Czym jeździ Polak - ankieta

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

Jakim samochodem jeżdżę

1. Stajnia VW (Audi, Seat, VW, Skoda, etc.)
49
22%
2. Ford
24
11%
3. Vauxhall / Opel
26
12%
4. Mercedes-Benz
8
4%
5. BMW
17
8%
6. Francuz (Citroen, Peugeot, Renault, etc.)
30
14%
7. Anglik (Rover, Land Rover, Jaguar, Bentley :grin: , etc.)
10
5%
8. Japoniec (Mitsubishi, Honda, Nissan, Toyota, etc.)
44
20%
9. Amerykaniec (Chrysler, Jeep, Dodge, etc.)
4
2%
10. Czymkolwiek innym
10
5%
 
Liczba głosów : 222

MężczyznaPostNapisane przez VA » 10 kwi 2012, 19:49 Czym jeździ Polak - ankieta

Niech spór się rozstrzygnie. Po jakim samochodzie poznać Polaka?
Wielu twierdzi że po Passacie inni mówią, że po Mondeo.

Więc POLSKI LUDU wypowiedzcie się!

Starałem się ułożyć ankietę jak najbardziej sensownie, ale można wstawić tylko 10 opcji.
Więc dla najbardziej popularnych marek dałem osobną opcję, pozostałe podzieliłem na kraje pochodzenia.
Na opcję nie mam samochodu nie starczyło miejsca.
Pozwoliłem na wypełnienie max. czterech opcji, co powinno zadowolić przeciętnego kierowcę. Można również zmienić zdanie, gdyby ktoś zmienił samochód.

Proszę również o komentarze, co lubicie w swoich pojazdach, a czego nie.


TO NIE JEST TEMAT "CO LEPSZE", WIĘC BEZ KŁÓTNI PROSZĘ!!!!!!
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 10 kwi 2012, 20:05 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

Heheh 100% jeździ fordami :D
Byłem 1szy :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez anak80 » 10 kwi 2012, 20:34 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

cos mi sie zdaje ze stajnie VW wygra ;) chociaz ja jezdze citroenem :)

anak80
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 24 mar 2012, 12:36
Lokalizacja: kitts green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 10 kwi 2012, 21:17 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

koncern VAG wygra :D jak to mowia starzy gorale "nie ma bata na passata" :D
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 10 kwi 2012, 22:17 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

Moim skromnym zdaniem to Passaty bija rekordy popularności wśród naszych rodaków,sam mam kilku znajomych,którzy takimi jeżdżą(niema się co dziwić-w miarę przystępne ceny a autko naprawdę spoko) ,aczkolwiek ja sam będę mykał Toyotka :grin:
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomoju » 10 kwi 2012, 23:10 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

Ja od niedawna posiadam Forda Mondeo mk4 kombi i jak do tej pory nie nazekam :)

tomoju
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 kwi 2012, 22:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 10 kwi 2012, 23:29 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

Jak dla mnie , to tylko Honda. Obecnie mam Honde ale powoli czas na zmiane ALE tylko i wylacznie na Honde :)
Wczesniej mialem Vauxhalla i fiata. I powiedzialem sobie i mojej partnerce, Honda, Honda i jeszcze raz Honda.Kiedys jako rodzinne autko Mazde CX-7.
Z tego co zaobserwowalem , to fakt duzo polakow jezdzi passatem, mondeo itp. Ale, duzo pojawilo sie naszych rodakow ktozi zdecydowali sie na auta typu Chevrolet, Hyundai itp . Wydaje mi sie ze to tylko i wylacznie ze wzgledu na cene nowego auta.
Moje zdanie jest jednak, ze nie wazny rok auta, wazny licznik, czy mial pelny serwis i ilu wlascicieli.
Tyle ode mnie :)

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez komar77 » 11 kwi 2012, 07:15 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

Trzy lata jeździliśmy Mondeo z dieslowskim silnikiem.Auto bardzo wygodne,oszczędne w spalaniu,z Calais do Polski a dokładniej do Kołbaskowa dojechaliśmy na jednym baku.Nie mogę powiedzieć złego słowa o tym samochodzie,generalnie warte polecenia,kosztowna była wymiana wtrysków,ale to urok diesla.Od jakiegoś czasu Mazda 6 w kombi ze względu na dużego psa w benzynie i tu spalanie większe zdecydowanie,już nie 5,5,ale koło 9 litrów.Komfort jazdy rewelacja dla rodziny bardzo wygodne auto.Również można polecać.
Avatar użytkownika
komar77
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Wiek: 46
Dołączyła: 25 mar 2009, 14:24
Lokalizacja: Tyseley/Torun
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vactum77 » 11 kwi 2012, 08:29 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

znając życie niemiecka stajnia wygra, obecnie jeżdżę vauxhall i peugeot i też se nie narzekam. vauxhall spala 6.5 l/100 peugeot 4.5 l/100 ubezpieczenia nie są wysokie i niema komfortu ale to ostatnie to drobiazg. poza tym niema dobrych i zlych aut sa tylko stare i nowe, wole jechac nowszym autem slabszej marki niz starym gratem. :P

vactum77
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 cze 2011, 22:50
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 11 kwi 2012, 09:30 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

A ja smigam leonem Fr cos mi sie wydaje ze najwiecej paskow widac z rodakami w srodku...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 11 kwi 2012, 11:58 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

ja mialam citroneona- to byla maszyna...bez hamulcow i z wybitym zawieszneiem przejechalam pol anglii az nie wyrobilam na zakrecie i frunelam wybita z kraweznika ladujac w krowich plackach...przynajmniej miekkie ladowanie bylo.

mercedes....klasa...zaden inny tak nie jezdzi- a to byl 98 rocznik wiec zadna tam nowka. musilam sprzedac bo sie balam ze jak cos mi sie rozwali to sprzedac nerke bede musiala.

zamienilam na corse- ten to byla prawie nowka. kupilam okazyjnie bo z wypozyczalni samochodow. mial 1100 na budziku i pachnial nowoscia. jak go probowalam sprzedac to mial z 50000 wiec troche pojezdzilam (a mialam go rok). probowalam sprzedac ale zamiast tego kupiec postanowil go ukrasc ..wiec znizki poszly sie walic i za male LUPO place jak za Bentleya ;)
tak wiec skonczylam na VW jak na Polaka przystalo- a ze bezpieczniej jak na drodze siedze w czyms mniejszym to stanelo na LUPO...juz i tak TIR zdarzyl we mnie wjechac...wiec szczescia to nie mam... :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 11 kwi 2012, 12:30 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

ja passatem wparowałem w Ęgland ale mi silnik wybuchł.
potem była subarynka i zapomniałem co to awarie.
teraz w polsze znowusz vw śmigam tylko że transporterem no i jak to z vw znów muszę przeprosić stare klucze nasadowe młot kombinery itd bo volkswagen to taka bryka, która zrobi z Ciebie mechanika :D

/no fakt że mój transporter ma ponad 30 lat hehe ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 11 kwi 2012, 13:28 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

jezdże opelkiem bo lovejam go ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez maniek2140 » 11 kwi 2012, 14:53 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

Honda !!!! Mialem juz kilka aut w uk lepsze gorsze nowsze starsze od roku smigam honda I to jest fura jesli zmienie to tylko na honde pozdrawiam

maniek2140
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 sty 2007, 22:08
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 11 kwi 2012, 15:02 Re: Czym jeździ Polak - ankieta

A ja pozostane oryginalny, nie dawno nowe autko kupione i znowu fiat :)

W Polsce fiaty popularne, szczegolnie male.. A w tej ankiecie nawet miejsce na fiata sie nie znalazlo. W sumie stereotypowo niemieckie i japonskie najlepsze, to ludzie kupuja i jezdza.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA