serdecznie odradzam, nie umywaja sie. TT to taki microsoft hehehehehhee

nikt go nie lubi a wszyscy uzywaja


pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 16 cze 2007, 20:23 Re: nawigacja satelitarna - zakup

PE a masz moze TT 6 scrakowany na PDA??
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 16 cze 2007, 20:36 Re: nawigacja satelitarna - zakup

tak mamay ale PE teraz spi i jutro sie odezwie jak cos to pisz na gg

KA

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Janekk » 17 cze 2007, 11:20 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Ja mam GARMINA C 510 kupiłem to w grudniu 2006r. za 150 funtów (Wielka Brytania + część Irlandi) nigdy nie narzekamłem na jego pracę ! aktualnie poszukuje map do niego europa zachodnia ew. Polska

Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !

pzdr

Janekk
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 maja 2007, 15:36
Lokalizacja: Sedgley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 17 cze 2007, 11:37 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Janekk napisał(a):Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !


poprostu jest dobry .... ale jak dla mnie za wielki, gabaryty kazdego TT przeszkadzaja...

pozdrawiam
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 17 cze 2007, 13:49 Re: nawigacja satelitarna - zakup

nowe TT one sa male troszke wieszke jak wyswietlacz. dlatego kusi mnie zeby sobie jeden sprawic
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 17 cze 2007, 13:59 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Janekk napisał(a):Ja mam GARMINA C 510 kupiłem to w grudniu 2006r. za 150 funtów (Wielka Brytania + część Irlandi) nigdy nie narzekamłem na jego pracę ! aktualnie poszukuje map do niego europa zachodnia ew. Polska

Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !

pzdr



I bedziesz dlugo szukal tych map, bo masz garmina, to jest odpowiedz na twoje niedowierzanie.

[ Dodano: Nie Cze 17, 2007 15:00 ]
kodi napisał(a):
Janekk napisał(a):Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !


poprostu jest dobry .... ale jak dla mnie za wielki, gabaryty kazdego TT przeszkadzaja...

pozdrawiam


Za wielki? hmm , zobacz jak wygladaja oryginalne navi montowane w autach, 2 razy wieksze od TT.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA