Gdzie serwisowac auto i za ile?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 27 maja 2007, 09:02 Gdzie serwisowac auto i za ile?

Ile kosztuje dokladny przeglad auta ?Ktos mi powiedzial ze okolo 150L to troche duzo a samochod tez nie jest nowy nie wiem czy sie oplaca.
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez werbas » 27 maja 2007, 12:07 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

Ja zaplacilem 110L z wumiana oleju,filtra,plynu wspomagania.
Sam bym to zrobil ale zle sie dogadalem.
Aaa i to bylo 1.5 roku temu.
Avatar użytkownika
werbas
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 42
Dołączył: 22 maja 2007, 21:36
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 27 maja 2007, 14:27 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

od 90 do 140Ł w 'warsztatach' takich jak quick fit i podobne. ale zalezy co chcesz zrobic, bo jesli typowa rutynowa wymiana oleju i filtra to wiedz ze same materialy kosztuja okolo 30Ł, a reszta to pic. sporo polakow swiadczy takie uslugi, odezwij sie np do kiki1976, moze sie dogadasz z terminem

nara

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 27 maja 2007, 15:32 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

do mnie tez sie mozecie odezwac jak jakis serwisik i nie tylko potrzebny ...

pozdrawiam
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 27 maja 2007, 16:16 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

mi chodzi o ogolne sprawdzen ie stanu samochodu i wymiana plynow tez
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 27 maja 2007, 16:31 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

rafal napisał(a):Ile kosztuje dokladny przeglad auta ?Ktos mi powiedzial ze okolo 150L to troche duzo a samochod tez nie jest nowy nie wiem czy sie oplaca.


napewno sie nie oplaca... jak bedziesz mial MOT to wszystko wyjdzie co masz do zrobienia i zapłacisz za to 40 funtow.... i lista do naprawy

a płyny zawsze mozesz soebie powymieniac

pozdrawiam
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Janekk » 7 cze 2007, 22:57 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

kodi napisał(a):
rafal napisał(a):Ile kosztuje dokladny przeglad auta ?Ktos mi powiedzial ze okolo 150L to troche duzo a samochod tez nie jest nowy nie wiem czy sie oplaca.


napewno sie nie oplaca... jak bedziesz mial MOT to wszystko wyjdzie co masz do zrobienia i zapłacisz za to 40 funtow.... i lista do naprawy

a płyny zawsze mozesz soebie powymieniac

pozdrawiam


Dokładnie popieram przedmówcę

Janekk
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 maja 2007, 15:36
Lokalizacja: Sedgley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 8 cze 2007, 16:30 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

rafal napisał(a):Ile kosztuje dokladny przeglad auta ?Ktos mi powiedzial ze okolo 150L to troche duzo a samochod tez nie jest nowy nie wiem czy sie oplaca.


To zalezy jakie auto chcesz serwisowac, jezeli jakis zabytek wartosci 200 funtow, to pewnie taki serwis nie bedzie oplacalny
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 8 cze 2007, 17:20 ja mam w walsall swojego mechanika

jesli ktos chce namiary to prosze na priv

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 10 cze 2007, 21:28 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

No i masz!!! :evil: samochodu nie oplaca mi sie serwisowac ,a cos sie z nim dzieje :mad: .
Moze wiecie co to moze byc . Wszystko jest jak ok, silnik chodzi perfekcyjnie,ale kiedy skrecam kierownica w lewo czy tez w prawo z pod maski (trudno okreslic skad dokladniej) zaczyna cos jak by trzec (odglos przypomina jakby luzna tarcze czy cos w tym rodzau)po sprostowaniu kierownicy ustepuje.
Samochod jaki mam to seat ibiza :) :shock: help :idea:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 10 cze 2007, 21:45 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

rafal napisał(a):No i masz!!! samochodu nie oplaca mi sie serwisowac ,a cos sie z nim dzieje .
Moze wiecie co to moze byc . Wszystko jest jak ok, silnik chodzi perfekcyjnie,ale kiedy skrecam kierownica w lewo czy tez w prawo z pod maski (trudno okreslic skad dokladniej) zaczyna cos jak by trzec (odglos przypomina jakby luzna tarcze czy cos w tym rodzau)po sprostowaniu kierownicy ustepuje.
Samochod jaki mam to seat ibiza help


sprawdz poziom plynu wspomagania kierownicy (taki maly, okragly zbiorniczek) na 99% poprostu go brakuje i pompa wspomagania pracuje 'na sucho'. jesli tak, to jeszcze nasuwa sie pytanie: gdzie sie podzial wymieniony plyn??? i tu moze okazac sie ze trzeba bedzie wydac troche kasy :-)

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 11 cze 2007, 14:45 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

potwierdzam , tez tak kiedys mialem i od razu przyszlo mi to na mysl, dolej plynu.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 13 cze 2007, 18:47 Re: Gdzie serwisowac auto i za ile?

albo przekładnia kierownicza klęka..........

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA