Podgląd obrazów i faksów systemu Windows

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 24 paź 2007, 11:00 Podgląd obrazów i faksów systemu Windows

Witam, mam problem z gifami, na systemie windows xp do odbierania gifow jest Podgląd obrazów i faksów systemu Windows, i tam nie ma problemu ja mam teraz viste i na moim laptopie i nie chce mi to odbierac, w internecie jest oczywiscie ok ale jak juz sciagne na dysk robi sie problem, podobno ten program vista zamienil na podglad galerii fotografii, ale na tym nie dzialaja gify. co mam zrobic i jak je uruchomic, moze mi ktos pomoc??????????????
Z gory dzieki.
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez me72 » 24 paź 2007, 12:18 Re: Podgląd obrazów i faksów systemu Windows

daro31 napisał(a):Witam, mam problem z gifami, na systemie windows xp do odbierania gifow jest Podgląd obrazów i faksów systemu Windows, i tam nie ma problemu ja mam teraz viste i na moim laptopie i nie chce mi to odbierac, w internecie jest oczywiscie ok ale jak juz sciagne na dysk robi sie problem, podobno ten program vista zamienil na podglad galerii fotografii, ale na tym nie dzialaja gify. co mam zrobic i jak je uruchomic, moze mi ktos pomoc??????????????
Z gory dzieki.


Ściągnij sobie i zainstaluj IrfanView (http://www.irfanview.com/). To chyba najlepsza darmowa przeglądarka plików graficznych.
--
Pozdrawiam
Rafal

me72
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 51
Dołączył: 24 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Solihull/Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 24 paź 2007, 17:19 Re: Podgląd obrazów i faksów systemu Windows

dzieki, miales racje pomoglo,
jeszcze raz dzieki
daro31 ;)
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA