Przeniesienie nr do innego operatora

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 4 gru 2011, 20:28 Przeniesienie nr do innego operatora

wiem że jakiś kod muszę podać nowemu operatorowi aby zostawić sobie nr starego operatora. Czy wiesz jaki to jest kod, o co mam się pytać? i czy jest możliwa taka zamiana nr. po kilkumiesięcznym używaniu nr telefonu

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karen » 4 gru 2011, 20:47 Re: Przeniesienie nr do innego operatora

Tak , musisz zadzwonic do tej sieci i poprosic o Pac code ... i pozniej juz dzwonisz do tej nowej , mowisz im , ze masz stary nr i pac code i chcesz to przesniesc. Powinni zrobic bez problemu.
Tylko wszystkie nr ktore masz zapisane na tej starej sim przesnies na tel bo po przeniesieniu nr ta karta bedzie nieaktywna i stracisz wszystkie kontakty.

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 4 gru 2011, 21:07 Re: Przeniesienie nr do innego operatora

Karta sim będzie nieaktywna ale numer są nadal jak i smsy

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karen » 4 gru 2011, 21:21 Re: Przeniesienie nr do innego operatora

Nie wydaje mi sie , ze numery nadal zostana . Sama tak robilam i nawet Pani z sieci mi powiediala , zebym skopiowala nr bo wszystko zostanie usuniete z karty ., Zreszta logiczne jak karta bedzie nieaktywna to nie masz dostepu do niej :)

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 4 gru 2011, 23:25 Re: Przeniesienie nr do innego operatora

O dzięki za odpowiedzi właśnie o ten PAC CODE mi chodziło znaleźć nie mogłem a coś kiedyś słyszałem ale zapomniałem.
Co do kopiowania karty sim to tak jak pisałem używam dwóch telefonów już od dawna i mam już wszystko poukładane. Nie używam pamieci sim do kontaktów bo ma za małe możliwości więc wszystko jest zapisywane na pamięć telefonów.

Temat uważam za zamknięty panie Adamie :)

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA