Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez aguniauk11 » 3 gru 2011, 19:12 Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

Jak najtaniej dzwonić ze zwyklej komórki do Polski na stacjonarny.obecnie mam kartę z O2,miałam Faworite Place,ale mi zabrali tanie połączenia.Proszę o poradę.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 24 kwi 2008, 19:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 3 gru 2011, 19:27 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

mam tez na karte z o2.i ma free calle..chyba 30 min jak zaladuje za 10 F,a jak za 15f to 50 min.
musisz wejsc na ich stronke,na swoje konto i tam sie to ustawia..

a co do tel na stacjonarny..mam stacjonarny tel z talk talk i mam darmowe nielimitowane rozmowy na wszystkie tel stacjonarne w europie...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 3 gru 2011, 19:36 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

hejka.
Jest prosty sposob - http://www.topupcall.com/index2.php :grin:
Polega to na tym ze wysylasz smsa za 5 funtow i dostajesz numer pod ktory dzwonisz - po czym na klawiaturce wystukujesz numer do Pl np: 0048..........i na koniec #.
Ceny na Stacjonarny do Pl to 0,5p per minute , na kom 8p minuta i podobnie w calej europie:)
Osobiscie korzystam z tego juz 7 roczek i zadnych problemow:)
Jesli posiadasz darmowe minuty - wtedy wszystko idzie Ci z darmowych minut:)
Raz wyslany sms - gdy skonczy Ci sie te wspomniane 5 funtow automatycznie Ci doladowuja za kolejne 5 funtow a jesli nie chcesz masz podane na stronce wystarczy prosta komenda stop:)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie przyda:)
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez aguniauk11 » 3 gru 2011, 23:40 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

Jesteście kochani!Pięknie dziękuję i pozdrawiam!

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 24 kwi 2008, 19:39
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ps » 6 gru 2011, 06:17 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

jest jeszcze inna opcja. siec LEBARA. na stacjonarne 1p za minute bez zadnych kodow d wiekszosci europejskich krajow.po prostu dzwonisz i juz. doladowujesz w necie lub w pobliskim sklepie, SIM kupujesz za grosze, lub zamawiasz w sieci za darmo (link ponizej)


https://www.lebara.co.uk/FreeSIM?ref=FG ... tAodSjpjww


ja osobiscie, podobnie jak Steinik,uzywam stacjonarnego z darmowymi, nieograniczonymi rozmowami w Europie plus Canada,USA,Australia oczywiscie za pomoca Talk-Talk

pozdrawiam i zycze nie konczacych sie rozmow
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 6 gru 2011, 07:06 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

jest jeszcze jeden sposob. W zaleznosci od telefonu mozesz zainstalowac sobie skype, tam kosztuje 5f za dzwonienie na stacjonarne w europie bez limitu. Pozostaje tylko kwestia kosztow polaczenia internetowego ale mozesz zmienic sobie taryfe albo poprostu uzywac komputera

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oxycort » 6 gru 2011, 14:33 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

najtaniej i najwygodniej jest zamowic na stronie http://www.delightmobile.co.uk/View/Ord ... tAod60O2MQ darmowa karte sim.
po kazdym doladowaniu 5Ł otrzymujemy az 15Ł doladowac mozemy w kazdym punkcie topup
dla mnie rewelka.pozdrawiam
Avatar użytkownika
oxycort
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 49
Dołączył: 22 lip 2008, 21:18
Lokalizacja: west brom
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 6 gru 2011, 14:42 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

A próbowaliście już tego:
https://www.voipdiscount.com/mobile_voip/

Ja korzystam z darmowych minut na telefonie, lub z kompa, a ta aplikacja na telefon powinna też wychodzić tanio dla tych co mają dostęp do netu. Są super ceny, na domowe telefony free przez 3 mies. po zakupie kredytu (każdorazowo). Po bezpłatnym okresie też jest bardzo tanio. Mi 10euro wystarcza średnio na pół roku.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 6 gru 2011, 17:18 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

VA napisał(a):A próbowaliście już tego:
https://www.voipdiscount.com/mobile_voip/

Ja korzystam z darmowych minut na telefonie, lub z kompa, a ta aplikacja na telefon powinna też wychodzić tanio dla tych co mają dostęp do netu. Są super ceny, na domowe telefony free przez 3 mies. po zakupie kredytu (każdorazowo). Po bezpłatnym okresie też jest bardzo tanio. Mi 10euro wystarcza średnio na pół roku.

To sa operatorzy niemieckiej grupy BetaMax. Pracowalem w Polsce przy wdrazaniu systemow telekomunikacyjnych, wiec troche o Betamaxach wiem. Maja dosc sporo tego typu portali i fakt sa zenujaco tani. Tutaj jest cala tabela porownania operatorow tej grupy (http://backsla.sh/betamax). Problem z nimi jest tylko taki ze czasami to lata przez jakies dziwne bramki i jakosc polaczenia jest slaba - chodzi o glos czyli efekt 'studni', echo itd - albo samo wybieranie polaczenia trwa dlugo. Poza tym fakt 10 Euro na 3 miesiace starcza. Uzywalem tego dosc dlugo bo dzwonilem na polskie komorki, ale teraz juz nie musze. Zrezygnowalem z tego na rzecz abonamentu w Skype. Za jakas mala oplate miesiecznie masz nieograniczona ilosc polaczen na stacjonarki do 1 wybranego kraju (sa tez inne plany taryfowe), takze w skali 3 miesiecy wychodzi tyle samo co w Betamaxie, ale klient Skype jest dostepny teraz niemalze w kazdej sieci komorkowej teraz ... szczegolnie w 3 (Three) przez co dostep jest bardzo latwy i bezplatny, nie ma probelmu z dzwiekiem ani polaczeniami, jest pieknie i przyjemnie bez zadnych studni i echa.

Tutaj wiecej na temat planow Skype http://www.skype.com/intl/en-gb/prices/ ... ubs15-side
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 25 mar 2012, 11:58 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

O2 pay & go, taryfa O2 Unlimited.
1p. za minutę na stacjonarny. 4p. na komórkę. 10p. sms.
Do tego przy doładowaniu £15 darmowe połączenia i sms w sieci.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 25 mar 2012, 14:18 Re: Tanie rozmowy do Polski na stacjonarny

ja mam zwykły skajp zapodany na telefonie, doładuję konto za ile tam chcę i nie musze co miesiąc dobawiać. rozmowy są po 8 eurocentów za minutę, a jak się weźmie abonament to 3,5 cenciaka.
do tego jest też pełno darmowych aplikacji gdzie można pomiędzy komórkami dzwonić za friko niezależnie od kraju. wymogiem jest tylko telefon z internetem, albo w pobliżu wifi. "Viber" żeby nazwać chociaż jeden.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA

cron