program do ściągania filmów

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez eewula » 7 sty 2008, 09:03 Re: program do ściągania filmów

Ja uzywam bitComet i torrenty org od roku moze wiecej.Jestem zadowolona.Moje dziecko ma mase filmikow, nowosci filmowe wszystkie, programy do nauki rowniez.
Osobiscie polecam
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 7 sty 2008, 09:08 Re: program do ściągania filmów

eewula napisał(a):Ja uzywam bitComet i torrenty org od roku moze wiecej.Jestem zadowolona.Moje dziecko ma mase filmikow, nowosci filmowe wszystkie, programy do nauki rowniez.
Osobiscie polecam


Nie chwal sie tak, bo zaraz ci ktos napisze, ze jestes zlodziejem itp, jeden juz do mnie tak napisal.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 7 sty 2008, 09:12 Re: program do ściągania filmów

Przeplacasz wsiaz... chyba ze to dual layer....

TO ze kazdy robi to co lubi to jest sprawa... nie znaczy ze trzeba sie tym chwalic na forum....

Ciekawe kto z was poszedl do kina ostatnio.... Chyba, ze nie rozumiecie bo iles tu ludzi pisze o napisach i innych.....

Odnosnie filmow - http://www.blockbuster.co.uk
oferuje NIELIMITOWANA ilosc przesylek filmow w miesiacu do Was - maksymalnie 3 plyty wypozyczone w tym samym czasie.
Czyli dostajesz 3 filmy, ogladasz, odsylasz ( za darmo przesylka ) i dostajesz kolejne 3 plyty DVD.... Oczywiscie plyty ida 1st mail.....
I to wszystko za 15 funtow miesiecznie.... Jedziesz na wakacje to robisz 'pause' na wypozyczenia i nie placisz.... Spokojnie mozna dostac okolo 7-8 plyt / tydzien ( srednio )....

I nie trzeba kombinowac ze sciaganiem i suma sumarum krasc.....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 7 sty 2008, 11:49 Re: program do ściągania filmów

[quote="owen"]Przeplacasz wsiaz... chyba ze to dual layer....

quote]

Ja rzadko przeplacam....
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 7 sty 2008, 12:11 Re: program do ściągania filmów

http://proline.pl/shop.php?prodid=PLAT+ ... 8%2C5GB+DL

chyba jednak.... co nie zmienia faktu ze za 15 funtow miesieczie mozna byc 'legalnym' w tej kwestii.... wydaje sie to nie duzo...

pozostaje kwestia checi i tyle....
Pomijam kwestie filmow, ktore nie sa dostepne w danym kraju. Tak w polsce nie wychodzi na dvd kupe filmow niszowych jak i w UK nie znajdziemy oryginalnego chocby 'Testosteronu'...

Ale w kinach naprawde sporo graja. Niech kazdy z reka na sercu powie, kiedy byl ostatni raz w kinie? Ja nie mowie, ze na kazdy film trzeba chodzic do kina, ale ostatnio akurat bylo troche dobrych filmow.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Andrewix x » 7 sty 2008, 14:56 Re: program do ściągania filmów

owen napisał(a):chyba jednak.... co nie zmienia faktu ze za 15 funtow miesieczie mozna byc 'legalnym' w tej kwestii.... wydaje sie to nie duzo...


hmmm... panie "legalny"a gry albo albumy muzyczne czy programy wszelkiego typu od windowsa po antywirusowe,czy do nagrywania itp. tez przysyłaja za te 15 funtow??

przeciez przykładowe torrenty to nie tylko filmy
a ja jestem przekonany ze w swoim kompie masz coś co nie jest oryginalne albo z zakupioną przez CIebie licencją.

Wiec po co ta cała gadka....
no chyba za po każdy program ,płyte muzyczną czy gre idziesz do sklepu,jak tak to zwracam honor

Andrewix x
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 39
Dołączył: 13 lis 2007, 19:24
Lokalizacja: TITANADSL ;]
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 7 sty 2008, 15:55 Re: program do ściągania filmów

mowimy o filmach...............
Gram tylko w Counter-Strike Source po sieci wiec mam oryginal bo inaczej bym grac nie mogl.
W piatek kupilem jeszcze jako PlayStation 3 glownie jako odtwarzacz plyt BluRay -> i 1 gre jaka mam tez jest oryginalna.

Jako informatyk nie uzywam programow antywirusowych bo nie sa mi po prostu potrzebne. Jakos od wielu wielu lat nie mialem z tym problemu, tak tez nie czuje potrzeby instalowac oprogramowania, ktore zwalnia prace komputera.
A plyty nagrywac mozna z pomoca Linux'a jak ma sie wieksze potrzeby ( sa wersje uruchamiane z plyty CD wiec nawet nie trzeba instalowac ) albo prostsze rzeczy za pomoca funkcjonalnosci wbudowanej w Windowsa. Ile rzeczy jak obrazy plyt tj ISO mozna nagrac darmowym oprogramowaniem tj DVD Decryptor.
A odosnie Windowsa -> jeszcze mam prawa studenta na mojej uczelni i tym samym mam dostep do bardzo duzej biblioteki oprogramowania Microsoftu za darmo....Oczywiscie nie moge tego wykorzystywac do pracy komercyjnej, a tylko na swoje potrzeby.

nie mowie 'panie legalny'. Bo jezeli ktos sciagnie jakis PL film to rozumiem, ze nie jest w stanie tego osiagnac w sensowny sposob legalna droga. Tak samo jak jakies niszowe kino, ktore po prostu poza krajem produkcji nie powstaje na DVD...

Daze jedynie do tego, ze chcac nie chcac wciaz jest to kradziez. I jakos nikt tu sie nie pyta jak ukrasc portfel z kieszeni pasazera autobusu.... I tym samym uwazam ze jest to temat, o ktorym nie powinnismy rozmawiac.... Naprawde nie duzo ludzi w kraju / swiecie wie jak dziala scena warezowa... Ja wiem, ale nie chodze i nie opowiadam kazdemu jak to jest zorganizowane. Tutaj kolega, ktory podal linki do forow warezowych pewnie zostalby wywalony z takowych, jezeli informacja trafilaby do ich administratorow....

Czytales / czytaliscie kiedys pliki NFO ktore sa zalaczane do wydan warezowych? Praktycznie w kazdym jest napisane ze jezeli film / gra ci sie spodoba to zeby isc do kina / kupic oryginal....

A poki co namawiam sie do wybrania do kina na:
Charlie Wilson's War
http://www.imdb.com/title/tt0472062/
bo zapowiada sie bardzo dobre kino....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Andrewix x » 7 sty 2008, 16:28 Re: program do ściągania filmów

owen napisał(a):Bo jezeli ktos sciagnie jakis PL film to rozumiem, ze nie jest w stanie tego osiagnac w sensowny sposob legalna droga. Tak samo jak jakies niszowe kino, ktore po prostu poza krajem produkcji nie powstaje na DVD...


za bardzo nie kumam,znaczy sie polskie można sciaga ale zagranicznych już nie ;/
co za róznica polski czy zagraniczny i jak to nie ma innych sposobów
w anglii jest tak samo prosto o polskie filmy na dvd jak o polski chleb

w polskich sklepach mają polskie filmy na dvd,w takich wypozyczalniach online z ktorych niby Ty korzystasz równiez,i to pewnie nie w jednej
np tu WWW.poliszwood.com -ten link moze Ci sie przyda

jak komuś bardzo zależy można zawsze poprosić kogoś z polski o kupienie i przesłanie tutaj
pozdro

Andrewix x
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 39
Dołączył: 13 lis 2007, 19:24
Lokalizacja: TITANADSL ;]
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 7 sty 2008, 17:36 Re: program do ściągania filmów

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:46 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 8 sty 2008, 09:09 Re: program do ściągania filmów

Andrewix x napisał(a):
owen napisał(a):Bo jezeli ktos sciagnie jakis PL film to rozumiem, ze nie jest w stanie tego osiagnac w sensowny sposob legalna droga. Tak samo jak jakies niszowe kino, ktore po prostu poza krajem produkcji nie powstaje na DVD...


za bardzo nie kumam,znaczy sie polskie można sciaga ale zagranicznych już nie ;/
co za róznica polski czy zagraniczny i jak to nie ma innych sposobów
w anglii jest tak samo prosto o polskie filmy na dvd jak o polski chleb

w polskich sklepach mają polskie filmy na dvd,w takich wypozyczalniach online z ktorych niby Ty korzystasz równiez,i to pewnie nie w jednej
np tu WWW.poliszwood.com -ten link moze Ci sie przyda

jak komuś bardzo zależy można zawsze poprosić kogoś z polski o kupienie i przesłanie tutaj
pozdro


Jak juz mowilem - korzystam z blockbustera. Obecnie maja juz calkiem duza oferte filmow na Blu Ray w HD co mnie bardzo cieszy bo to zupelnie inna jakosc.

I mowie tutaj o sciaganiu 'niszowych' produkcji. Ba, jestem w stanie zrozumiec, ze ktos sciagnie jakis film, ktorego ( gdyby nie to ze go sciagnie ) nigdy by nie obejrzal i przeszedl obok niego obojetnie.

Ale oczywiscie nie skomentowales najwazniejszsej kwestii mojej wypowiedzi:
to wciaz jest kradziez... taka czy inna, ktorej sposobow sie nie zdradza z wielu powodow. Jakbys ukradl portfel komus w autobusie to bys teraz mowil innemu jak to zrobiles zeby tez mogl ukrasc?

Nie mam paranoii odnosnie legalnosci. Po prostu nie lubie zalozenia: po co mam placic skoro moge miec cos za darmo a takie wiele osob tu prezentuje. Nie bylo w zadnej wypozyczalni, a pewnie wiele osob tez nie bylo w kinie. I temu jestem przeciwny (wraz z mowieniem o tym) a nie sciaganiu z netu....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 8 sty 2008, 12:49 Re: program do ściągania filmów

ja akurat nie chodze do kina z braku czasu i checi i z wygody, kino mam w domu, tv 50 cali mi wystarczy i odpowiedni dzwiek, filmy ogladam oczywiscie w najwyzszej mozliwej jakosci.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 8 sty 2008, 15:24 Re: program do ściągania filmów

wsiaz - oczywiscie wyjscie do kina zajmuje duzo wiecej czasu niz obejrzenie tego w domu?

Tez takowy TV posiadam ( nawiasem mowiac plazma czy lcd? jaki dokladnie model? ) i teraz dokupilem ps3 zeby miec blu ray'a..... zestaw 5.1 tez posiadam... naprawde mam fajny sprzet do ogladania w domu, ale jezeli jest dobry film, to sie idzie do kina...

I dalej twierdze ze kino to kino, i w domu sie tego nie otrzyma. Nawet jak sie ma projektor. No chyba ze ma sie naprawde ogromny salon.... ( w polsce dlugo uzytkowalem projektor do ogladania filmow ).

Andrewix: tu masz przyklad o co mi chodzi. Wsiaz do kina nie pojdzie bo ma w domu. FIlmow tez ( zakladam bo bys wspomnial Wsiaz ) nie wypozycza. Widzisz roznice?


Wsiaz najwyzsza jakosc filmow jest na plytach Blu Ray... Filmy sciagane z netu nigdy nie maja tej samej jakosci co oryginalna plyta. Filmy ktore ewentualnie sciagasz z netu sa kompresowane kodekiem x.264.... Wiec albo ogladasz oryginalne plyty albo nie ogladasz w najwyzszej mozliwej jakosci - chyba ze masz tu na mysli format pliku sciagnietego z netu.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Andrewix x » 8 sty 2008, 16:10 Re: program do ściągania filmów

owen napisał(a):Po prostu nie lubie zalozenia: po co mam placic skoro moge miec cos za darmo a takie wiele osob tu prezentuje.


i masz do tego świete prawo.
Myśle ze takie założenie wiekszść tu prezentuje

owen"tu masz przyklad o co mi chodzi. Wsiaz do kina nie pojdzie bo ma w domu. FIlmow tez ( zakladam bo bys wspomnial Wsiaz ) nie wypozycza. Widzisz roznice?[/quote]

hmm.... bo idzie na łatwizne tak jak wiekszość,ta czy siak film obejrze,mam zajeb..ty sprzet audio-video w domu,sciągne za darmo,za bilet nie musze płacic,nikt mi nie bedzie zasłaniał ani szeleszczył chipsami ,itd...

ale mniejsza z tym,kino jest kinem,zgadza się

[quote="owen napisał(a):
to wciaz jest kradziez... taka czy inna, ktorej sposobow sie nie zdradza z wielu powodow


racja jest to kradzież
nie mam zamiaru sie z Tobą kłucić panie oven
ale zagłebie sie jeszcze troche bardziej w tę dyskusje.

owen napisał(a):. Nie bylo w zadnej wypozyczalni, a pewnie wiele osob tez nie bylo w kinie.


do kin chodziłem w Polsce,wypozyczalnie tez odwiedzałem,także za czasów kiedy były tylko kasety vhs
hmm... trzeba by zastanowić sie jak wielka jest różnica pomiedzy wypozyczeniem kasety/płyty z wypozyczalnie a sciągnieciem z internetu.
myślisz ze wszystkie e wypozyczalnie maja zezwolenie na wypozyczenie danego film??
nie mówie akurat o twoim blockbuster,tylko ogólnie.
oglądałem filmy z wypozyczalni i coż można przeczytac na wstepie,"kopiowanie,powielanie ,\wypozyczanie,ble ble ble-zabronione"
czyli,
ktoś czy to osoba prywatna,czy wypozyczalnia kupiłą oryginalny film po to zeby tysiace osób wypozyczało,a oni beda trzepać kase,czyż nie...?
czy to jest do konca fer co do producenta,aktorów itd któży czerpią zyski ze sprzedaży płyt lub z biletów do kin???!!
wiec jak wielka jest różnica miedzy pobraniem z internetu a pożyczeniem od kolegi/wyporzyczalni??
kolega kupił film w sklepie zapłacił za niego,ty masz go za darmo od niego,lub za jakies grosze z wyporzyczalni,koleś który udostepnił w internecie,też wczesniej zakupił film,zeby można od niego pobrać
to samo tyczy sie gier czy muzyki,bo to też można wypozyczyc.
jaka jest wiec różnica???-prawna
pożyczając nie kradniesz,sciagając tak
ok.... ale cz o to w tym tak naprawde chodzi?
oven czy gdyby zlegalizowali sciaganie z internetu,sciągałbyś czy nie?? :?:

Andrewix x
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 39
Dołączył: 13 lis 2007, 19:24
Lokalizacja: TITANADSL ;]
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 8 sty 2008, 17:04 Re: program do ściągania filmów

Wypozyczalnie kupuja specjalne wersje plyt z prawem do wypozyczania... Sa drozsze i pewnie nie dostepne w sklepach wiec tego nie widzisz.... Tak tez wszytskie legalnie dzialajace wypozyczalnie, takowe prawo maja.... Pozostale pewnie sa nieliczne bo zbyt latwo zlapac za reke i zamknac caly biznes...

Odnosnie legalizacji - pliki mp3 mozna legalnie sciagac z sieci... Wchodzisz, kupujesz, masz. Wiele gier / programow tez mozesz sciagnac z sieci, tylko musisz najpierw zaplacic....

Jezeli chodzi o wypozyczenie to chodzi o kwestie komercyjne a nie prywatne. Jezeli nawet samemu zrobisz dvdripa'a / divx'a i udst kolegom z klasy to tez pol biedy. Ale jezeli oni zaczna to udst dalej to zaczyna sie problem....


Poza tym jak mowilem - nie mam paranoii na pkt legalnosci. Po prostu jestem przeciwko zalozeniu "po co mam placic za kino, skoro moge sobie sciagnac z sieci" mimo iz jest to film na ktory ktos sie nie moze doczekac i jest przekonany ze napewno mu sie bedzie podobac....
Tak samo jestem przeciwko pomaganiu / uczeniu innych jak maja krasc... Jezeli to robisz, to jest to twoja prywatna sprawa...

Sprobooj napisac post na forum: gdzie kradniecie portfele ludziom na ulicy bo szukasz miejscowki..... A za wytlumaczenie podadza, ze nie chce im sie isc do pracy, bo nie maja czasu jak to napisal wsiaz....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 10 sty 2008, 20:10 Re: program do ściągania filmów

ogotay napisał(a):Masz zone i dzieci i jeszcze masz czas na ogladanie 8 filmow w tygodniu?


taka praca stary, taka praca...................

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 20:12 ]
pozdr ..................................................................................


pe
Załączniki
Image001.jpg

KA i PE
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA