usterki,naprawy,uwagi itp.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 11 lip 2007, 07:12 usterki,naprawy,uwagi itp.

Tu mozna zamieszczac pytania roznego rodzaju ,
- moje pytanie brzmi: Czy to normalne ze pedal sprzegla rusza sie lekko na prawo i na lewo ,wyglada jak zawieszony na sznurku. !!
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 11 lip 2007, 09:14 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

w niektorych samochodach (e.g. PSA - citroen/peugeot) zespol pompy hamulcowej pozostawiono z lewej strony, a z prawej zamontowano tylko pedal. mozna zajzec pod deske i zobaczyc jak to jest rozwiazane. w takim przypadku jest to skonstruowane podobnie do dodatkowego hamulca w autach nauki jazdy. w C3 i peugeocie 307 zauwazylem takie zjawisko 'kiwajacego' sie na boki pedala, wynikajace wlasnie z tego powodu.

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez metha » 11 lip 2007, 19:26 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Albo po prostu luz się zrobił :wink:
Pogodnie przyjmuj to, co lata niosą.....
Avatar użytkownika
metha
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 45
Dołączył: 7 maja 2007, 10:33
Lokalizacja: DerbyUK/ WLKP PL
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 18 lip 2007, 14:31 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Czy ktos sie orientuje jak stoja ceny lakierowania samochodu ? Ile np. za cale auto a ile za np.drzwi.!! Slyszalem ze jest taniej niz w Polsce ale nie mam pojecia na temat cen. :shock:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 18 lip 2007, 16:19 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

ceny cenami ale popatrz jaka jest jakosc uslug blacharsko-lakierniczych...... w polsce to jest jak w tym kawale: przywozi facel auto do blacharza, zwala z lawety i jedzie. po tygodniu blacharz dzwoni: 'gdzies pan to ladowal? jak bysmy nie klepali wychodzi przystanek'......

albo blacharz pyta klienta ktory przywiozl auto do klepania: co robimy, merca czy beemke?

w polsce jesli masz 'uklad', albo kogos kto ma, zaplacisz okolo 120 - 200 zlotych za element za przygotowanie i lakierowanie z materialem. jesli bedziesz chcial zrobic idealnie na przyklad czarne albo srebrne auto, doliczaj zawsze wpylki sasiadujacych elementow.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 20 lip 2007, 13:38 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

heheheh nowa zabawka nowe problemy :/ jak sprawdzic amortyzator? Cos mi stuka w lewym kole nie mam pewnosci czy to nawet kolo. Poprzednia wlascicielka powiedziala ze to tlumik ale ten jest dobrze zawieszony i kiedy nim ruszam nic sie nie dzieje :???: .Kiedy np bujam samochodem tez nic nie slysze tylko wtedy kiedy samochod sie porusza slychac stukanie na kazdej dziurce i na kazdej nierownosci. I jeszcze jedno kiedy odkrecam nakretke od zbiornika zawsze zasyczy jak by byly tam gazy czy to normalne. Czasami czuje sie jak blondynka :shock:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 20 lip 2007, 17:10 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

rafal napisał(a): Czasami czuje sie jak blondynka :shock:


twoj avatarek mowi nam wszystko :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 20 lip 2007, 17:59 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

po pierwsze jakie to auto?
syczenie przy odkrecaniu korka swiadczy o zatkanym (zagietym) przewodzie (ukladzie odpowietrzania zbiornika. to powinno byc stosunkowo latwe do naprawy, czasami wystarczy minimalnie przedziurawic korek (niezbyt ekologiczne ale dziala) tak na prawde mozna nic z tym nie robic i nie powinno wplywac na predkosc jazdy. mielismy kilka ayt ktore tak robily i nic. znam jednak historie starego fiata uno ktory przejezdzal kilka kilometrow i trzeba bylo stawac na 5 minut. jak sie potem okazalo w zbiorniku robila sie proznia silniejsza niz pompka paliwa, i auto musialo postac az zassalo sobie troche powietrza. wymiana korka zalatwila sprawe....

jesli chodzi o stuki nikt ci nie powie przez internet co stuka, a jesli ktos probuje to tylko 'gdyba'. trzeba obsluchac na zywo, obmacac, i jesli dalej nie ma pewnosci wjechac na kanal i zobaczyc z pod spodu......

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez metha » 20 lip 2007, 21:58 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Wiele czesci moze stukac :mrgreen:
sprawdz koncowki drazkow
Pogodnie przyjmuj to, co lata niosą.....
Avatar użytkownika
metha
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 45
Dołączył: 7 maja 2007, 10:33
Lokalizacja: DerbyUK/ WLKP PL
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 28 lip 2007, 05:21 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Gdzie kupujecie opony za ile i gdzie je wymieniacie ? :roza:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 10 lis 2007, 17:51 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Nie chciałem zakąłdac nowego tematu dla takiej głupoty a ten poczesci pasuje.
Wiec moje pytanie brzmi ... gdzie kupie takie cos jak wazelina techniczna i co wazniejsze jak to sie nazywa? wygląda opakowanie? czego mam szukac?

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 lis 2007, 18:51 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

No wiesz wazeline...... :o Tu mnie jeszcze nie bylo tak na marginesie :-P
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 10 lis 2007, 18:54 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

nawet nie chce wiedziec z czym sobie skojarzyłas

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 lis 2007, 18:55 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

to ja nawet nie chce wiedziec co ty sobie skojarzyles :twisted:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 10 lis 2007, 18:56 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

to moze zastosowanie przemilczmy .. zostańmy przy zapotrzebowaniu

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA