Wada ukryta. Kategoria D.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

PostNapisane przez Guest » 19 cze 2015, 00:05 Re: Wada ukryta. Kategoria D.

Tak Borewicz wyobraz sobie, ze jesli przepala sie podkladki pod wtryskami to spaliny przedostaja sie do komory silnika nie wiem czy Twój mozg to ogarnia ale ze spalin wydziela sie brud coś w postaci sadzy jesli nie jesteś tego świadomy to znajdź na parkingu auto bez DPF-u i przejedz palcem po wydechu taka uwaga tylko od środka. Ta "sadza" wytranca sie w oleju i zatyka początkowo tylko przytyka pompę oleju, a dokładniej smok i silnik nie ma właściwego smarowania. Taki sam problem był w mazdach 6 poprzedniej generacji wielu użytkowników nie o tym pojęcia i zaciera silniki.

Guest
 
 
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez krzysmad » 19 cze 2015, 07:36 Re: Wada ukryta. Kategoria D.

Kolego xxxx , dziś przeczytałem to co piszesz w jednym z garaży.
Wszyscy leżeli ze śmiechu. Dziękujemy .!!!

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 29 sty 2009, 13:04
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez por.Borewicz » 19 cze 2015, 07:42 Re: Wada ukryta. Kategoria D.

xxxx napisał(a): Ta "sadza" wytranca sie w oleju .

Wytranca !!! To i z motoryzacją i z ortografią na bakier....
Chyba już wystarczy tych bredni....
To że dałeś mi 3 minusy, nie potwierdzi twoich racji. :P

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posty: 118
Dołączył: 10 mar 2013, 22:03
Lokalizacja: UK
Reputacja: 21
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 19 cze 2015, 09:32 Re: Wada ukryta. Kategoria D.

Krzysmad to proponuję zmienić garaż może napisz tutaj od razu co to za jedni, żeby ludzie wiedzieli kogo omijać. Ja się z wami nie będę kłócił wiem swoje nie wiem czy to dozwolone na tym forum, ale proszę bardzo:

http://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=210 jeśli wam za mało wystarczy w google wpisać "Mazda 6 podkładki pod wtryskami" i zapraszam do lektury.

Jeśli to co napisałem jest takie śmieszne przeczytaj to mechanikowi z serwisu Mazdy, a daję sobie obie ręce uciąć, że się nie będzie śmiał.

Guest
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA