nawigacja satelitarna - zakup

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez metha » 19 lip 2007, 17:45 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Nie zdarzyło mi się ani razu :cool:

Raz tylko stracił zasięg bo się rozładowała bateria w GPS :lol:
Nie ładowałem od nowości jeszcze i dlatego :lol:
Pogodnie przyjmuj to, co lata niosą.....
Avatar użytkownika
metha
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 45
Dołączył: 7 maja 2007, 10:33
Lokalizacja: DerbyUK/ WLKP PL
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bboy » 28 lip 2007, 15:47 Re: nawigacja satelitarna - zakup

A ja posiadam MIO A701, jest to palmtop z wbudowanym GPS, i funkcją telefonu komórkowego, zapłaciłem za niego koło 1300zł dokładnie nie pamiętam, na angielskim eBayu też można dostać. Nie narzekam, bardzo dobra rzecz, wszystko pod ręką. Dodajesz termin do kalendarza, nowy kontakt telefoniczny, czy adres do osoby, ściągasz maila za pomocą GPRS, potem podłączasz palmtopa do kompa i się sam synchronizuje, tzn wymienia nowymi informacjami z kompa (Outlock) i palmtopa. Ja używam mapy MIO, ale nie ma też problemu z wgraniem map TOM TOM i wszystko jest na necie

bboy
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 40
Dołączył: 19 lis 2006, 09:08
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 4 lis 2007, 21:43 Re: nawigacja satelitarna - zakup

jak by ktoś miał aktualizacje do TT 910 , to bym prosił o małe użycznie....

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 4 lis 2007, 22:13 Re: nawigacja satelitarna - zakup

a zaciagnac z netu nie mozna?
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 3 mar 2008, 21:53 jaki gps wybrac?

Wertuje wyniki testow i opinie na temat GPSow.
Z jakich systemow nawigacji kozystacie?
Jakie sa ich mocne i slabe strony?

Chodzi mi raczej o tansza zabawke, taka z ktora po Anglii pojezdze, znajde male miejscowosci ale i poradze sobie w Londynie. Chcialabym zeby ta zabawka miala polaczenie bluetooth i dzialala jako zestaw glosnomowiacy do telefonu. NIe zalezy mi na tym aby funkcjonowala w Polsce (wiem ze Tom Tomy - szczegolnie starsze maja z tym problem). Z moich obserwacji wynika, ze tylko drozsze uzadzenia maja dostep do modulu w ktorym dodaje sie mapy speed-cameras i biezace informacje nt korkow- moze jestem w bladzie?

Nurtuje mnie bardzo wielkosc wyswietlacza. Znalazlam info o 3 standardach 3,5'' 4'' 4,3''. Na ile wazny jest ten parametr w praktyce?

Chcialabym kupic uzadzenie, pozbawione zbednych gadgetow, ktore niepotrzebnie podbijaja cene, ale ktore bedzie funkcjonalne przez dluzszy czas.


z gory dziekuje za wszytkie sugestie i opinie

pozdrawiam
Ktoska

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 4 mar 2008, 17:54 Re: nawigacja satelitarna - zakup

jakas nokie z tomtomem wersja 6 juz mozna za niewielkie pieniadze kupic i sprawuje sie naprawde dobrze sam na takim smigam jest pelno takich urzadzen na ebayu albo jakes pda a programy wystarczy poszukac w sieci do tego odbiornik gps i mozna sie w 60 funciakach zamnknac
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 4 mar 2008, 18:11 Re: nawigacja satelitarna - zakup

posiadam tomtom one v3 jestem z niego zadowolony, cena do 100f wyrwiesz nowy, wyswietlacz jest w miare czytelny (stosuje w ciezarowce) w osobowce tez bedzie dobrze, posiada te speed kamerki oraz mozliwosc podlaczenia antenki rds (ktora trzeba dokupic) ulice w nim sama mozesz edytowac (gdzie ulica zamknieta jak i jednokierunkowa, nazwa itp) mozliwosc podlaczenia telefonu to chyba te troche drozsze maja

dodam iz baza kodow pocztowych jest przeogromna, kozystam z niego codziennie w pracy i naprawde widzi prawie wszystkie drogi,ulice itp...


pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 5 mar 2008, 00:11 Re: nawigacja satelitarna - zakup

garmin nuvi 200 cena 100f nowy bardzo funkcjonalny i prosty w obsludze -polecam!
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam23 » 5 mar 2008, 17:02 Re: nawigacja satelitarna - zakup

posiadam sony nav-u nv u 73t model ma polskie menu i mape calej europy oprucz rosji nie wiem czego :) ma wejcie na karty memory stick. jak bym teraz mial kupowac to rowniez bym wybral sony tylko model z bluetooth model nv-u937 albo u83 fajna zabawka polecam

adam23
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2008, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Maxio » 5 mar 2008, 21:16 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Witam
a ja mam tom tomik 710 Moze przydrogawy co dla niektorych ale ma wszystko co potrzebne .Wskazuje wszystko i bezblednie ,ma zestawik glosnomowiacy.Kamerki oj bardzo to przydatne .A ze kupilem nowe to i zlegalizowalem co z kolei sami za mnie mysla i emailem przypominaja o aktualnosciach biezacych .A zrobilem to tak dlatego ze i 100 funcikow jest drogie ale nie mozna z regoly pogrzebac przy programie .a moj tomtomik to maluski laptopik a i w programie mozna pomajsterkowac A to wazna cecha I mam nadzieje ze dlugo dlugo posluzy . :mrgreen:

Maxio
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 21 paź 2007, 16:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 7 mar 2008, 15:27 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Maxio napisał(a):Witam
a ja mam tom tomik 710 Moze przydrogawy co dla niektorych ale ma wszystko co potrzebne .Wskazuje wszystko i bezblednie ,ma zestawik glosnomowiacy.Kamerki oj bardzo to przydatne .A ze kupilem nowe to i zlegalizowalem co z kolei sami za mnie mysla i emailem przypominaja o aktualnosciach biezacych .A zrobilem to tak dlatego ze i 100 funcikow jest drogie ale nie mozna z regoly pogrzebac przy programie .a moj tomtomik to maluski laptopik a i w programie mozna pomajsterkowac A to wazna cecha I mam nadzieje ze dlugo dlugo posluzy . :mrgreen:

Obojetnie jaki tomtom z dyskiem bedzie dobry, ja uzywam go 700 i zaplacilem za niego 350 funtow -kiedys... kupowalem w dniu wyjazdu i nie bylo czasu nazabawy z ebayem itp.
Urzadzenie klasy tomtomgo700 ma wszystko to co napisalas, dobre mapy nawet na Polske oraz to co najwazniejsze tanie jak barszc...lub jeszcze tansze
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Andrewix x » 15 mar 2008, 21:39 Re: nawigacja satelitarna - zakup

tom tom go 910,co prawda wydalem 350funciakow,ale jestem zadowlony.Mi akurat potrzebny byl na droge do polski.Spisał sie doskonale,doprowadzil mnie pod sam dom w polsce.MA wszystko co potrzeba bluetooth,zestaw glosnomowiacy,polaczenie z tel zeby sprawdzic korki,mapa calej europy,duzy czytelny wysweitlacz,extrasy jak przegladarka slajdow,mp3,pilocik
polecam

Andrewix x
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 39
Dołączył: 13 lis 2007, 19:24
Lokalizacja: TITANADSL ;]
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alicja23 » 16 mar 2008, 14:09 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Ja osobiscie nie posiadam auta wiec nie mam rowniez gps-a,ale wiekszosc moich znajomych maja i kazdy ma Tom-Toma nie pamietam wszystkich rodzajow,w kazdym badz razie sa bardzo zadowoleni;)
Niebo mnie nie chce a piekło obawia sie,że nim zawładne...
Avatar użytkownika
Alicja23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 38
Dołączyła: 6 mar 2008, 11:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 16 kwi 2008, 17:16 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Polecam Garmin Nuvi 250 masz tam również mapę polski i trochę europy cena pewnie teraz około 150f i jest cienki więc zmieści się do kieszeni nie tak jak tom-tom on to się nie chce zmiescić nawet do niektórych schowków w samochodzie :mrgreen: Bez żartów to tom-tom potrafi się zawiesić na amen wiem co piszę i niewiem czym wszyscy się tak zachwycaja tom-tom poszla fama że najlepszy a prawda jest taka że najważniejsze są mapy potem urządzenie tu akurat tom-tom nie zachwyca bo jest za wielki klocek.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez FrankaZ » 16 kwi 2008, 20:49 Re: nawigacja satelitarna - zakup

tom-tom dziala mi dosc dobrze. i sprawdza sie.
mapy sa spoko. wybieranie alternatywnych drog w sekunde (przydatne jak wam zamkna M6 kiedy wracacie ze Szkocji w srodku nocy:)
i zestaw glosnomowiacy dziala bez zarzutow.
ale nie mowie ze najlepszy.
-----------------
jestem obca i nic co obce nie jest mi obce

FrankaZ
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 6 sie 2007, 19:00
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA