windows vista ANG

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 24 gru 2007, 12:24 windows vista ANG

witam
mam pytanie czy ktos moze wie czy moge jakos zmienic jezyk z angielskiego na polski.
bo kupilem ostatnio laptopa ale niestetyw jezyku angielskim mam windows vista home premium i chcialbym zmienic jezyki juz grzebalem w panelu kontrolnym ale tylko moglem zmienic klawiature na polska.dziekuje za kazda odpowiedz.
................................................
WESOŁYCH ŚWIĄT
................................................

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 24 gru 2007, 12:27 Re: windows vista ANG

Sprawdz na stronie windows update.
Nie wiem jak windows vista home premium ale do wersji ultimate mozna sobie sciagnac kazdy jezyk.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez niejacek6 » 24 gru 2007, 22:40 Re: windows vista ANG

niestety do home premium nie da sie:/
Avatar użytkownika
niejacek6
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 42
Dołączył: 18 kwi 2007, 19:16
Lokalizacja: Kidderminster
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 25 gru 2007, 01:22 Re: windows vista ANG

a jak bym weszedl w orginlną strone visty i moze tam jest jakis progam nawet jak bedzie trzeba zaplacić bo nawet nic nie moge zrobic bo nieznam tak dobrze języka angielskiego i czasami jak dostane jakies aktualizacje to niewiem co to jest albo jak je zainstalowac.i bardzo dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez niejacek6 » 25 gru 2007, 07:20 Re: windows vista ANG

najlepiej zainstalowac viste polska i juz, po prostu kupic polsk wersje:)
Avatar użytkownika
niejacek6
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 42
Dołączył: 18 kwi 2007, 19:16
Lokalizacja: Kidderminster
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roberto231 » 25 gru 2007, 09:33 Re: windows vista ANG

Można sobie spolszczyć system, jakieś 80% jest wtedy po polsku.
1. Potrzebna jest płyta z Windowsem który uruchami system z płyty i nie korzysta z plików na dysku - a to po to aby pliki na dysku nie były w użyciu przez system i można było je podmienić na wersje z polskiej wersji.
2. Pliki z polskiej wersji z rozszerzeniem .mui - zajmuja ok. 1 MB

Oryginalny system po podmianie plików staje się on nie legalny,
ponieważ licencja nie pozwala na samowolne zmiany w systemie i korzystamy
z plików które ściągneliśmy z innej wersji.

Prościej wiec kupić polskiego.

roberto231
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 8
Dołączyła: 27 lip 2006, 09:17
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 25 gru 2007, 10:14 Re: windows vista ANG

VISTA hehehe wytrzymalem z tym gow.... m 24 godziny i przeinstalowalem na XP, fajne bajery ma, calkiem przyzwoicie mozna na nim dzialac, ale takiego MUŁŁŁAAAA to ja jeszcze w zyciu niewidzialem, nawet moj pierwszy PC z winda 4.11 tak niemulil :P

Jak chcesz mam polska świste to mozesz sobie przeinstalowac, choc ze wzgledow bezpieczenstwa dla PC odrazdzam, no i wlasnego, zeby szlak nietrafil :D

Pozdrawiam :>
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 25 gru 2007, 15:24 Re: windows vista ANG

a mnie sie vista podoba, i zrobila sporo dobrego dla mojej osobowosci. nauczylem sie pokory i cierpliwosci, nauczylem sie kontrolowac gniew (anger management), i nic mnie juz nie dziwi. kiedy wlaczam komputer i czekam i czekam i czekam. wtedy przypomina mi sie stary telewizor beryl 102 z czasow mojego dziecinstwa, on tez sie tak dlugo uruchamial, pewnie mial analogowa - lampowa viste w sobie. kiedy masz viste masz wiecej czasu dla siebie, kazdy restart daje ci kilka mnut na spokojne zrobienie kawy czy chociazby na refleksje nad swiatem........

vista wcale nie jest do dupy, ona po prostu wyznacza nowy standard do ktorego musimy sie zaadaptowac....
pozdr

pe

KA i PE
 
 

PostNapisane przez zdzisium » 25 gru 2007, 19:36 Re: windows vista ANG

Vista.... dziękuję.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=8051

Dopóki będę mógł pozostanę przy XP. Przynajmniej po latach poprawek w miarę chodzi już to wszystko.

zdzisium
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 25 gru 2007, 20:42 Re: windows vista ANG

a i tu was zdziwie :) na kompie ktory aktualnie qmpel mi sklada i testuje zainstalowalismy vista ultima w wersji tiny (vista_tiny_eng chyba bo pl jeszcze nie ma) i chodzi calkiem przyzwoicie, Mlody pokaze ci jak juz bede w domu... nie muli, zadnych smiesznych komunikatow typu jestes pewien itp...
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roberto231 » 25 gru 2007, 21:31 Re: windows vista ANG

Uporczywe komunikaty proszące o potwierdzenie dostępu można wyłaczyć
w Kontroli kont użytkownika: Start -> Ustawienia -> Panel sterowania -> Konta użytkowników -> Włącz lub wyłącz nadzór kont użytkowników -> odznacz pole "Ustaw nadzór kont uzytkowników (UAC) w celu ochrony komputera" -> OK -> restart komputera

jak za długo się uruchamia to: Start -> Uruchom... wpisujemy msconfig wyskoczy narzędzie
konfiguracji systemu w zakładce Uruchamianie odznaczmy co ma się nie uruchamiać
przy starcie Windowsa.

jak się czlowiek przyzwyczai to jest prostszy od XP, po zainstalowaniu Service Pack 1 podobno Vista ma chodzić szybciej

roberto231
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 8
Dołączyła: 27 lip 2006, 09:17
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 25 gru 2007, 23:31 Re: windows vista ANG

roberto231 napisał(a):jak za długo się uruchamia to: Start Uruchom... wpisujemy msconfig wyskoczy narzędzie
konfiguracji systemu w zakładce Uruchamianie odznaczmy co ma się nie uruchamiać
przy starcie Windowsa.


no teraz lepiej.......... dzieki..

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 27 gru 2007, 23:11 Re: windows vista ANG

jedyna wersja Visty w ktorej mozna podmienic jezyk to wersja ultimate do tej wlasnie wersji mozna pobrac pakiety jezykowe.
Jest prostszy sposob jesli zakupiles kompa w comecie albo innym tego typu sklepie , na obudowie powinienes miec klucz produktu, wtedy wystarczy sciagnac polska wersje visty z neta (ewentualnie dac mi znac) i zainstalowac z kluczem z obudowy dziala na 100 procent sam takowy system posiadam.
A tak na marginesie to nie pogracie na directx10 bez visty

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 1 sty 2008, 01:42 Re: windows vista ANG

sasiadstar a masz moze skype bo ja nie mam GG a jak masz to napisz mi twoj numer uzytkownika to bys mnie przeprowadzil przez caly proces instalacji tego windowsa visty ale to nie teraz tylko za jakies 2 albo jeden miesiac bo ja ostatnio kupilem laptopa i jak cos z nim teraz zrobie zwiazanego z vista to nie bede mogl jej zarejestrowac.
pozdrawiam patryk.hak

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 2 sty 2008, 05:46 Re: windows vista ANG

skype: sasiadstar
Pozdrawiam

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA