Honda accord 7 car audio

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

KobietaPostNapisane przez panterka » 16 paź 2016, 10:01 Honda accord 7 car audio

Czy ktoś mógłby polecić kogoś kto zajmuje się car audio. Chciałbym wymienić głośniki w hondzie accord. Nie chce wymieniać radia tylko zostawić orginalne. Chce tylko wymienić głośniki gdyż nie jestem zadowolony z jakości dźwięku. Nie chodzi mi o to żeby dudnilo tak ze szyby i rejestracja trzeszcza , nie musi być bardzo głośno tylko żeby była dobra jakość dźwięku. Mógłby ktoś doradzić jakie głośniki kupić do accord i gdzie mógłbym je podłączyć? Chodzi o to żeby ktoś zrobił to profesjonalnie. Swoją drogą to honda mogłaby się lepiej postarać jeżeli chodzi o car audio. Niby premium sound system i 8 głośników a jakość dźwięku kaplica i prawie 0 basu

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez djrobbie » 18 paź 2016, 09:39 Re: Honda accord 7 car audio

jojo. Nawet najlepsze glosniki wiele nie zmienia gdy ich porzadnie nie zasilisz.
jedynie uzyskasz lepsza konturowosc i nieco lepsza glosnosc. Tymbardziej ze standardowym radiem. Odradzam zanim nie wyrzucisz kasy w bloto.
pozdro

djrobbie
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 wrz 2015, 11:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez listonoszz » 21 paź 2016, 07:16 Re: Honda accord 7 car audio

Zajmuje się tym i jeśli chcesz to zrobić dobrze to zapraszam do mnie jesli nie mieszkasz daleko. Mieszkam B44
Avatar użytkownika
listonoszz
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 19 kwi 2016, 16:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hipollo » 26 paź 2016, 19:54 Re: Honda accord 7 car audio

dużo daje wygłuszenie od strony drzwi jakimś materiałem wygłuszającym lub specjalną żywicą

hipollo
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 wrz 2016, 09:57
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA