Broadband

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 7 paź 2006, 18:28 Broadband

Witam

Chce zmienic swojego dostawce.Prosze o opinie na temat waszych dostawcow, zarowno negatywne i pozytywne. Tak poprostu czy jestescie zadowoleni z ich uslug?


Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 7 paź 2006, 19:44 Re: Broadband

siema.

ja mam telewest, nie wiem dokladnie jaka opcja. bez rewelacji ale tez bez jakichs wiekszych problemow. Natomiast moja szefowa zmieniala ostatnio dostawce na TalkTalk. Mowila ze ma w cenie nielimitowane rozmowy lokalne i za granice, szybki broadband i cos tam jeszcze. a cena byla chyba ok 25 funtow. Sprawdz sobie na www.talktalk.co.uk i poczytaj o Talk3 international

Aha. Musisz miec linie z BT

pozdro
Ostatnio edytowano 7 paź 2006, 22:48 przez rondzik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 7 paź 2006, 22:37 Re: Broadband

ja uzywam telewest. 4 mega za 25 funow
ogolnie jest ok tylko raz mi wylaczyli net na 2 tygodnie i musialem do nich wydzwaniac i codziennie mi cos sciemniali. w koncu jak powiedzialem ze chce z nich zrezygnowac to sie internet naprawil i 2 miesiace dostalem gratis.
Ogolnie wszystko chodzi ok ale suport w skali od 0 do 10 dostaje 1
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 8 paź 2006, 22:06 Re: Broadband

ja mam Orange, smiga az milo mimo ze tylko 1meg bo kablem ssie :)
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 23 paź 2006, 13:09 Re: Broadband

Chyba najlepsza jest odferta tele west predkosc spoko, cena - moze byc , nie trzeba miec bt- dodatkowe koszty, oraz nie ma ograniczen, mozna jechac do bolu

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 23 paź 2006, 15:07 Re: Broadband

drodzy moi najwazniejsze jest to zeby nie naciagnac sie na dane podawane przez agenta sprzedajacego uslugi.99 procent ludzi nie ma zielonego pojecia o tym co kupuje ale slysza madre zdania i duze liczby 1,2,4 mega i wydaje im sie ze to jest rewelacja.
a to jest g.... prawda
liczy sie tylko i wylacznie to zeby predkosc byla podawana jako przepustowosc zwrotna bez limitu transferu
telewest oferuje takie lacza i sa rewelacyjnie szybkie za 25 funtow na miesiac macie 768 non stop w dwie strony.
oferuje rowniez glownie laikom lacze 4mega.......tyle ze jest to okreslenie limitu transferu liczonego sumarycznie w dwie strony. a po przekroczeniu predkosc spada do symetrycznego 128kb.......
nie przeszkadza to strasznie jak korzysta sie dorywczo, ale przeszkadza jak nigdy nie wylaczacie kompa bo pracuje emule lub cos podobnego.
:mrgreen:
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 23 paź 2006, 18:11 Re: Broadband

ja mam 4 mega downloadu i 384kbps uploadu za 25 funtow
teoretycznie na czystym systemie jesli odpale emule i ktos odemnie sciaga pliki to spada mi transfer downloadu.
Jednak po zainstalowaniu programu do zarzadzania siecią jedno nie ma zadnego wplywu na drugie transfery jakie osiagam sa porownywalne z podanymi przez telewest 4m i 384kb i to nie sa transfery chwilowe
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA