2 Niezalezne Polaczenia Internetowe Pod 1 Adresem

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 29 cze 2007, 23:46 2 Niezalezne Polaczenia Internetowe Pod 1 Adresem

Orientuje sie ktos moze czy jest mozliwosc pociagniecia 2 kabla do DSL'a pod ten sam adres?? np. z Virgin Broadband ??
Powoli juz mnie zaczyna irytowac dzielenie lacza(4mb) na 3 kompy (reszta domownikow na lepsze lacze sie nie zgadza -kwesta ceny:/ a ja za pare funtow mniej do placenia zaczynam szarpac sobie nerwy) .Vivat P2P i lacza niesymetryczne :/
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 30 cze 2007, 00:26 Re: 2 Niezalezne Polaczenia Internetowe Pod 1 Adresem

Zwiekszenie predkosci zapewne by nie wiele Ci dalo, predkosc jest zalezna od dlugosci lini telefonicznej. np moja linia moze obsluzyc max 4,9 M takze jesli bym sobie zalozyl internet 10M albo wiekszy to i tak by mi to wiele nie dalo.
To wszystko jest zalezne od miejsca w ktorym mieszkasz. mozesz sprawdzic to ta tej stronie wpisujac swoj postcode.
http://speedtest.broadbandgenie.co.uk/
Dodatkowy modem tak, ale by musial byc podlaczony do innej lini telefonicznej niz obecny o ile taka istnieje.
Jesli ci to dolacza do tej samej lini to i tak bedziesz dzielic predkosc:)

Moze lepiej sprubuj zainstalowac sobie(i innym) jakis dobry program do zarzadzania ruchem w sieci, poustawiac odpowiednie piorytety np. cfosspeed(czyni cuda)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 30 cze 2007, 13:17 Re: 2 Niezalezne Polaczenia Internetowe Pod 1 Adresem

Mam kabel z Virgin Media - i router DLink 604 - raczej kupowanie serwera i bawienie sie w konfigurowanie dzielenia polaczenia nie wchodzi w rachube (ani czasu ani doswiadczenia). - Przy innych rozwiazaniach trzeba doliczyc koszt linii telefonicznej :/ .
Nawet zwiekszenie predkosci lacza do 20mb niezabardzo by mnie satysfakcjonowalo - przy uzytkownikach P2P (i tlumaczeniu bo ja jeszcze dzisiaj nie sciagalem\am) i uploadzie 4mb/320 albo przy 20mb/512 nic to nie zmienia :/ ..... ehhhhh.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 30 cze 2007, 14:57 Re: 2 Niezalezne Polaczenia Internetowe Pod 1 Adresem

Ja bym ci radził cfosspeed tylko musisz go zainstalowac na wszystki kompach(chyba). program ten przydziela piorytery najnizszy dla p2p. tak ze mozes sciagac nie czujac przy tym spowolnienia przy przegladaniu stron. Program niestety jest platny ale ma wersje 30 dniowa za free. U mnie to zalatwilo sprawe
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 30 cze 2007, 16:09 Re: 2 Niezalezne Polaczenia Internetowe Pod 1 Adresem

dzieki. znajde czas to sie pobawie ;D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA