Problem z zapisem na stałe ściemnienia ekranu. Vista.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp
Nie wiem dlaczego nie może wpisać się w pamieć mojego laptopa ściemnienie obrazu, jakie zapisuje i natychmiast obraz się sciemnia jednak po wylogowaniu lub wyłączeniu laptopa, ponownie wszystko wraca do orginalnego stanu. Gdy idę znów na ustawienia ( jakie zaraz ukarzę ) to układ jest zapisany już zmieniony przezemnie, jednak aby zaczęło to funkcjonować, ( czyli by mógł ściemnić się obraz ekranu) muszę nacisnąć przycisk APLLY.

Zastanawiam się czy w ogóle wchodzę w dobre ustawienia. Zatem ukarze po kolei moje kroki. Zaznaczam że mam Viste po angielsku.

-Naciskam prawy przycisk myszki.
-potem naciskam na GRAPHICS PROPERTIES
-potem na OR CORECTION
-potem przestawiam 3 linię na lewo przyczym za każdym razem ściemnia się bardziej obraz.
-APPLY
-OK

Potem wszystko jest świetnie ściemnione dopóki nie wyłącze laptopa i nie włącze go ponownie.
Nie chodzi mi o ściemnianie ekranu klawiszami bo to potrafię, mnie chodzi o zrobienie tego w ustawieniach komputera już na stałe.

Dziękuję i proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA