usterki,naprawy,uwagi itp.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 lis 2007, 19:00 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

no wiec przykro mi ale ja nie pomoge w tym temacie........ :smile: wybacz mi ale jakos jestem w dobrym humorze i Twoje pytanko mnie rozbawilo......... :-D
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 10 lis 2007, 19:03 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

spoko .... moze ktos sie znajdzie co bedzie wiedział ( do czegokolwiek stosuje) :-D

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 lis 2007, 19:06 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

....ale naprawde nie musisz sie tlumaczyc do czego to stosujesz...... :mrgreen: dobra juz koncze bo zaraz mnie powyzywasz :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 10 lis 2007, 20:13 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

jesli chodzi o cos w rodzaju tawotu , to -grease, to np smar do lozysk.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 10 lis 2007, 20:53 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

smar jako taki nie bardzo mnie urządza bo chodzi o posmarowanie klem akumulatora.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 10 lis 2007, 22:11 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

no wiec, moj mechanik :mrgreen: powiedzial to : http://cgi.ebay.co.uk/copper-grease-500 ... dZViewItem
tyle , ze on tego nie uzywa.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 10 lis 2007, 22:17 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Dziekuje ci bardzo (twojemu mechanikowi róznież.) :-)

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 14 lis 2007, 19:23 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

moim zdaniem kazna wazelina moze byc techniczna..... zalezy tylko od techniki :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 1 gru 2007, 14:35 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

gdzie można naprawić przebitą oponę w Birmingham....okolice erdingtonu... :roll:

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 4 sie 2008, 07:13 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

pytanie za pytaniem, moje brzmi, przednia szyba w samochodzie jest jak po piaskowaniu, widac tez rysy, jak by po wycieraczkach i nie tylko, sa tez 2 slady po uderzeniu kamieni, pewnie na autostradzie, czy mozna to usunac np. jakas polerka mechaniczna, a jesli tak, to gdzie znajde warsztat i ile moglo by to kosztowac mniej wiecej, jakies namiary na warszat lub post code, bede wdzieczny
pozdrawiam
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 sie 2008, 09:48 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Pekniecia i odpryski mozesz usunac (zamaskowac) specjalna zywica dostepna w sklepach Halfords.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 5 sie 2008, 18:55 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

corrado1980 napisał(a):gdzie można naprawić przebitą oponę w Birmingham....okolice erdingtonu


tak samo jak przebita gdziekolwiek indziej - u wulkanizatora :-)

daro31 napisał(a):pytanie za pytaniem, moje brzmi, przednia szyba w samochodzie jest jak po piaskowaniu, widac tez rysy, jak by po wycieraczkach i nie tylko, sa tez 2 slady po uderzeniu kamieni, pewnie na autostradzie, czy mozna to usunac np. jakas polerka mechaniczna, a jesli tak, to gdzie znajde warsztat i ile moglo by to kosztowac mniej wiecej, jakies namiary na warszat lub post code, bede wdzieczny
pozdrawiam


RAC wystawia takie buso-warsztaty na parkingach supermarketow w weekendy, ale oni w zasadzie zaklejaja duze odpryski. wiekszosc ubezpieczen pokrywa wymiane szyby, jest zawyczaj jakas oplata, ale rzedu 60 - 80F chyba.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 6 sie 2008, 11:01 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

KA i PE napisał(a):
corrado1980 napisał(a):gdzie można naprawić przebitą oponę w Birmingham....okolice erdingtonu


tak samo jak przebita gdziekolwiek indziej - u wulkanizatora :-)

daro31 napisał(a):pytanie za pytaniem, moje brzmi, przednia szyba w samochodzie jest jak po piaskowaniu, widac tez rysy, jak by po wycieraczkach i nie tylko, sa tez 2 slady po uderzeniu kamieni, pewnie na autostradzie, czy mozna to usunac np. jakas polerka mechaniczna, a jesli tak, to gdzie znajde warsztat i ile moglo by to kosztowac mniej wiecej, jakies namiary na warszat lub post code, bede wdzieczny
pozdrawiam


RAC wystawia takie buso-warsztaty na parkingach supermarketow w weekendy, ale oni w zasadzie zaklejaja duze odpryski. wiekszosc ubezpieczen pokrywa wymiane szyby, jest zawyczaj jakas oplata, ale rzedu 60 - 80F chyba.

pozdr

pe



to w miare ok. tylko ze nie wiadomo jaki bedzie u nich efekt, a moze jakis szrot, najlepiej z post codem, lub nowa, wie ktos moze za ile i gdzie mozna kupic nowa szybe do madzi 6
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sie 2008, 12:40 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

daro31 napisał(a):madzi 6
Jak slodko, juz dales jej imie. Moj samochodzik nazywal sie dzidzia.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mariusz30 » 6 sie 2008, 16:07 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

sprawdz na stronie 1stchoice.co.uk , musisz zamiescic zgloszenie czego potrzebujesz i oni znajduja dana czesc na terenie calej angli i wysylaja smsem i e-mailem cene i lokalizacje. Korzystanie z tego serwisu jest bezplatne.

Mariusz30
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 sie 2008, 21:19
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA